Forum Łódź, Paintball Łódź, Quady Łódź, Snowboard Łódź     BlogiBlogi      Szukaj     Formularz kontaktowy Formularz kontaktowy      Regulamin      Mapa Google      Kalendarz      Użytkownicy      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości ·

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 28.10.2012, city, piekarach, piekary, riopsta., the

THE PIEKARY CITY - RIOPSTA. 28.10.2012 w Piekarach
Autor Wiadomość
MICHAL
Lachon


Wiek: 44
Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 228
Skąd: Łódź

Points: 763
Wysłany: Wto Paź 16, 2012 14:25 THE PIEKARY CITY - RIOPSTA. 28.10.2012 w Piekarach


Witam i zapraszam 28 października na kontynuację odwiecznej rywalizacji między GANGIEM OLSENA i BANDĄ DALTONÓW w Piekarach na PGRze http://www.battle-arena.pl/

Przedstawiam orientacyjny harmonogram spotkania:

od 08:00 – wejście na teren,
09:30 – zbiórka i odprawa przed pierwszą grą,
10:00 – rozpoczęcie scenariuszy,
15:00 – przewidywane zakończenie.

Jeżeli zgodnie będziecie chcieli którąś grę czy przerwę wydłużyć lub skrócić, to zgłaszajcie to na odprawach – na pewno da się to zrobić.

Koszt udziału w grze wynosi 20 zł (wejście na teren, organizacja, taśmy do znakowania, itp).
Osoby bez własnego HP lub identyfikatora na HP dodatkowo dopłacają 10 zł – jak zwykle przy zapisach proszę to odpowiednio zaznaczyć.

Ze względów logistycznych muszę wprowadzić warunek, że jeżeli do 25 października nie będzie zapisanych minimum 40 osób to gra zostanie odwołana.

Każdy gracz musi dostarczyć odpowiednie oświadczenie, które będzie niżej lub w osobnym poście do ściągnięcia. OSOBY BEZ OŚWIADCZENIA NIE BĘDĄ DOPUSZCZONE DO GRY.
Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w grze tylko pod nadzorem prawnego opiekuna.

Każdy gracz, który weźmie udział w grze robi to na własną odpowiedzialność. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakikolwiek uszczerbek na ciele i sprzęcie grających. Miejsca niebezpieczne będą oznakowane, a niektóre wyłączone z gry.

Zakazane jest spożywanie alkoholu podczas gry, a osoby pod wpływem nie będą wpuszczane lub będą wypraszane z gry.


BEZPIECZEŃSTWO

Używamy barelbagów w strefie bezpiecznej - każdy w swoim zakresie.
Obowiązkowe przechronowanie klamek do 290 FPS w interesie gracza. Może się też zdarzyć wyrywkowe chronowanie.
Nie wystawiamy samego markera z za rogu - nie strzelamy na ślepo.
Cicha śmierć poprzez położenie ręki na ramieniu lub głowie innego gracza.

Od chwili wejścia na teren gry obowiązuje wszystkich bezwzględny nakaz noszenia maski i zakaz zdejmowania jej podczas gry – OCZY NIE ODRASTAJĄ!!

WSZYSTKIE DACHY SĄ WYŁĄCZONE Z GRY I NIE WOLNO NA NIE WCHODZIĆ!!!

Prowadźcie grę na powszechnie obowiązujących zasadach bezpieczeństwa, uczciwości, kultury i zdrowego rozsądku.

Parking będzie znajdował się w strefie bezpiecznej.
Śmieci należy wyrzucać w wyznaczonych miejscach.
W zależności od liczby graczy, pogody i zdarzeń losowych mogą zajść zmiany w organizacji lub impreza zostanie odwołana. Wszelkie informacje będą podawane na bieżąco.

UBIÓR, STYLIZACJA i OZNACZENIE STRON

Stylizacja odnosi się przede wszystkim do tułowia, ale nie jest obowiązkowa. Będę do niej zachęcał ponieważ przebrani gracze nie będą oznaczani taśmą. Elementy oporządzenia powinny być ukryte pod strojem gracza. Przykładowe kreacje możecie zobaczyć na załączonym filmiku z gry z przed dwóch lat.Moją intencją jest, żeby gracze wczuli się w „gangsterski” klimat i przebrali się oraz odpowiednio wystylizowali według wytycznych:
GANG OLSENA – gracze przebrani elegancko i wystylizowani na gangsterów z lat amerykańskiej prohibicji czyli koszule, krawaty, marynarki, garnitury, kapelusze itp.
BANDA BRACI DALTONÓW – gracze przebrani i wystylizowani na dresiarzy, ruska mafię lub gangsta rap czyli dresy, bandany, złote łańcuchy itp.

Gracze BANDY DALTONÓW bez przebrania zostaną oznaczeni taśmą na ramionach – jako dresiarze muszą mieć jakiś „pasek” :mrgreen:

Jeżeli na grze pojawi się minimum 60 osób, to zostanie wyłoniona trzecia strona – POLICJA.
Będzie to 10-15 osób i ich zadaniem będzie organizowanie nalotów na FABRYKI i MAGAZYNY, rekwirowanie TOWARU, poszukiwanie i aresztowanie Bossów, ogólne nękanie i nadużywanie władzy wobec bandytów :twisted:
Najlepiej jak do tej roli zgłosi się jakaś zgrana ekipa, dobrze znająca teren. Reszta informacji przed grami.

