Forum Łódź, Paintball Łódź, Quady Łódź, Snowboard Łódź     BlogiBlogi      Szukaj     Formularz kontaktowy Formularz kontaktowy      Regulamin      Mapa Google      Kalendarz      Użytkownicy      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości ·

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 17.11.2013, areny, battle, urodziny

URODZINY BATTLE ARENY 17.11.2013
Autor Wiadomość
BATTLE ARENA
pornoMASKOTKA


Team: battle-aren.pl
Wiek: 107
Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 32

Points: 200
Wysłany: Pią Paź 18, 2013 15:29 URODZINY BATTLE ARENY 17.11.2013


URODZINY BATTLE ARENY 17.11.2013



Cel imprezy:
Ogólnopolska impreza scenariuszowa z okazji urodzin terenu Battle Arena.
Lokalizacja - geograficzny środek Polski.
Zdjęcia terenu http://www.battle-arena.pl/mapy-i-zdjecia-terenu
Mapa dojazdu: http://www.battle-arena.pl/kontakt (skrzyżowanie dwóch autostrad A1 i A2)
Minimalny limit graczy, aby gra mogła się odbyć: 40 osób.
Scenariusze by MILITARIA Łódź


IMPREZA JEST w 100% darmowa, a w tym:
- Wynajem, przygotowanie terenu
- Darmowe wejście na teren
- Organizacja scenariuszy
- Animacja zabawy
- Nagłośnienie
- Upominki dla uczestników imprezy
- Niezbędne elementy do przeprowadzenia scenariuszy
- Pirotechnika
- Obsługa imprezy
- Ogrodzony parking

Wstępna agenda imprezy
8.00 - 9.00 wjazd na teren
9.15 - 9.45 odprawa
9.45 - 10.00 szpejowanie 
10.00 - 14.00 scenariusze
14.00 - 15.00 zakończenie imprezy


Do grona sponsorów dołączyły firmy:

1. MILITARIA ŁÓDŹ
Firma zapewni upominki dla graczy oraz zajmie się prowadzeniem imprezy.
Sklep ze sprzętem do ASG i militariami http://militarialodz.sstore.pl/


2. B&G Pirotechnika
Firma zapewni w czasie imprezy zaplecze pirotechniczne oraz upominki.
Na miejscu będzie stoisko produktów pirotechnicznych, ceny produktów będą mocno promocyjne, ale wymagamy wcześniejszych zamówień.
Dostępna pirotechnika GD 10, ED 20, ED 60, GH 2, GR 2
Osoby zainteresowane cenami i zamówieniem proszę o kontakt na: gaw@toya.net.pl



3. BATTLE ARENA
Sponsoruje całą imprezę.
Zapraszamy na nasze pole do gry www.battle-arena.pl


4. SEVEN event group
Zaplecze techniczne imprezy, nagłośnienie, namioty, obsługa
www.seven.info.pl



4. SZUKAMY KOLEJNYCH SPONSORÓW
Osoby zainteresowane proszę o kontakt info@battle-arena.pl



Scenariusze by MILITARIA Łódź



Na ulicach Faludży w Iraku, rebelianci zaatakowali z karabinów maszynowych i granatów dwa jeepy firmy ochroniarskiej Blackwater Worldwide przewożące jedzenie dla firmy ESS. Zginęło 4 pracowników, a ich ciała zostały podpalone i powieszone na moście nad Eufratem.
Zdjęcia agencji prasowych przedstawiające zbezczeszczone zwłoki wywołały ogromne oburzenie w USA.
Dowództwo sił USA obiecało zdecydowaną odpowiedź za śmierć Amerykanów.

Limit wiekowy:
16+ z oświadczeniami + kserokopia dowodu tożsamości prawnego opiekuna (strona ze zdjęciem) + zgłoszenie na info@battle-arena.pl
18+ z oświadczeniem do pobrania na dole w poście, widoczne dla zalogowanych osób
Oświadczenia nie będą dostępne na miejscu, osoby bez oświadczenia nie zostaną dopuszczone do wzięcia udziału w imprezie!
Dokument będzie zbierany na wjeździe na teren, proszę posiadać wypełnione oświadczenie, aby nie powstała zbędna kolejka aut.

