Forum Łódź, Paintball Łódź, Quady Łódź, Snowboard Łódź     BlogiBlogi      Szukaj     Formularz kontaktowy Formularz kontaktowy      Regulamin      Mapa Google      Kalendarz      Użytkownicy      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości ·

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 8.09.2013, city, kolejne, piekary, starcie, the

THE PIEKARY CITY - KOLEJNE STARCIE 8.09.2013
Autor Wiadomość
MICHAL
Lachon


Wiek: 44
Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 228
Skąd: Łódź

Points: 763
Wysłany: Wto Lip 30, 2013 11:25 THE PIEKARY CITY - KOLEJNE STARCIE 8.09.2013


Witam i zapraszam 8 września na dalszą rywalizację między GANGIEM OLSENA i BANDĄ DALTONÓW w Piekarach na PGRze http://www.battle-arena.pl/

Przedstawiam orientacyjny harmonogram spotkania:

od 08:00 – wejście na teren,
09:30 – zbiórka i odprawa przed pierwszą grą,
10:00 – rozpoczęcie scenariuszy,
15:00 – przewidywane zakończenie.

Jeżeli zgodnie będziecie chcieli którąś grę czy przerwę wydłużyć lub skrócić, to zgłaszajcie to na odprawach – na pewno da się to zrobić.

Koszt udziału w grze wynosi 20 zł (wejście na teren, organizacja, taśmy do znakowania, itp).
Osoby bez własnego HP lub identyfikatora na HP dodatkowo dopłacają 10 zł – jak zwykle przy zapisach proszę to odpowiednio zaznaczyć.

Ze względów logistycznych muszę wprowadzić warunek, że jeżeli do 1 września nie będzie zapisanych minimum 40 osób to gra zostanie odwołana.

Każdy gracz musi dostarczyć odpowiednie oświadczenie, które będzie niżej lub w osobnym poście do ściągnięcia. OSOBY BEZ OŚWIADCZENIA NIE BĘDĄ DOPUSZCZONE DO GRY.
Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w grze tylko pod nadzorem prawnego opiekuna.

Każdy gracz, który weźmie udział w grze robi to na własną odpowiedzialność. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakikolwiek uszczerbek na ciele i sprzęcie grających. Miejsca niebezpieczne będą oznakowane, a niektóre wyłączone z gry.

Zakazane jest spożywanie alkoholu podczas gry, a osoby pod wpływem nie będą wpuszczane lub będą wypraszane z gry.

BEZPIECZEŃSTWO

Używamy barelbagów w strefie bezpiecznej - każdy w swoim zakresie.
Obowiązkowe przechronowanie klamek do 290 FPS w interesie gracza. Może się też zdarzyć wyrywkowe chronowanie.
Nie wystawiamy samego markera z za rogu - nie strzelamy na ślepo.
Cicha śmierć poprzez położenie ręki na ramieniu lub głowie innego gracza.

Od chwili wejścia na teren gry obowiązuje wszystkich bezwzględny nakaz noszenia maski i zakaz zdejmowania jej podczas gry – OCZY NIE ODRASTAJĄ!!

WSZYSTKIE DACHY SĄ WYŁĄCZONE Z GRY I NIE WOLNO NA NIE WCHODZIĆ!!!


Prowadźcie grę na powszechnie obowiązujących zasadach bezpieczeństwa, uczciwości, kultury i zdrowego rozsądku.

Parking będzie znajdował się w strefie bezpiecznej.
Śmieci należy wyrzucać w wyznaczonych miejscach.
W zależności od liczby graczy, pogody i zdarzeń losowych mogą zajść zmiany w organizacji lub impreza zostanie odwołana. Wszelkie informacje będą podawane na bieżąco.

UBIÓR, STYLIZACJA i OZNACZENIE STRON

Stylizacja odnosi się przede wszystkim do tułowia, ale nie jest obowiązkowa. Będę do niej zachęcał ponieważ przebrani gracze nie będą oznaczani taśmą. Elementy oporządzenia powinny być ukryte pod strojem gracza. Przykładowe kreacje możecie zobaczyć na załączonym filmiku z gry z przed lat.
Ogólnie chodzi o to aby gracze wczuli się w „gangsterski” klimat i przebrali się oraz odpowiednio wystylizowali według wytycznych:
GANG OLSENA – gracze przebrani elegancko i wystylizowani na gangsterów z lat amerykańskiej prohibicji czyli koszule, krawaty, marynarki, garnitury, kapelusze itp.
BANDA BRACI DALTONÓW – gracze przebrani i wystylizowani na dresiarzy, ruska mafię lub gangsta rap czyli dresy, bandany, złote łańcuchy itp.