ILOŚĆ ŻYCIA, TRAFIENIA, LECZENIE W SZPITALU

Gracze będą mieli nieograniczoną ilość żyć. Gramy na „splaty” i trafienie w jakąkolwiek część ciała lub marker oznacza „śmierć”. „Zabity” gracz głośno deklaruje trafienie i schodzi do swojego Szpitala.
W Szpitalu podczas leczenia obowiązuje zasada „5 lub 5”. Oznacza to, że gracz musi spędzić w Szpitalu minimum 5 minut lub może wcześniej wejść na pole gry w minimum 5-cio osobowym składzie.
Wyjątkiem są w Olsen, Benny i Bracia Daltonowie – ci maja tylko jedno życie. Oznacza to, że gracz będący jedną z tych postaci po trafieniu podchodzi do organizatora i informuje o „śmierci”, zdejmuje taśmy i schodzi do szpitala, ale wraca z niego do gry jako zwykły gracz.

PAMIĘTAJCIE O DOKŁADNYM WYTARCIU WSZYSTKICH SPLATÓW – unikniecie później oskarżeń o oszukiwanie podczas gry.

Gra nie polega na atakowaniu i obleganiu Szpitali – dajcie przeciwnikowi wyjść odpowiednio daleko na pole gry i tam postarajcie się go ustrzelić.THE PIEKARY CITY – RIPOSTA


Minął ponad rok od ostatniej nieudanej próby rozmów między Bossami GANGU OLSENA i BANDY DALTONÓW. W krótkiej bitwie o Piekary City organizacje te kolejny raz zostały pozbawione przywództwa, a następnie rozbite przez policję. Nowi Bossowie powoli odtworzyli Gang i Bandę. Jednak osobno byli jeszcze zbyt słabi aby znaczyć cokolwiek w podziemnym świadku. Dlatego postanowili spotkać się jeszcze raz w Piekary City i pogadać o wspólnej przyszłości.

SCENARIUSZ PIERWSZY – „ZERWANE NEGOCJACJE”

CZAS GRY: około 90 minut.

STRONY i PODZIAŁ

GANG OLSENA:
- Olsen i Benny Prawa Ręka Olsena,
- reszta Gangu.

BANDA BRACI DALTONÓW:
- Dalton Starszy i Dalton Młodszy,
- reszta Bandy.

Każda ze stron musi wyłonić ze swojego składu Olsena , Bennego i Braci Daltonów. Bossowie zostaną oznakowani taśmą na ramionach. Reszta graczy to członkowie Gangu lub Bandy.

TUŻ PRZED GRĄ

Wszyscy gracze zostawiają markery w wyznaczonych składzikach, a następnie udają się na dziedziniec. Tam, przy skromnym poczęstunku, Bossowie będą „rozmawiać” w asyście swoich ekip – widocznie wydarzenia poprzedniego spotkania uzmysłowiły im, że kilku ochroniarzy to za mało :mrgreen:

ROZGRYWKA

Na dany znak/sygnał wszyscy jednocześnie rozpoczynają rozgrywkę.

Ekipy powinny (niekoniecznie w takiej kolejności):
- jak najszybciej zabezpieczyć swoich Bossów, czyli zabrać ich od stołu tam gdzie uznają, że nie będą narażeni na trafienie i cały czas ich chronić,
- dostać się do składu i zabrać markery,
- spróbować wyeliminować Bossów z konkurencji,
- likwidować wszystkich przeciwników i opanować jak największy teren.

W jaki sposób ekipy tego dokonają zależy tylko od nich. Bossowie po otrzymaniu broni też mogą walczyć, ale niech pamiętają, że mają tylko jedno życie. Czy będą walczyć u boku Żołnierzy, czy koordynować ich poczynania lub ukrywać się na terenie gry, to ich sprawa.

Wygra ta strona, która zakończy grę z większa ilością Bossów.


SCENARIUSZ DRUGI – „WALKA O TOWAR”

CZAS GRY: około 90 minut.

Strony, podział, ilość żyć, trafienia, leczenie w szpitalach, stylizacja pozostają bez zmian.

FABRYKI, TOWAR i MAGAZYNY

Na terenie gry zostaną rozmieszczone FABRYKI, gdzie co kilkanaście minut z ich taśm produkcyjnych będzie do odbioru TOWAR. FABRYKI należy odnaleźć, zdobyć i bronić przed przejęciem przez przeciwnika. Jak taka fabryka będzie wyglądać dowiecie się na odprawie.