Limity FPS: Kulki do chrono zapewnia organizator 0.20 G&G
Do 360 fps dopuszczone do walki z użyciem ognia ciągłego.
Od 360 do 450 fps repliki mogą używać tylko ognia pojedynczego.
Powyżej tych limitów repliki nie będą dopuszczone do rozgrywki.
Wszystkie repliki zostaną zmierzone na Chrono oraz oznaczone stosownym kolorem taśmy!
Podczas manewrów będzie wyrywkowo mierzona prędkość wylotowa.

Alkohol
W trakcie całej imprezy obowiązuje bezwzględny zakaz spożywania alkoholu oraz innych używek.
Osoby od których będzie się dało wyczuć alkohol zostaną wyrzucone oraz wpisane na czarną listę organizatora.
Łamanie zasad, limitów FPS oraz ognia single/auto podczas manewrów będzie skutkowało usunięciem uczestnika z rozgrywki!

Respy: dynamiczne, czas podany poniżej jest czasem uśrednionym, dowódcy stron mogą go zmieniać aby utrzymać dynamikę rozgrywki.
USA: 5 min
Irak: 10 min

Po terenie będą poruszać się ARBITRZY, którzy będą czuwać nad waszym bezpieczeństwem oraz rozwiązywać sprawy sporne! Prosimy pamiętać, że ich słowo jest święte, jeżeli nie zgadzasz się z wydanym wyrokiem udaj się do organizatora w sprawie wyjaśnienia ewentualnego sporu.
Podczas całych manewrów będą do zdobycia Bony pieniężne do realizacji w sklepie Militarialodz.pl oraz nagrody rzeczowe przyznawane za np. najbardziej uśmiechniętego uczestnika, największe poświęcenie, wykonanie zadania itp.

Pirotechnika: Dozwolona jest tylko atestowana pirotechnika GH-2,GD-10,GD-20,GD-60 itp.
Zalecamy zaopatrzenie się w ochronniki słuchu ze względu na dużą ilość pirotechniki używanej w pomieszczeniach oraz paru niespodzianek, które dla was szykujemy.

Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasujące do US Army


AKTUALNA LISTA OSÓB ZAPISANYCH z dnia 15.11.2013 godzina 23.00

USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasujące do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób) BRAK WOLNYCH MIEJSC
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Szpon
20. Szewcu
21. Stalin Wilde Wolven
22. Długi Wilde Wolven
23. Goja Wilde Wolven
24 Szpon, Maciek
25 Szpon, Cez
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Szpon, Prezes
29. Szpon, Piątas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Foley
32. Szpon, Kwaśny
33. X, Cybul
34. X, Foka
35. X, Ivan
36.Adamek [T2D]
37.Cycu [T2D]
38.Boniek [T2D]
39. Szpon, Mat
40. Szpon, Pudel


2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób) BRAK WOLNYCH MIEJSC
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Dresik ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Miras ECO Płock
19. Rambo ECO Płock
20. ŁDA Cobra - Żurek
21. ŁDA Cobra - Mateusz
22. ŁDA Cobra - Martini
23. ŁDA Cobra - Dymek
24. ŁDA Cobra - Hazzy
25. Kuba (Kubi) - Rezerwacja
26. Żaba SaS
27. Tomek SaS
28. Arek SaS
29. Nabi SaS
30. The Running SaS
31. Macwolf TFQ
32. Czaku TFQ
33. SŁOT - REMIK
34. SŁOT - CZESTER
35. SŁOT - CZARNY
36. SŁOT - SKRZYDŁO
37. SŁOT - ORK
38. - Private Military Company
39. - Private Military Company
40. - Private Military Company
41. - Private Military Company

4th Battalion 14th Marines( 40 osób) BRAK WOLNYCH MIEJSC
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20.
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
23. Desaec - A-Det
24. Seba - A-Det
25. Zbój - A-Det
26 - Dzieciaq - A-Det
27 - Jezuss - A-Det
28 - Moses - A-Det
29 - Tress - A-Det
30 - Baryłka - A-Det
31 - Unknown - A-Det
32 - Jin - PAT Częstochowa
33 - Gray - PAT
34 - Zagi - PAT
35 - Morfi - PAT
36 - Michał - PAT
37 - Artur - PAT
38 - Żaq - PAT
39 - Dudo - PAT
40 - OLO RECON