Gracze BANDY DALTONÓW bez przebrania zostaną oznaczeni taśmą na ramionach – jako dresiarze muszą mieć jakiś „pasek” :mrgreen:

Jeżeli na grze pojawi się minimum 60 osób, to zostanie wyłoniona trzecia strona – POLICJA. Będzie to 10-15 osób i ich zadaniem będzie organizowanie nalotów na FABRYKI i MAGAZYNY, rekwirowanie TOWARU, poszukiwanie i aresztowanie Bossów, ogólne nękanie i nadużywanie władzy wobec bandytów :twisted:
Najlepiej jak do tej roli zgłosi się jakaś zgrana ekipa, dobrze znająca teren. Reszta informacji przed grami.

Możliwe, że dodatkowo zorganizowane będzie "nielegalne" KASYNO w którym będą czekać na Was pewne niespodzianki np.: gra w "rosyjską ruletkę" :mrgreen:

Tak to wyglądało dla ASG w czerwcu - miało być dużo strzelania ale wyszedł LARP :grin: http://airsoftphotos.net/...ge=1#items-pageILOŚĆ ŻYCIA, TRAFIENIA, LECZENIE W SZPITALU

Gracze będą mieli nieograniczoną ilość żyć. Gramy na „splaty” i trafienie w jakąkolwiek część ciała lub marker oznacza „śmierć”. „Zabity” gracz głośno deklaruje trafienie i schodzi do swojego Szpitala.
W Szpitalu podczas leczenia obowiązuje zasada „5 lub 5” . Oznacza to, że gracz musi spędzić w Szpitalu minimum 5 minut lub może wcześniej wejść na pole gry w minimum 5-cio osobowym składzie.
Wyjątkiem są w Olsen, Benny i Bracia Daltonowie – ci maja tylko jedno życie. Oznacza to, że gracz będący jedną z tych postaci po trafieniu podchodzi do organizatora i informuje o „śmierci”, zdejmuje taśmy i schodzi do szpitala, ale wraca z niego do gry jako zwykły gracz.

PAMIĘTAJCIE O DOKŁADNYM WYTARCIU WSZYSTKICH SPLATÓW – unikniecie później oskarżeń o oszukiwanie podczas gry.

Gra nie polega na atakowaniu i obleganiu Szpitali – dajcie przeciwnikowi wyjść odpowiednio daleko na pole gry i tam postarajcie się go ustrzelić.


THE PIEKARY CITY – KOLEJNE STARCIE

Minął prawie rok od ostatniej nieudanej próby rozmów między Bossami GANGU OLSENA i BANDY DALTONÓW. W krótkiej bitwie o Piekary City organizacje te kolejny raz zostały pozbawione przywództwa, a następnie rozbite przez policję. Nowi Bossowie powoli odtworzyli Gang i Bandę. Jednak osobno byli jeszcze zbyt słabi aby znaczyć cokolwiek w podziemnym świadku. Dlatego postanowili spotkać się jeszcze raz w Piekary City i pogadać o wspólnej przyszłości.

SCENARIUSZ PIERWSZY – „ZERWANE NEGOCJACJE”

CZAS GRY: około 90 minut.

STRONY i PODZIAŁ

GANG OLSENA:
- Olsen i Benny Prawa Ręka Olsena,
- reszta Gangu.

BANDA BRACI DALTONÓW:
- Dalton Starszy i Dalton Młodszy,
- reszta Bandy.

Każda ze stron musi wyłonić ze swojego składu Olsena , Bennego i Braci Daltonów. Bossowie zostaną oznakowani taśmą na ramionach. Reszta graczy to członkowie Gangu lub Bandy.

TUŻ PRZED GRĄ

Wszyscy gracze udają się na dziedziniec. Tam, przy skromnym poczęstunku, Bossowie będą „rozmawiać” w asyście swoich ekip – widocznie wydarzenia poprzedniego spotkania uzmysłowiły im, że kilku ochroniarzy to za mało :mrgreen:

ROZGRYWKA

Na dany znak/sygnał wszyscy jednocześnie rozpoczynają rozgrywkę.

Ekipy powinny (niekoniecznie w takiej kolejności):
- jak najszybciej zabezpieczyć swoich Bossów, czyli zabrać ich od stołu tam gdzie uznają, że nie będą narażeni na trafienie i cały czas ich chronić,
- dostać się do składu i zabrać markery,
- spróbować wyeliminować Bossów z konkurencji,
- likwidować wszystkich przeciwników i opanować jak największy teren.