TOWAR, to małe paczki, pudełka, zawiniątka itp. oznaczone czerwona taśmą, w których będą znajdować się pewne produkty, które gracze po zakończonym scenariuszu mogą zabrać.
Paczek z TOWAREM nie wolno otwierać do końca tej gry!!
TOWAR należy przenieść z FABRYKI do MAGAZYNU i tam przetrzymywać go w nienaruszonym stanie do zakończenia. Dopiero wtedy można dokonać podziału łupów.
TOWAR można zdobywać też z MAGAZYNU przeciwnika – jeśli na to pozwoli :)

MAGAZYN to wyznaczone miejsce gdzie każda ze stron ma obowiązek składować zdobyty TOWAR.
MAGAZYN przeciwnika można, a nawet trzeba atakować aby odebrać mu TOWAR.
MAGAZYN nie jest szpitalem i nie wolno w nim się leczyć.

Teoretycznie każdy gracz powinien załapać się na „działkę” TOWARU – to już zależy ile i na jak długo zajmiecie FABRYKI oraz czy uda Wam się zdobyć MAGAZYN przeciwnika.

ROZGRYWKA

Na dany znak/sygnał wszyscy jednocześnie rozpoczynają rozgrywkę z wyznaczonych punktów.

Rozgrywka jest dość prosta i należy:
- odnaleźć i zająć jak najwięcej FABRYK aby zgarnąć jak najwięcej TOWARU i składować go w swoim MAGAZYNIE,
- bronić już zajęte i atakować FABRYKI przeciwnika,
- bronić swojego i atakować MAGAZYN przeciwnika aby odebrać mu TOWAR,
- po zakończeniu przenieść TOWAR na odprawę i rozdzielić go między graczy.

Wygrywa ta strona, która zdobędzie więcej TOWARU.


SCENARIUSZ TRZECI – „VENDETTA”

Pokonani musieli wycofać się z miasteczka. Jednak ten kto myślał, że czuli się przegrani był w błędzie. Jak tylko wypito za poległych i zaleczono rany w sercach ocalałych zaczęło kiełkować miłe i ciepłe uczucie, które przywróciło im uśmiech na twarzy. To miłe i ciepłe uczucie rozlewające się po całym ciele według mędrców było tym uczuciem, które wyróżniało człowieka od innych istot. Było to wszechogarniające pragnienie zemsty i krwawego odwetu.

CZAS GRY: do ostatniego gracza lub kulki

Strony, podział, ilość żyć, trafienia, leczenie w szpitalach, stylizacja pozostają bez zmian. Jeżeli któryś z Bossów „przeżył” pierwsze scenariusze, to jego status pozostaje bez zmian i obowiązują go te same zasady gry co wcześniej.

ROZGRYWKA

Zwycięzcy pierwszych dwóch scenariuszy zajmują miasteczko i bronią go przed Pokonanymi.

Na dany znak/sygnał wszyscy jednocześnie zaczynają grę ze swoich szpitali.

Ogólnie w tym scenariuszu:
- Zwycięzcy muszą bronić budynków, jednocześnie chroniąc swoich Bossów i polować na Bossów przeciwników,
- Pokonani mają okazję do rewanżu i muszą zdobywać budynki, jednocześnie chroniąc swoich Bossów i polować na Bossów przeciwników.

Tyle tytułem wstępu. Szczegóły poznacie na odprawach.

ZAPISY

Podział na strony odbędzie się przed pierwszą grą, więc zapisujcie się po kolei:
1.
2.
3.
.
.
.1000 :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez A.dmin Wto Paź 23, 2012 21:04, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
exx
Ranga


Marker: każdy możliwy
Team: POLAND
Deska snow: LIB TECH only
Quad: 700 Yamaha
Tel:: 533 004 138
Łyżwy: VAPOR X70
Kij: VAPOR X70
Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 12 Lis 2004
Posty: 6934
Skąd: Łódź

Points: 16394
Wysłany: Wto Paź 16, 2012 15:11 


ZAPISY

Podział na strony odbędzie się przed pierwszą grą, więc zapisujcie się po kolei:
1. exx HP ID
2.
_________________

 • www.battle-arena.pl - poligon do gry
 • Sklep paintball Łódź - wszystkie produkty do paintballa
 • Wypożyczalnia paintball Łódź - Tippmanny, BT, IONY, ETEKI
 • HP paintball Łódź- ładowanie butli do 4500 PSI, butle matki, małe butle HP
 • Serwis paintball Łódź
 • www.paintball-lodz.pl

 
 
 
Qark
pornoMASKOTKA

Team: BadCompany
Dołączył: 14 Paź 2011
Posty: 49

Points: 212
Wysłany: Sro Paź 17, 2012 15:46 


1. exx HP ID
2.-3.Qark(2xHP płatne)
4.
 
 
segalisko
Lachon
Segal

Marker: ION XE
Team: brak
Tel:: 501-101-790
Wiek: 39
Dołączył: 14 Mar 2008
Posty: 144
Skąd: Łódź

Points: 159
Wysłany: Czw Paź 18, 2012 09:48 


1. exx HP ID
2.-3.Qark(2xHP płatne)
4. Segal HP ID + 1 osoba z wypożyczalni
5.
_________________
Teleportacja to miodzio akcja grunt to git lokalizacja.
 
  segalisko
 
dudus87
pornoMASKOTKA

Marker: DYE DM12
Team: Bad Company
Tel:: Mam
Narty: Atomic Race
Wiek: 33
Dołączył: 26 Paź 2011
Posty: 40
Skąd: Łódź

Points: 206
Wysłany: Czw Paź 18, 2012 10:48 


1. exx HP ID
2.-3.Qark(2xHP płatne)
4. Segal HP ID + 1 osoba z wypożyczalni
6-7. dudus HP ID + osoba towarzysząca
8.
 