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań) WOLNE 1 MIEJSCE
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - Jagieło
7. SJUS Łódź - Walter
8. ROCKY
9. Prymusa

10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)

Oddział 1 (40 osób) BRAK WOLNYCH MIEJSC
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
25. Majki
26. Majki II
27. Grabus97
28. Gieniu
29. Czarek
30. Drwalu
31.Oset
32. Johnny Sfora
33. Sajmon Sfora
34. Bartek Sfora
35. Piekarz Sfora
36. Dyguś Sfora
37. Sten D.W.S.
38 Kriss D.W.S.
39 Merrowing (KKK)
40 Szynsz (KKK)


Oddział 2 (40 osób) BRAK WOLNYCH MIEJSC
1. Grufus BP
2. Mrówka BP
3. Precel BP
4. Dima BP
5.Zmień BP
6.Tomaszek BP
7.Marek.M BP
8.Marek S BP
9.Radek BP
10.BP
11.Sosna B3
12.Mały B3
13.Makuś B3
14.Jason B3
15.Zbój B3
16.Bieniu B3
17.Biały B3
18.SPAWACZ B3
19.senteno B3
20.Wojtasio B3
21.Azet B3
22.Voyteck B3
23. Spider B3
24. Szamil B3
25. Matez B3
26. KĘSU SKOT
27. GIZIU SKOT
28. MARCIN SKOT
29. EWA SKOT
30. GIBON SKOT
31. Michaszka SŁŻ
32. Cichy SŁŻ
33.
34.
35.
36. Obuch DFF
37. Filip DFF
38. Kozioł DFF
39. Kozioł Red Beret
40. Olson

Oddział 3 (40 osób) BRAK WOLNYCH MIEJSC
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. MaRo ZJ
6. Kamil Sobczak
7. Bart z Red Beret
8. Kulik z Red Beret
9. Nath Red Beret
10.Burzu2 Red Beret
11.Yaro Red Beret
12.Kruchy Red Beret
13.Janek z Red Beret
14.Hamster52 Red Beret
15.Burak Red Beret
16.Yans Red Beret
17.Yans1 Red Beret
18.Fari Red Beret
19.Adi Red Beret
20.Obszarnik Red Beret
21.Baran z Red Beret
22.Wojtek Jankes z Red Beret
23.Drew Red Beret
24.Lindenhurst z Red Beret
25.Thomson Red Beret
26.Wojtas z Red Beret
27.Clark Red Beret
28.Burzu Red Beret
29.HUBAL Red Beret
30.Marek z Red Beret
31.Juby Red Beret
32.MAJOR 301 BBO
33.SAMURAJ 301 BBO
34.Hern 301BBO
35.Tommy 301BBO
36, xProboszcz
37.GONZO 301BBO
38.Dexter 301BBO
39.Klusek 301BBO
40.Aro z Red Beret
41. Coriin


Oddział 4 (40 osób) BRAK WOLNYCH MIEJSC
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Zuska - FatahF
7. Czeczen - FatahF
8. Ice - FatahF
9. Pawel7- FatahF
10. Roju - Fatah
11. Księciu - Źli Inc.
12. Rudy - Źli Inc.
13. Andre - Źli Inc.
14. Olo - Źli Inc.
15. Roos - Źli Inc.
16.Marta - Źli Inc.
17.Kruszyna - Źli Inc.
18.Boreq - Źli Inc.
19.Majkel - Źli Inc.
20.Tarach - Źli Inc.
21. Виталик - FatahF
22. Radzio - FatahF
23. Piłat - FatahF
24. Hormon - FatahF
25. Zmora - Expendables
26. Chavez - Expendables
27. Rupert - Expendables
28. Brzoza - Expendables
29. Gazel - Expendables
30. Robert - Expendables
31. Halama - Expendables
32. Dżejn - KSK
33. Zdzich - KSK
34. Sąsiad - KSK
35. Maniek - KSK
36. Marcin - KSK
37. Ojciec - Fatah
38. Junior - Fatah
39. Gregor_a - Fatah
40.Gregory - Fatah