W jaki sposób ekipy tego dokonają zależy tylko od nich. Bossowie po otrzymaniu broni też mogą walczyć, ale niech pamiętają, że mają tylko jedno życie. Czy będą walczyć u boku Żołnierzy, czy koordynować ich poczynania lub ukrywać się na terenie gry, to ich sprawa.

Wygra ta strona, która zakończy grę z większa ilością Bossów.


SCENARIUSZ DRUGI – „WALKA O TOWAR”

CZAS GRY: około 90 minut.

Strony, podział, ilość żyć, trafienia, leczenie w szpitalach, stylizacja pozostają bez zmian.

FABRYKI, TOWAR i MAGAZYNY

Na terenie gry zostaną rozmieszczone FABRYKI, gdzie co kilkanaście minut z ich taśm produkcyjnych będzie do odbioru TOWAR. FABRYKI należy odnaleźć, zdobyć i bronić przed przejęciem przez przeciwnika. Jak taka fabryka będzie wyglądać dowiecie się na odprawie.

TOWAR, to małe paczki, pudełka, zawiniątka itp. oznaczone czerwona taśmą, w których będą znajdować się pewne produkty, które gracze po zakończonym scenariuszu mogą zabrać.
Paczek z TOWAREM nie wolno otwierać do końca tej gry!!
TOWAR należy przenieść z FABRYKI do MAGAZYNU i tam przetrzymywać go w nienaruszonym stanie do zakończenia. Dopiero wtedy można dokonać podziału łupów.
TOWAR można zdobywać też z MAGAZYNU przeciwnika – jeśli na to pozwoli :)

MAGAZYN to wyznaczone miejsce gdzie każda ze stron ma obowiązek składować zdobyty TOWAR.
MAGAZYN przeciwnika można, a nawet trzeba atakować aby odebrać mu TOWAR.
MAGAZYN nie jest szpitalem i nie wolno w nim się leczyć.

Teoretycznie każdy gracz powinien załapać się na „działkę” TOWARU – to już zależy ile i na jak długo zajmiecie FABRYKI oraz czy uda Wam się zdobyć MAGAZYN przeciwnika.

ROZGRYWKA

Na dany znak/sygnał wszyscy jednocześnie rozpoczynają rozgrywkę z wyznaczonych punktów.

Rozgrywka jest dość prosta i należy:
- odnaleźć i zająć jak najwięcej FABRYK aby zgarnąć jak najwięcej TOWARU i składować go w swoim MAGAZYNIE,
- bronić już zajęte i atakować FABRYKI przeciwnika,
- bronić swojego i atakować MAGAZYN przeciwnika aby odebrać mu TOWAR,
- po zakończeniu przenieść TOWAR na odprawę i rozdzielić go między graczy.

Wygrywa ta strona, która zdobędzie więcej TOWARU.


SCENARIUSZ TRZECI – „VENDETTA”

Pokonani musieli wycofać się z miasteczka. Jednak ten kto myślał, że czuli się przegrani był w błędzie. Jak tylko wypito za poległych i zaleczono rany w sercach ocalałych zaczęło kiełkować miłe i ciepłe uczucie, które przywróciło im uśmiech na twarzy. To miłe i ciepłe uczucie rozlewające się po całym ciele według mędrców było tym uczuciem, które wyróżniało człowieka od innych istot. Było to wszechogarniające pragnienie zemsty i krwawego odwetu.

CZAS GRY: do ostatniego gracza lub kulki

Strony, podział, ilość żyć, trafienia, leczenie w szpitalach, stylizacja pozostają bez zmian. Jeżeli któryś z Bossów „przeżył” pierwsze scenariusze, to jego status pozostaje bez zmian i obowiązują go te same zasady gry co wcześniej.

ROZGRYWKA

Zwycięzcy pierwszych dwóch scenariuszy zajmują miasteczko i bronią go przed Pokonanymi.

Na dany znak/sygnał wszyscy jednocześnie zaczynają grę ze swoich szpitali.

Ogólnie w tym scenariuszu:
- Zwycięzcy muszą bronić budynków, jednocześnie chroniąc swoich Bossów i polować na Bossów przeciwników,
- Pokonani mają okazję do rewanżu i muszą zdobywać budynki, jednocześnie chroniąc swoich Bossów i polować na Bossów przeciwników.

Tyle tytułem wstępu. Szczegóły poznacie na odprawach.