 
 
Mateusz
pornoMASKOTKA

Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 72

Points: 385
Wysłany: Czw Paź 18, 2012 16:23 


1. exx HP ID
2.-3.Qark(2xHP płatne)
4. Segal HP ID + 1 osoba z wypożyczalni
6-7. dudus HP ID + osoba towarzysząca
8. Mateusz (HP Płatne)
9. Marcin (HP Płatne)
10. Piotrek (HP Płatne)
 
 
Qark
pornoMASKOTKA

Team: BadCompany
Dołączył: 14 Paź 2011
Posty: 49

Points: 212
Wysłany: Czw Paź 18, 2012 18:58 


1. exx HP ID
2.-3.Qark(2xHP płatne)
4. Segal HP ID + 1 osoba z wypożyczalni
6-7. dudus HP ID + osoba towarzysząca
8. Mateusz (HP Płatne)
9. Marcin (HP Płatne)
10. Piotrek (HP Płatne)
11.Bizd(HP Płatne)
 
 
Generał[Legion Ch.]
pornoMASKOTKA

Team: Legion Chotomów
Wiek: 53
Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 40
Skąd: Chotomów

Points: 57
Wysłany: Czw Paź 18, 2012 20:34 


1. exx HP ID
2.-3.Qark(2xHP płatne)
4. Segal HP ID + 1 osoba z wypożyczalni
6-7. dudus HP ID + osoba towarzysząca
8. Mateusz (HP Płatne)
9. Marcin (HP Płatne)
10. Piotrek (HP Płatne)
11.Bizd(HP Płatne)
12-22 Legion Chotomów
  HP
 
exx
Ranga


Marker: każdy możliwy
Team: POLAND
Deska snow: LIB TECH only
Quad: 700 Yamaha
Tel:: 533 004 138
Łyżwy: VAPOR X70
Kij: VAPOR X70
Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 12 Lis 2004
Posty: 6934
Skąd: Łódź

Points: 16394
Wysłany: Czw Paź 18, 2012 21:26 


Panowie pamiętajcie proszę o stylizacji.
Będzie fajny klimacik, na co dzień są scenariusze wojenne a ta impreza ma troszkę inny klimacik

Każdy na pewno stary dres, garnitur w szafie.
A jak nie to spytać znajomych albo pożyczyć coś do taty, dziadka

Przykładowy zestaw poniżej
_________________

 • www.battle-arena.pl - poligon do gry
 • Sklep paintball Łódź - wszystkie produkty do paintballa
 • Wypożyczalnia paintball Łódź - Tippmanny, BT, IONY, ETEKI
 • HP paintball Łódź- ładowanie butli do 4500 PSI, butle matki, małe butle HP
 • Serwis paintball Łódź
 • www.paintball-lodz.pl

Ostatnio zmieniony przez exx Czw Paź 18, 2012 21:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Szopa
Lachon
Bad Company


Marker: Empire Vanquish
Team: Madsheep
Tel:: 0608058711
Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 285
Skąd: Łódź - Koziny

Points: 580
Wysłany: Sob Paź 20, 2012 10:51 


23. Szopa (np płatne)
24. Devi (np płatne)
25. Zeeker (np id z tego co kojarze :) )
26. Plaszczyk (np płatne ?)

Może jeszcze Blu będzie ale to potwierdze pozniej.

Sorki ze nie skopiowalem listy ale pisze z ipado i nie mogejej skopiowa.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Szopa Sob Paź 20, 2012 10:54, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
exx
Ranga


Marker: każdy możliwy
Team: POLAND
Deska snow: LIB TECH only
Quad: 700 Yamaha
Tel:: 533 004 138
Łyżwy: VAPOR X70
Kij: VAPOR X70
Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 12 Lis 2004
Posty: 6934
Skąd: Łódź

Points: 16394
Wysłany: Sob Paź 20, 2012 12:05 


Szopa poprawka zrobiona.

