Forum Łódź, Paintball Łódź, Quady Łódź, Snowboard Łódź     BlogiBlogi      Szukaj     Formularz kontaktowy Formularz kontaktowy      Regulamin      Mapa Google      Kalendarz      Użytkownicy      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości ·
Łódź - forum ludzi aktywnych Strona Główna
Łódź - forum ludzi aktywnych - Warunki Rejestracji

REGULAMIN

Właściciel forum - wydawca nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Regulamin forum-lodz.pl

#1
Regulamin niniejszy określa zasady świadczenia usługi drogą elektroniczną przez właściciela serwisu, polegającej na umożliwieniu użytkownikom uczestniczenie w forum-lodz.pl w celu wymiany informacji, komentarzy i opinii.

#2
Dostęp do serwisu forum-lodz.pl oraz do komentarzy pod artykułami posiadają wszyscy użytkownicy publicznej sieci Internet. Ci z użytkowników, którzy założyli uprzednio konto w portalu internetowym forum-lodz.pl mogą używać go forum oraz w komentarzach pod artykułami zarezerwowanych dla nich loginów, z zastrzeżeniem, iż żaden użytkownik nie może identyfikować się wyrażeniem powszechnie uznawanym za wulgarny, oznaczeniem komercyjnym lub łudząco i celowo podobnym do loginu innego uczestnika posiadającego konto forum-lodz.pl. Właściciel może uwarunkować umożliwienie zamieszczania wpisów na wybranych lub wszystkich kategoriach forum-lodz.pl od dokonania przez użytkowników uprzedniej rejestracji w forum-lodz.pl

#3
Osoby zamieszczające wypowiedzi na forum-lodz.pl, oraz komentujące artykuły rozpowszechniają swoje wypowiedzi na własną odpowiedzialność. Każdy wyrażający swoje opinie na forum-lodz.pl, ponosi odpowiedzialność za wszelkie roszczenia osób trzecich z tytułu naruszenia praw tych osób.

#4
Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na stronach forum-lodz.pl treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc. Niedopuszczalne jest również umieszczanie na łamach forum-lodz.pl treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe

#5
Niedopuszczalne jest również umieszczanie przez uczestników na stronach forum-lodz.pl przekazów reklamowych (poza forami oznaczonymi przez redakcję jako ogłoszeniowe i sponsorowane), wszelkich materiałów chronionych prawem autorskim, do których rozpowszechniania użytkownik nie jest uprawniony.

#6
Niedopuszczalne jest podbijanie wątków poprzez zamieszczanie wpisów nie posiadających treści.

#7
Właściciel zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt 4, 5 i 6 i niniejszego regulaminu, jak również prawo do blokowania uczestnictwa w forum-lodz.pl w stosunku do osób naruszających w sposób notoryczny postanowienia pkt 2, 4, 5 i 6 Regulaminu.

#8
Właściciel zastrzega, iż w przypadku, gdy wpis kwalifikujący się do usunięcia i usunięty na podstawie pkt 7 powyżej, jest wpisem inicjującym dyskusję, po jego usunięciu wątek zainicjowany tym wpisem może być niedostępny, bez względu na treść pozostałych wpisów.

#9
Użytkownikom notorycznie naruszającym niniejszy Regulamin administracja forum-lodz.pl ma prawo: a. blokować dostęp do forum-lodz.pl m.in. poprzez zablokowanie adresu IP b. blokować wszystkie loginy na czas określony lub bezterminowo c. blokować możliwość zakładania nowych wątków lub uczestniczenia w wątkach istniejących na czas określony lub bezterminowo.

#10
Przy publikacji zamieszczonego przez użytkownika wpisu forum-lodz.pl może publikować część adresu IP, z którego nastąpiło połączenie z serwerem przy zamieszczaniu wpisu. Właściciel forum nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza zgromadzonych danych użytkowników forum-lodz.pl innym osobom lub instytucjom, chyba że dzieje się to za wyraźną zgodą lub na życzenie użytkownika, którego dane dotyczą lub też na żądanie uprawnionych organów państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań.

#11
Właściciel forum zastrzega sobie prawo dokonywania przerw technicznych w zakresie udostępniania forum-lodz.pl

#12
Reklamacje dotyczące funkcjonowania forum-lodz.pl , komentarzy pod artykułami w serwisach, lub zgłoszenia dotyczące naruszeń niniejszego Regulaminu powinny być zgłaszane pocztą elektroniczną na adres: admin@forum-lodz.pl

#13
Właściciel forum będzie rozpatrywać reklamacje, które zostały nadesłane drogą mailową (pkt. 12) Odpowiedź na reklamację zostanie wysłana w terminie 21 dni roboczych od otrzymania reklamacji na adres składającego reklamację wskazany w reklamacji.

#14
Forum-lodz.pl jest miejscem, które umożliwiają prezentowanie różnych poglądów, tym samym polemikę w każdym temacie. Właściciel forum nie weryfikuje zamieszczanych treści pod kątem ich prawdziwości i rzetelności, tym samym nie ingeruje w przebieg dyskusji.

#15
Właściciel forum zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie.

#16
Założenie konta na forum-lodz.pl jest akceptacją i wyrażeniem zgody na otrzymywanie na adresy elektroniczne wskazane przy założeniu konta informacji o zmianach w zakresie świadczenia usług przez właściciela forum, informacji handlowych, reklam, informacji partnerów serwisu forum-lodz.pl

#17
Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie właściciela, administratorów, moderatorów czy webmasterów i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

#18
Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

#19
Założenie konta jest na forum-lodz.pl oraz aktywacja konto drogą mailową jest akceptacją i potwierdzeniem: Zgodnie z Ustawą z dnia 26.08.2002 r. (Dz. U. Nr 144, poz.1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną, wymagana jest zgoda na otrzymywanie poczty.

#20
Zapoznałem się z regulaminem, akceptuję warunki i regulamin serwisu forum-lodz.pl Założenie konta na serwisie forum-lodz.pl jest akceptacją warunków i regulaminu forum-lodz.pl

#21
Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.
Statystyki wizyt z innych stron
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
powered by PhpBB by Przemo, modified by ixdude.com
.
.