ZAPISY

Podział na strony odbędzie się przed pierwszą grą, więc zapisujcie się po kolei:
1.
2.
3.
.
.
.1000 :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez MICHAL Wto Lip 30, 2013 11:54, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
exx
Ranga


Marker: każdy możliwy
Team: POLAND
Deska snow: LIB TECH only
Quad: 700 Yamaha
Tel:: 533 004 138
Łyżwy: VAPOR X70
Kij: VAPOR X70
Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 12 Lis 2004
Posty: 6934
Skąd: Łódź

Points: 16394
Wysłany: Sro Lip 31, 2013 17:15 


ZAPISY

Podział na strony odbędzie się przed pierwszą grą, więc zapisujcie się po kolei:
1.
2.
3.
.
.
.1000 exx HP ID bedę tysięczny jak tylko kalendarz w mojej pracy mi pozowli :mrgreen:
_________________

 • www.battle-arena.pl - poligon do gry
 • Sklep paintball Łódź - wszystkie produkty do paintballa
 • Wypożyczalnia paintball Łódź - Tippmanny, BT, IONY, ETEKI
 • HP paintball Łódź- ładowanie butli do 4500 PSI, butle matki, małe butle HP
 • Serwis paintball Łódź
 • www.paintball-lodz.pl

 
 
 
yankes
Lachon


Marker: EGO LV.1.
Team: G.R.D.I.
Broń: walter p 99, PM 06
Dołączył: 01 Wrz 2010
Posty: 224
Skąd: Łęczyca

Points: 1014
Wysłany: Sob Sie 03, 2013 12:53 


ZAPISY

Podział na strony odbędzie się przed pierwszą grą, więc zapisujcie się po kolei:
1. Yankes
2. Kowal
3. Wolf
4. małY
5. wara
6. szifo
7. Celika
.
.
.1000 exx HP ID bedę tysięczny jak tylko kalendarz w mojej pracy mi pozowli :mrgreen:
_________________
SALTUS XI,XII,XIII,XV,XVI,XVII,XVIII,XIX,XX
UNIT 5
BLACK OPS
AEGIS, AEGIS II
 
 
Otosiu
Ex Terminator


Marker: Etek 4
Tel:: 693 666 396
Wiek: 41
Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 376
Skąd: LDZ_Łagiewnicka

Points: 752
Wysłany: Sob Sie 03, 2013 13:43 


ZAPISY

Podział na strony odbędzie się przed pierwszą grą, więc zapisujcie się po kolei:
1. Yankes
2. Kowal
3. Wolf
4. małY
5. wara
6. szifo
7. Celika
8. Otosiu HP ID
.
.1000 exx HP ID bedę tysięczny jak tylko kalendarz w mojej pracy mi pozowli :mrgreen:
_________________
os. Jagiełły / Łagiewnicka
 
 
 
Prox
Ex Terminator


Wiek: 43
Dołączył: 04 Paź 2012
Posty: 413
Skąd: Łódź

Points: 1804
Wysłany: Sob Sie 03, 2013 14:17 


Podział na strony odbędzie się przed pierwszą grą, więc zapisujcie się po kolei:
1. Yankes
2. Kowal
3. Wolf
4. małY
5. wara
6. szifo
7. Celika
8. Otosiu HP ID
9. Prox
.
..1000 exx HP ID bedę tysięczny jak tylko kalendarz w mojej pracy mi pozowli :mrgreen:
 
 
yankes
Lachon


Marker: EGO LV.1.
Team: G.R.D.I.
Broń: walter p 99, PM 06
Dołączył: 01 Wrz 2010
Posty: 224
Skąd: Łęczyca

Points: 1014
Wysłany: Wto Sie 06, 2013 14:22 
Podział na strony odbędzie się przed pierwszą grą, więc zapisujcie się po kolei:
1. Yankes
2. Kowal
3. Wolf
4. małY
5. wara
6. szifo
7. Celika
8. Otosiu HP ID
9. Prox
_________________
SALTUS XI,XII,XIII,XV,XVI,XVII,XVIII,XIX,XX
UNIT 5
BLACK OPS
AEGIS, AEGIS II
Ostatnio zmieniony przez yankes Wto Sie 06, 2013 14:29, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
exx
Ranga


Marker: każdy możliwy
Team: POLAND
Deska snow: LIB TECH only
Quad: 700 Yamaha
Tel:: 533 004 138
Łyżwy: VAPOR X70
Kij: VAPOR X70
Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 12 Lis 2004
Posty: 6934
Skąd: Łódź