1. exx HP ID
2.-3.Qark(2xHP płatne)
4. Segal HP ID + 1 osoba z wypożyczalni
6-7. dudus HP ID + osoba towarzysząca
8. Mateusz (HP Płatne)
9. Marcin (HP Płatne)
10. Piotrek (HP Płatne)
11.Bizd(HP Płatne)
12-22 Legion Chotomów HP WŁASNE
23. Szopa (HP płatne)
24. Devi (HP płatne)
25. Zeeker (HP ID )
26. ......
_________________

 • www.battle-arena.pl - poligon do gry
 • Sklep paintball Łódź - wszystkie produkty do paintballa
 • Wypożyczalnia paintball Łódź - Tippmanny, BT, IONY, ETEKI
 • HP paintball Łódź- ładowanie butli do 4500 PSI, butle matki, małe butle HP
 • Serwis paintball Łódź
 • www.paintball-lodz.pl

Ostatnio zmieniony przez exx Sob Paź 20, 2012 12:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Generał[Legion Ch.]
pornoMASKOTKA

Team: Legion Chotomów
Wiek: 53
Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 40
Skąd: Chotomów

Points: 57
Wysłany: Nie Paź 21, 2012 11:35 


1. exx HP ID
2.-3.Qark(2xHP płatne)
4. Segal HP ID + 1 osoba z wypożyczalni
6-7. dudus HP ID + osoba towarzysząca
8. Mateusz (HP Płatne)
9. Marcin (HP Płatne)
10. Piotrek (HP Płatne)
11.Bizd(HP Płatne)
12-22 Legion Chotomów HP WŁASNE (nic o tym nie wiem.. zawsze braliśmy od was)
23. Szopa (HP płatne)
24. Devi (HP płatne)
25. Zeeker (HP ID )
26. ......
  HP
 
exx
Ranga


Marker: każdy możliwy
Team: POLAND
Deska snow: LIB TECH only
Quad: 700 Yamaha
Tel:: 533 004 138
Łyżwy: VAPOR X70
Kij: VAPOR X70
Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 12 Lis 2004
Posty: 6934
Skąd: Łódź

Points: 16394
Wysłany: Nie Paź 21, 2012 14:28 


Generał nie będzie problemu z HP, u nas jeto go pod dostatkiem

Nic nie napisałeś, to wpisałem HP własne
Jak ktoś wpisuje sie na HP to pisze HP ID lub HP płatne


PS: Teraz macie piękną autostradę do zgierza/biała
Od zjazdu jakieś 10 km tylko do przejechania na battle arene :)
_________________

 • www.battle-arena.pl - poligon do gry
 • Sklep paintball Łódź - wszystkie produkty do paintballa
 • Wypożyczalnia paintball Łódź - Tippmanny, BT, IONY, ETEKI
 • HP paintball Łódź- ładowanie butli do 4500 PSI, butle matki, małe butle HP
 • Serwis paintball Łódź
 • www.paintball-lodz.pl

Ostatnio zmieniony przez exx Nie Paź 21, 2012 14:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
panzer89
pornoMASKOTKA

Dołączył: 26 Sty 2012
Posty: 6

Points: 24
Wysłany: Pon Paź 22, 2012 11:59 


1. exx HP ID
2.-3.Qark(2xHP płatne)
4. Segal HP ID + 1 osoba z wypożyczalni
6-7. dudus HP ID + osoba towarzysząca
8. Mateusz (HP Płatne)
9. Marcin (HP Płatne)
10. Piotrek (HP Płatne)
11.Bizd(HP Płatne)
12-22 Legion Chotomów HP WŁASNE (nic o tym nie wiem.. zawsze braliśmy od was)
23. Szopa (HP płatne)
24. Devi (HP płatne)
25. Zeeker (HP ID )
26. Panzer (HP Płatne)
27. Orvil (HP Płatne)
28. Zali (HP Płatne)
29. Borys (HP Płatne)
30. Piter (HP Płatne)
 
 
Montanha
pornoMASKOTKA


Marker: SP ION
Team: Hunters Team
Łyżwy: Bauer Triumph
Kij: Smoleń
Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 71
Skąd: Łódź

Points: 290
Wysłany: Pon Paź 22, 2012 20:48 


1. exx HP ID
2.-3.Qark(2xHP płatne)
4. Segal HP ID + 1 osoba z wypożyczalni
6-7. dudus HP ID + osoba towarzysząca
8. Mateusz (HP Płatne)
9. Marcin (HP Płatne)
10. Piotrek (HP Płatne)
11.Bizd(HP Płatne)
12-22 Legion Chotomów HP WŁASNE (nic o tym nie wiem.. zawsze braliśmy od was)
23. Szopa (HP płatne)
24. Devi (HP płatne)
25. Zeeker (HP ID )
26. Panzer (HP Płatne)
27. Orvil (HP Płatne)
28. Zali (HP Płatne)
29. Borys (HP Płatne)
30. Piter (HP Płatne)
31. Jacek (HP Platne)
 
 
 
limak
pornoMASKOTKA


Marker: Tipp A5 stealth
Dołączył: 14 Paź 2012
Posty: 35

Points: 178
Wysłany: Wto Paź 23, 2012 18:43 


1. exx HP ID
2.-3.Qark(2xHP płatne)
4. Segal HP ID + 1 osoba z wypożyczalni
6-7. dudus HP ID + osoba towarzysząca
8. Mateusz (HP Płatne)
9. Marcin (HP Płatne)
10. Piotrek (HP Płatne)
11.Bizd(HP Płatne)
12-22 Legion Chotomów HP WŁASNE (nic o tym nie wiem.. zawsze braliśmy od was)
23. Szopa (HP płatne)
24. Devi (HP płatne)
25. Zeeker (HP ID )
26. Panzer (HP Płatne)
27. Orvil (HP Płatne)
28. Zali (HP Płatne)
29. Borys (HP Płatne)
30. Piter (HP Płatne)
31. Jacek (HP Platne)
32. Kamil (HP Płatne)