Points: 16394
Wysłany: Wto Sie 06, 2013 23:26 


Fajny plakacik Yankes

Podział na strony odbędzie się przed pierwszą grą, więc zapisujcie się po kolei:
1. Yankes
2. Kowal
3. Wolf
4. małY
5. wara
6. szifo
7. Celika
8. Otosiu HP ID
9. Prox
.
..1000 exx HP ID bedę tysięczny jak tylko kalendarz w mojej pracy mi pozowli :mrgreen:
_________________

 • www.battle-arena.pl - poligon do gry
 • Sklep paintball Łódź - wszystkie produkty do paintballa
 • Wypożyczalnia paintball Łódź - Tippmanny, BT, IONY, ETEKI
 • HP paintball Łódź- ładowanie butli do 4500 PSI, butle matki, małe butle HP
 • Serwis paintball Łódź
 • www.paintball-lodz.pl

 
 
 
t2mek2
pornoMASKOTKA

Marker: Tippmann 98 C
Wiek: 30
Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 74
Skąd: Łódź Retkinia

Points: 314
Wysłany: Czw Sie 08, 2013 18:37 


Hello ja na chwile obeną nie mam transportu ale jeszcze sporo czasu popytam kumpli :)
Mały film "o gangu" na zachęte :) Naprawde super zrobiony tylko polskich napisów brak :D
http://www.youtube.com/watch?v=3ZPS_jCmpdc

Podział na strony odbędzie się przed pierwszą grą, więc zapisujcie się po kolei:
1. Yankes
2. Kowal
3. Wolf
4. małY
5. wara
6. szifo
7. Celika
8. Otosiu HP ID
9. Prox
10. Tomek HP ID
.
..1000 exx HP ID bedę tysięczny jak tylko kalendarz w mojej pracy mi pozowli :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez t2mek2 Czw Sie 08, 2013 18:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Zoltar
Chuck NorrisTeam: MONOLIT LOK
Quad: V-STROM
Tel:: 510198844
Broń: UMYSŁ
Wiek: 49
Dołączył: 21 Lis 2005
Posty: 1034
Skąd: z LASU

Points: 1574
Wysłany: Pią Sie 09, 2013 17:54 


1. Yankes
2. Kowal
3. Wolf
4. małY
5. wara
6. szifo
7. Celika
8. Otosiu HP ID
9. Prox
10. Tomek HP ID
11.Zoltar HP ID
_________________
DO WYPOZYCZENIA MARKER ETEK Z OSPRZETEM-CHCESZ ZAGRAC DAJ ZNAĆ na PW lub tel.

S 3,4,6,8,9,10,11,12,13,14,15,16
U 3,4,5,6,7
MLSIIM 48h
 
 
 
tyrg
DISCOPOLO`wiec
tyrg zwany tygrysem


Marker: złota klamka
Broń: na wodę
Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 467
Skąd: UĆ

Points: 1962
Wysłany: Sob Sie 10, 2013 15:39 


1. Yankes
2. Kowal
3. Wolf
4. małY
5. wara
6. szifo
7. Celika
8. Otosiu HP ID
9. Prox
10. Tomek HP ID
11.Zoltar HP ID
12. tyrg HP ID
_________________
Nie zadaję się z trollami i z ludźmi o wielu twarzach
 
 
yankes
Lachon


Marker: EGO LV.1.
Team: G.R.D.I.
Broń: walter p 99, PM 06
Dołączył: 01 Wrz 2010
Posty: 224
Skąd: Łęczyca

Points: 1014
Wysłany: Sob Sie 10, 2013 16:39 


ZWIASTUN GIERKI :mrgreen:

:mrgreen:
_________________
SALTUS XI,XII,XIII,XV,XVI,XVII,XVIII,XIX,XX
UNIT 5
BLACK OPS
AEGIS, AEGIS II
 
 
MICHAL
Lachon


Wiek: 44
Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 228
Skąd: Łódź

Points: 763
Wysłany: Pon Sie 12, 2013 15:29 


Yankes, bardzo fajny filmik :mrgreen: Spodziewaj się zleceń w przyszłości na takie trailery i plakaty :smile:
 
 
exx
Ranga


Marker: każdy możliwy
Team: POLAND
Deska snow: LIB TECH only
Quad: 700 Yamaha
Tel:: 533 004 138
Łyżwy: VAPOR X70
Kij: VAPOR X70
Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 12 Lis 2004
Posty: 6934
Skąd: Łódź

Points: 16394
Wysłany: Pon Sie 12, 2013 20:08 


Fajny filmik
_________________

 • www.battle-arena.pl - poligon do gry
 • Sklep paintball Łódź - wszystkie produkty do paintballa
 • Wypożyczalnia paintball Łódź - Tippmanny, BT, IONY, ETEKI
 • HP paintball Łódź- ładowanie butli do 4500 PSI, butle matki, małe butle HP
 • Serwis paintball Łódź
 • www.paintball-lodz.pl

 
 
 
MICHAL
Lachon


Wiek: 44
Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 228
Skąd: Łódź

Points: 763
Wysłany: Wto Sie 20, 2013 23:35 


Coś dla tych co szukają inspiracji jak się odstawić na grę :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=1quiKLMy0ng
Ostatnio zmieniony przez MICHAL Wto Sie 20, 2013 23:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
IVAN
pornoMASKOTKA


Marker: Angel one rotor
Tel:: 501636167
Wiek: 41
Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 24
Skąd: Łowicz

Points: 60
Wysłany: Sro Sie 21, 2013 07:58 


1. Yankes
2. Kowal
3. Wolf
4. małY
5. wara
6. szifo
7. Celika
8. Otosiu HP ID
9. Prox
10. Tomek HP ID
11.Zoltar HP ID
12. tyrg HP ID
13.Ivan HP
 
  radziolowicz@tlen
 
exx
Ranga


Marker: każdy możliwy
Team: POLAND
Deska snow: LIB TECH only
Quad: 700 Yamaha
Tel:: 533 004 138
Łyżwy: VAPOR X70
Kij: VAPOR X70
Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 12 Lis 2004
Posty: 6934
Skąd: Łódź

Points: 16394
Wysłany: Sro Sie 21, 2013 08:51 


1. Yankes
2. Kowal
3. Wolf
4. małY
5. wara
6. szifo
7. Celika
8. Otosiu HP ID
9. Prox
10. Tomek HP ID
11.Zoltar HP ID
12. tyrg HP ID
13.Ivan HP
14. Wilku
_________________

 • www.battle-arena.pl - poligon do gry
 • Sklep paintball Łódź - wszystkie produkty do paintballa
 • Wypożyczalnia paintball Łódź - Tippmanny, BT, IONY, ETEKI
 • HP paintball Łódź- ładowanie butli do 4500 PSI, butle matki, małe butle HP
 • Serwis paintball Łódź
 • www.paintball-lodz.pl

 
 
 
Mateusz
pornoMASKOTKA

Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 72

Points: 385
Wysłany: Pią Sie 23, 2013 22:43 


1. Yankes
2. Kowal
3. Wolf
4. małY
5. wara
6. szifo
7. Celika
8. Otosiu HP ID
9. Prox
10. Tomek HP ID
11.Zoltar HP ID
12. tyrg HP ID
13.Ivan HP
14. Wilku
15. Mateusz
16. Marcin
17. Darek
18...
 
 
Otosiu
Ex Terminator


Marker: Etek 4
Tel:: 693 666 396
Wiek: 41
Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 376
Skąd: LDZ_Łagiewnicka

Points: 752
Wysłany: Nie Sie 25, 2013 22:33 


25.08 a tu 17 osób....

Nalewczan, bierz dzisiejszą ekipę i zajrzyjcie :-)

Giża, Wpisuj się :-)

Szewczu, wpisuj się :-)

Rafał, wpisuj się :-)
_________________
os. Jagiełły / Łagiewnicka
 
 
 
tomiLDZ
pornoMASKOTKA

Dołączył: 30 Paź 2012
Posty: 52
Skąd: Łódź

Points: 226
Wysłany: Wto Sie 27, 2013 16:34 


Jak zdążę przylecieć w sobotę z wakacji to jestem w niedziele na grze!!! Nie zapisuje się bo różnie to bywa z przylotami
 
 
Giża
Lachon


Marker: DP Rev-i
Tel:: 502-636-186
Wiek: 35
Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 106
Skąd: Łódź

Points: 132
Wysłany: Sro Sie 28, 2013 11:09 


1. Yankes
2. Kowal
3. Wolf
4. małY
5. wara
6. szifo
7. Celika
8. Otosiu HP ID
9. Prox
10. Tomek HP ID
11.Zoltar HP ID
12. tyrg HP ID
13.Ivan HP
14. Wilku
15. Mateusz
16. Marcin
17. Darek
18. Giża HP ID
_________________
Finish The Fight
 