Jakbym chciał zabrać kogoś kto nie ma sprzętu to będzie możliwość wynajęcia?
No i ile by kosztowała taka przyjemność, pomijając 20zł wstępnego i kulki.
_________________
Konstrukcje drewniane i pokrycia dachowe
 
 
 
Auto iQ
pornoMASKOTKA

Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 3

Points: 12
Wysłany: Wto Paź 23, 2012 19:56 


1. exx HP ID
2.-3.Qark(2xHP płatne)
4. Segal HP ID + 1 osoba z wypożyczalni
6-7. dudus HP ID + osoba towarzysząca
8. Mateusz (HP Płatne)
9. Marcin (HP Płatne)
10. Piotrek (HP Płatne)
11.Bizd(HP Płatne)
12-22 Legion Chotomów HP WŁASNE (nic o tym nie wiem.. zawsze braliśmy od was)
23. Szopa (HP płatne)
24. Devi (HP płatne)
25. Zeeker (HP ID )
26. Panzer (HP Płatne)
27. Orvil (HP Płatne)
28. Zali (HP Płatne)
29. Borys (HP Płatne)
30. Piter (HP Płatne)
31. Jacek (HP Platne)
32. Kamil (HP Płatne)
33 +34. Kris + Świeżak (obaj HP cash only)... siema BC :lol:
 
 
exx
Ranga


Marker: każdy możliwy
Team: POLAND
Deska snow: LIB TECH only
Quad: 700 Yamaha
Tel:: 533 004 138
Łyżwy: VAPOR X70
Kij: VAPOR X70
Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 12 Lis 2004
Posty: 6934
Skąd: Łódź

Points: 16394
Wysłany: Wto Paź 23, 2012 21:08 


Przypominam o oświadczeniach które trzeba mieć ze sobą i okazać przed wjazdem na teren.
Dokument do pobrania poniżej, wydrukować, wypełnić!

Na miejscu będą gotowe druki, koszt zakupu druku 99 PLN, promocja!
_________________

 • www.battle-arena.pl - poligon do gry
 • Sklep paintball Łódź - wszystkie produkty do paintballa
 • Wypożyczalnia paintball Łódź - Tippmanny, BT, IONY, ETEKI
 • HP paintball Łódź- ładowanie butli do 4500 PSI, butle matki, małe butle HP
 • Serwis paintball Łódź
 • www.paintball-lodz.pl

Ostatnio zmieniony przez exx Wto Paź 23, 2012 21:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kowal k5
pornoMASKOTKA

Marker: Planet Eclipse
Team: G.R.D.I
Łyżwy: BAUER NEXUS 7000
Broń: Walter
Wiek: 42
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 12
Skąd: Łęczyca

Points: 52
Wysłany: Wto Paź 23, 2012 21:31 


1. exx HP ID
2.-3.Qark(2xHP płatne)
4. Segal HP ID + 1 osoba z wypożyczalni
6-7. dudus HP ID + osoba towarzysząca
8. Mateusz (HP Płatne)
9. Marcin (HP Płatne)
10. Piotrek (HP Płatne)
11.Bizd(HP Płatne)
12-22 Legion Chotomów HP WŁASNE (nic o tym nie wiem.. zawsze braliśmy od was)
23. Szopa (HP płatne)
24. Devi (HP płatne)
25. Zeeker (HP ID )
26. Panzer (HP Płatne)
27. Orvil (HP Płatne)
28. Zali (HP Płatne)
29. Borys (HP Płatne)
30. Piter (HP Płatne)
31. Jacek (HP Platne)
32. Kamil (HP Płatne)
33 +34. Kris + Świeżak (obaj HP cash only)... siema BC
35 Celika GRDI ( HP WŁASNE)
36. Kowal GRDI (HP WŁASNE)
37. małY GRDI (HP WŁASNE)
38. Gruber GRDI( HP WŁASNE )
39 . snajper GRDI (HP WŁASNE)
Ostatnio zmieniony przez Kowal k5 Wto Paź 23, 2012 21:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Szopa
Lachon
Bad Company


Marker: Empire Vanquish
Team: Madsheep
Tel:: 0608058711
Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 285
Skąd: Łódź - Koziny