 
 
exx
Ranga


Marker: każdy możliwy
Team: POLAND
Deska snow: LIB TECH only
Quad: 700 Yamaha
Tel:: 533 004 138
Łyżwy: VAPOR X70
Kij: VAPOR X70
Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 12 Lis 2004
Posty: 6934
Skąd: Łódź

Points: 16394
Wysłany: Sro Sie 28, 2013 21:11 


1. Yankes
2. Kowal
3. Wolf
4. małY
5. wara
6. szifo
7. Celika
8. Otosiu HP ID
9. Prox
10. Tomek HP ID
11.Zoltar HP ID
12. tyrg HP ID
13.Ivan HP
14. Wilku
15. Mateusz
16. Marcin
17. Darek
18. Giża HP ID
19 exx HP ID ( jestem, chyba że praca zawodowa coś zmieni )
20. Tomek Smyk
_________________

 • www.battle-arena.pl - poligon do gry
 • Sklep paintball Łódź - wszystkie produkty do paintballa
 • Wypożyczalnia paintball Łódź - Tippmanny, BT, IONY, ETEKI
 • HP paintball Łódź- ładowanie butli do 4500 PSI, butle matki, małe butle HP
 • Serwis paintball Łódź
 • www.paintball-lodz.pl

 
 
 
Arlo
pornoMASKOTKA

Dołączył: 01 Wrz 2013
Posty: 1

Points: 4
Wysłany: Nie Wrz 01, 2013 14:34 


Hey

Chciałbym z wami zagrać :) chyba z 5 - 6 lat nie grałem:/ :mrgreen:
Potrzebuje sprzęt (maskę, marker, kulki no i możliwość nabijania markera - HP na miejscu) - strój eleganta albo dresa oczywiście moge sobie sprawic:) - wolę elegancika:)
Proszę o instruktarz.. możecie mi to przywieźć i rozliczymy się na miejscu, czy mam gdzieś się zgłosić w Łodzi? WIELKIE DZIĘKI Z GÓRY ZA POMOC:)
Może ktoś mi na priv dać cynk co jest 5?
 
 
exx
Ranga


Marker: każdy możliwy
Team: POLAND
Deska snow: LIB TECH only
Quad: 700 Yamaha
Tel:: 533 004 138
Łyżwy: VAPOR X70
Kij: VAPOR X70
Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 12 Lis 2004
Posty: 6934
Skąd: Łódź

Points: 16394
Wysłany: Nie Wrz 01, 2013 16:02 


U mnie wszystko możesz załatwić
Na wybrane rzeczy trzeba zrobić przedpłatę
_________________

 • www.battle-arena.pl - poligon do gry
 • Sklep paintball Łódź - wszystkie produkty do paintballa
 • Wypożyczalnia paintball Łódź - Tippmanny, BT, IONY, ETEKI
 • HP paintball Łódź- ładowanie butli do 4500 PSI, butle matki, małe butle HP
 • Serwis paintball Łódź
 • www.paintball-lodz.pl

 
 
 
Rhizobium
pornoMASKOTKA

Dołączył: 01 Sie 2013
Posty: 3

Points: 12
Wysłany: Nie Wrz 01, 2013 23:02 


1. Yankes
2. Kowal
3. Wolf
4. małY
5. wara
6. szifo
7. Celika
8. Otosiu HP ID
9. Prox
10. Tomek HP ID
11.Zoltar HP ID
12. tyrg HP ID
13.Ivan HP
14. Wilku
15. Mateusz
16. Marcin
17. Darek
18. Giża HP ID
19 exx HP ID ( jestem, chyba że praca zawodowa coś zmieni )
20. Tomek Smyk
21.Rhizobium
 
 
Misiekxd
pornoMASKOTKA

Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 3

Points: 12
Wysłany: Nie Wrz 01, 2013 23:03 


1. Yankes
2. Kowal
3. Wolf
4. małY
5. wara
6. szifo
7. Celika
8. Otosiu HP ID
9. Prox
10. Tomek HP ID
11.Zoltar HP ID
12. tyrg HP ID
13.Ivan HP
14. Wilku
15. Mateusz
16. Marcin
17. Darek
18. Giża HP ID
19 exx HP ID ( jestem, chyba że praca zawodowa coś zmieni )
20. Tomek Smyk
21.Rhizobium
22. Misiekxd
 
 
yankes
Lachon


Marker: EGO LV.1.
Team: G.R.D.I.
Broń: walter p 99, PM 06
Dołączył: 01 Wrz 2010
Posty: 224
Skąd: Łęczyca

Points: 1014
Wysłany: Pon Wrz 02, 2013 08:59 


1. Yankes G.R.D.I.
2. Kowal G.R.D.I.
3. Wolf G.R.D.I.
4. małY G.R.D.I.
5. wara G.R.D.I.
6. szifo G.R.D.I.
7. Celika G.R.D.I.
8. Otosiu HP ID
9. Prox
10. Tomek HP ID
11.Zoltar HP ID
12. tyrg HP ID
13.Ivan HP
14. Wilku
15. Mateusz
16. Marcin
17. Darek
18. Giża HP ID
19 exx HP ID ( jestem, chyba że praca zawodowa coś zmieni )
20. Tomek Smyk
21.Rhizobium
22. Misiekxd
23,kowal junor od G.R.D.I.
_________________
SALTUS XI,XII,XIII,XV,XVI,XVII,XVIII,XIX,XX
UNIT 5
BLACK OPS
AEGIS, AEGIS II
 
 
exx
Ranga


Marker: każdy możliwy
Team: POLAND
Deska snow: LIB TECH only
Quad: 700 Yamaha
Tel:: 533 004 138
Łyżwy: VAPOR X70
Kij: VAPOR X70
Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 12 Lis 2004
Posty: 6934
Skąd: Łódź

Points: 16394
Wysłany: Pon Wrz 02, 2013 09:47 


Taka prośba :) )

Proszę się zapisywać na grę a nie obserwować temat
To jest umawianie się konkretnie na gre a nie obserwacja czy ziarenko urośnie :)
_________________

 • www.battle-arena.pl - poligon do gry
 • Sklep paintball Łódź - wszystkie produkty do paintballa
 • Wypożyczalnia paintball Łódź - Tippmanny, BT, IONY, ETEKI
 • HP paintball Łódź- ładowanie butli do 4500 PSI, butle matki, małe butle HP
 • Serwis paintball Łódź
 • www.paintball-lodz.pl

Ostatnio zmieniony przez exx Pon Wrz 02, 2013 13:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
MICHAL
Lachon


Wiek: 44
Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 228
Skąd: Łódź

Points: 763
Wysłany: Pon Wrz 02, 2013 10:12 


Widzę, że powoli lista się zapełnia dlatego przedłużam termin zapisów do środy 4 września. Tak więc namawiajcie znajomych aby uzbierało się minimum 40 graczy.
 
 
szerszen-pl
pornoMASKOTKA

Dołączył: 02 Paź 2011
Posty: 16

Points: 64
Wysłany: Pon Wrz 02, 2013 10:18 


1. Yankes G.R.D.I.
2. Kowal G.R.D.I.
3. Wolf G.R.D.I.
4. małY G.R.D.I.
5. wara G.R.D.I.
6. szifo G.R.D.I.
7. Celika G.R.D.I.
8. Otosiu HP ID
9. Prox
10. Tomek HP ID
11.Zoltar HP ID
12. tyrg HP ID
13.Ivan HP
14. Wilku
15. Mateusz
16. Marcin
17. Darek
18. Giża HP ID
19 exx HP ID ( jestem, chyba że praca zawodowa coś zmieni )
20. Tomek Smyk
21.Rhizobium
22. Misiekxd
23,kowal junor od G.R.D.I
24,25,szerszen + mlody
 
 
IVAN
pornoMASKOTKA


Marker: Angel one rotor
Tel:: 501636167
Wiek: 41
Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 24
Skąd: Łowicz

Points: 60
Wysłany: Pon Wrz 02, 2013 11:48 


Posty: 4

Points: 16
Dotacja

Wysłany: Dzisiaj 9:18

1. Yankes G.R.D.I.
2. Kowal G.R.D.I.
3. Wolf G.R.D.I.
4. małY G.R.D.I.
5. wara G.R.D.I.
6. szifo G.R.D.I.
7. Celika G.R.D.I.
8. Otosiu HP ID
9. Prox
10. Tomek HP ID
11.Zoltar HP ID
12. tyrg HP ID
13.Ivan HP
14. Wilku
15. Mateusz
16. Marcin
17. Darek
18. Giża HP ID
19 exx HP ID ( jestem, chyba że praca zawodowa coś zmieni )
20. Tomek Smyk
21.Rhizobium
22. Misiekxd
23,kowal junor od G.R.D.I
24,25,szerszen + mlody
26. Kafar +HP
27. Damian +HP
Ostatnio zmieniony przez IVAN Pon Wrz 02, 2013 11:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
  radziolowicz@tlen
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  Statystyki wizyt z innych stron
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
powered by PhpBB by Przemo, modified by ixdude.com
.
.