Points: 580
Wysłany: Wto Paź 23, 2012 22:27 


1. exx HP ID
2.-3.Qark(2xHP płatne)
4. Segal HP ID + 1 osoba z wypożyczalni
6-7. dudus HP ID + osoba towarzysząca
8. Mateusz (HP Płatne)
9. Marcin (HP Płatne)
10. Piotrek (HP Płatne)
11.Bizd(HP Płatne)
12-22 Legion Chotomów HP WŁASNE (nic o tym nie wiem.. zawsze braliśmy od was)
23. Szopa (HP płatne)
24. Devi (HP płatne)
25. Zeeker (HP ID )
26. Panzer (HP Płatne)
27. Orvil (HP Płatne)
28. Zali (HP Płatne)
29. Borys (HP Płatne)
30. Piter (HP Płatne)
31. Jacek (HP Platne)
32. Kamil (HP Płatne)
33 +34. Kris + Świeżak (obaj HP cash only)... siema BC
35 Celika GRDI ( HP WŁASNE)
36. Kowal GRDI (HP WŁASNE)
37. małY GRDI (HP WŁASNE)
38. Gruber GRDI( HP WŁASNE )
39 . snajper GRDI (HP WŁASNE)
40. Blu (hp płatne)
_________________

 
 
 
WOLF
Kononowicz
WOLF


Marker: ETEK+rotor
Team: G.R.D.I.
Tel:: 516621299
Wiek: 52
Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 857
Skąd: ŁĘCZYCA

Points: 1219
Wysłany: Wto Paź 23, 2012 22:32 


1. exx HP ID
2.-3.Qark(2xHP płatne)
4. Segal HP ID + 1 osoba z wypożyczalni
6-7. dudus HP ID + osoba towarzysząca
8. Mateusz (HP Płatne)
9. Marcin (HP Płatne)
10. Piotrek (HP Płatne)
11.Bizd(HP Płatne)
12-22 Legion Chotomów HP WŁASNE (nic o tym nie wiem.. zawsze braliśmy od was)
23. Szopa (HP płatne)
24. Devi (HP płatne)
25. Zeeker (HP ID )
26. Panzer (HP Płatne)
27. Orvil (HP Płatne)
28. Zali (HP Płatne)
29. Borys (HP Płatne)
30. Piter (HP Płatne)
31. Jacek (HP Platne)
32. Kamil (HP Płatne)
33 +34. Kris + Świeżak (obaj HP cash only)... siema BC
35 Celika G.R.D.I. ( HP WŁASNE)
36. Kowal G.R.D.I. (HP WŁASNE)
37. małY G.R.D.I. (HP WŁASNE)
38. Gruber G.R.D.I.( HP WŁASNE )
39 . snajper G.R.D.I. (HP WŁASNE)
40. Wosiu G.R.D.I. (HP WŁASNE)
41. Blu (hp płatne)
_________________
"czy świat się wiele zmieni kiedy z młodych gniewnych wyrosną starzy wkurwieni" Jonasz Kofta.
 
 
 
exx
Ranga


Marker: każdy możliwy
Team: POLAND
Deska snow: LIB TECH only
Quad: 700 Yamaha
Tel:: 533 004 138
Łyżwy: VAPOR X70
Kij: VAPOR X70
Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 12 Lis 2004
Posty: 6934
Skąd: Łódź

Points: 16394
Wysłany: Wto Paź 23, 2012 23:14 


Zeeker mam przebranie dla Ciebie, tylko klaty nie tnij :) )

_________________

 • www.battle-arena.pl - poligon do gry
 • Sklep paintball Łódź - wszystkie produkty do paintballa
 • Wypożyczalnia paintball Łódź - Tippmanny, BT, IONY, ETEKI
 • HP paintball Łódź- ładowanie butli do 4500 PSI, butle matki, małe butle HP
 • Serwis paintball Łódź
 • www.paintball-lodz.pl

Ostatnio zmieniony przez exx Wto Paź 23, 2012 23:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
MICHAL
Lachon


Wiek: 44
Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 228
Skąd: Łódź

Points: 763
Wysłany: Wto Paź 23, 2012 23:25 


Dobra, to mamy już minimum graczy.
Przypominam, że to nie będzie zwykła gra tylko "brudna robota" i macie być twardzi jak tu :mrgreen:

 
 
exx
Ranga


Marker: każdy możliwy
Team: POLAND
Deska snow: LIB TECH only
Quad: 700 Yamaha
Tel:: 533 004 138
Łyżwy: VAPOR X70
Kij: VAPOR X70
Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 12 Lis 2004
Posty: 6934
Skąd: Łódź

Points: 16394
Wysłany: Sro Paź 24, 2012 00:57 


Dobre Michał :) ))

Mam nadzieję że wszyscy się wystylizują i będzie fajny klimat
_________________

 • www.battle-arena.pl - poligon do gry
 • Sklep paintball Łódź - wszystkie produkty do paintballa
 • Wypożyczalnia paintball Łódź - Tippmanny, BT, IONY, ETEKI
 • HP paintball Łódź- ładowanie butli do 4500 PSI, butle matki, małe butle HP
 • Serwis paintball Łódź
 • www.paintball-lodz.pl

 
 
 
Szopa
Lachon
Bad Company


Marker: Empire Vanquish
Team: Madsheep
Tel:: 0608058711
Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 285
Skąd: Łódź - Koziny

Points: 580
Wysłany: Sro Paź 24, 2012 07:58 


My bierzemy garniaki. Jutro idę do lumpexu bo niestety swój stary garniak wywaliłem podczas wiosennych porządków :)
_________________

 
 
 
exx
Ranga


Marker: każdy możliwy
Team: POLAND
Deska snow: LIB TECH only
Quad: 700 Yamaha
Tel:: 533 004 138
Łyżwy: VAPOR X70
Kij: VAPOR X70
Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 12 Lis 2004
Posty: 6934
Skąd: Łódź

Points: 16394
Wysłany: Sro Paź 24, 2012 09:49 


Zeeker musi tylko zabrać łańcuch :)

Fajny ciucholand jest w centralu 2 na piętrze
_________________

 • www.battle-arena.pl - poligon do gry
 • Sklep paintball Łódź - wszystkie produkty do paintballa
 • Wypożyczalnia paintball Łódź - Tippmanny, BT, IONY, ETEKI
 • HP paintball Łódź- ładowanie butli do 4500 PSI, butle matki, małe butle HP
 • Serwis paintball Łódź
 • www.paintball-lodz.pl

 
 
 
Yokubek
pornoMASKOTKA

Dołączył: 23 Paź 2012
Posty: 2

Points: 8
Wysłany: Sro Paź 24, 2012 17:25 


1. exx HP ID
2.-3.Qark(2xHP płatne)
4. Segal HP ID + 1 osoba z wypożyczalni
6-7. dudus HP ID + osoba towarzysząca
8. Mateusz (HP Płatne)
9. Marcin (HP Płatne)
10. Piotrek (HP Płatne)
11.Bizd(HP Płatne)
12-22 Legion Chotomów HP WŁASNE (nic o tym nie wiem.. zawsze braliśmy od was)
23. Szopa (HP płatne)
24. Devi (HP płatne)
25. Zeeker (HP ID )
26. Panzer (HP Płatne)
27. Orvil (HP Płatne)
28. Zali (HP Płatne)
29. Borys (HP Płatne)
30. Piter (HP Płatne)
31. Jacek (HP Platne)
32. Kamil (HP Płatne)
33 +34. Kris + Świeżak (obaj HP cash only)... siema BC
35 Celika G.R.D.I. ( HP WŁASNE)
36. Kowal G.R.D.I. (HP WŁASNE)
37. małY G.R.D.I. (HP WŁASNE)
38. Gruber G.R.D.I.( HP WŁASNE )
39 . snajper G.R.D.I. (HP WŁASNE)
40. Wosiu G.R.D.I. (HP WŁASNE)
41. Blu (hp płatne)
42-43 Yokubek (2 x wypozyczalnia)
 
 
Prox
Ex Terminator


Wiek: 43
Dołączył: 04 Paź 2012
Posty: 413
Skąd: Łódź

Points: 1804
Wysłany: Sro Paź 24, 2012 20:27 


1. exx HP ID
2.-3.Qark(2xHP płatne)
4. Segal HP ID + 1 osoba z wypożyczalni
6-7. dudus HP ID + osoba towarzysząca
8. Mateusz (HP Płatne)
9. Marcin (HP Płatne)
10. Piotrek (HP Płatne)
11.Bizd(HP Płatne)
12-22 Legion Chotomów HP WŁASNE (nic o tym nie wiem.. zawsze braliśmy od was)
23. Szopa (HP płatne)
24. Devi (HP płatne)
25. Zeeker (HP ID )
26. Panzer (HP Płatne)
27. Orvil (HP Płatne)
28. Zali (HP Płatne)
29. Borys (HP Płatne)
30. Piter (HP Płatne)
31. Jacek (HP Platne)
32. Kamil (HP Płatne)
33 +34. Kris + Świeżak (obaj HP cash only)... siema BC
35 Celika G.R.D.I. ( HP WŁASNE)
36. Kowal G.R.D.I. (HP WŁASNE)
37. małY G.R.D.I. (HP WŁASNE)
38. Gruber G.R.D.I.( HP WŁASNE )
39 . snajper G.R.D.I. (HP WŁASNE)
40. Wosiu G.R.D.I. (HP WŁASNE)
41. Blu (hp płatne)
42-43 Yokubek (2 x wypozyczalnia)
44-45. Prox +1(2x wypożyczalnia)
 
 
MICHAL
Lachon


Wiek: 44
Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 228
Skąd: Łódź

Points: 763
Wysłany: Sro Paź 24, 2012 21:28 


UWAGA :!:

W nocy z soboty na niedzielę następuje zmiana czas z letniego na zimowy i cofamy zegarki. Uwzględnijcie to aby dłużej sobie pospać :smile:
 
 
Prox
Ex Terminator


Wiek: 43
Dołączył: 04 Paź 2012
Posty: 413
Skąd: Łódź

Points: 1804
Wysłany: Sro Paź 24, 2012 21:43 


MICHAL napisał/a:
W nocy z soboty na niedzielę następuje zmiana czas z letniego na zimowy i cofamy zegarki. Uwzględnijcie to aby dłużej sobie pospać :smile:

Dłużej pospać i zacząc o jednakowej porze... :-)
Słuszna uwaga!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  Statystyki wizyt z innych stron
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
powered by PhpBB by Przemo, modified by ixdude.com
.
.