UWAGA! PONIŻEJ LISTA OSÓB NIEPEŁNOLETNICH KTÓRE DOKONAŁY FORMALNOŚCI I SĄ DOPUSZCZONE DO UDZIAŁU W IMPREZIE

1. Agent GRS
2. KLUSEK- 301 BBO
3. Marcin ZJ
4. SAMURAJ (poz. 33 na wykazie);
5. TOMMY (poz. 35 na wykazie);
6. GONZO (poz. 37 na wykazie).
7 togier iF
8. Irnyy iF
9. Ziggi iF
10. Grakulla BC - 17 lat
11. Mistaw BC - 16 lat
12. Radziu BC - 17 lat
13. Piątas
14. Morfi - PAT
15. Przemek ZJ
1. Agent GRS
2. KLUSEK- 301 BBO
3. Marcin ZJ
4. SAMURAJ (poz. 33 na wykazie);
5. TOMMY (poz. 35 na wykazie);
6. GONZO (poz. 37 na wykazie).
7 togier iF
8. Irnyy iF
9. Ziggi iF
10. Grakulla BC - 17 lat
11. Mistaw BC - 16 lat
12. Radziu BC - 17 lat
13. Piątas
14. Morfi - PAT
15. Przemek ZJ
16. Majki
17. Eddie (PSK)
18. Chińczyk (PSK)

OŚWIADCZENIE DLA OSÓB DOROSŁYCH DO POBRANIA PONIŻEJ, WIDOCZNE DLA ZALOGOWANYCH OSÓB
_________________
BATTLE-ARENA.PL POLE DO GRY

>> kontakt: info@battle-arena.pl
>>www.battle-arena.pl - poligon do gry
.
Ostatnio zmieniony przez A.dmin Sob Lis 16, 2013 19:34, w całości zmieniany 43 razy  
 
 
Kuki12
pornoMASKOTKA

Dołączył: 18 Paź 2013
Posty: 2

Points: 8
Wysłany: Pią Paź 18, 2013 20:29 


Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(30 osób)
1.
2.
3.
4.
30.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 30 osób)
1.DanP BC Gostynin
2.Kuki BC Gostynin
3. Duszczo BC Gostynin
4.
30.

4th Battalion 14th Marines( 30 osób)
1.
2.
3.
4.
30.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1.
2.
3.
10.





Lista: Rebelianci Iraccy (170 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.



Oddział 2 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 3 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 4 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.
 
 
Żaku
pornoMASKOTKA

Dołączył: 18 Paź 2013
Posty: 6

Points: 28
Wysłany: Pią Paź 18, 2013 20:51 


Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(30 osób)
1.
2.
3.
4.
30.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 30 osób)
1.DanP BC Gostynin
2.Kuki BC Gostynin
3. Duszczo BC Gostynin
4.
30.

4th Battalion 14th Marines( 30 osób)
1.
2.
3.
4.
30.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - rezerwacja
7. SJUS Łódź - rezerwacja
10.





Lista: Rebelianci Iraccy (170 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.



Oddział 2 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 3 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 4 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.
Ostatnio zmieniony przez Żaku Pią Paź 18, 2013 20:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Eddie
pornoMASKOTKA

Dołączył: 18 Paź 2013
Posty: 1

Points: 4
Wysłany: Pią Paź 18, 2013 20:58 


Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(30 osób)
1.
2.
3.
4.
30.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 30 osób)
1.DanP BC Gostynin
2.Kuki BC Gostynin
3. Duszczo BC Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
30.

4th Battalion 14th Marines( 30 osób)
1.
2.
3.
4.
30.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - rezerwacja
7. SJUS Łódź - rezerwacja
10.





Lista: Rebelianci Iraccy (170 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.



Oddział 2 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 3 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 4 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.
Ostatnio zmieniony przez Eddie Pią Paź 18, 2013 21:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Despero
pornoMASKOTKA

Dołączył: 18 Paź 2013
Posty: 2

Points: 8
Wysłany: Pią Paź 18, 2013 22:59 


Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(30 osób)
1.
2.
3.
4.
30.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 30 osób)
1.DanP BC Gostynin
2.Kuki BC Gostynin
3. Duszczo BC Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Despero
30.


4th Battalion 14th Marines( 30 osób)
1.
2.
3.
4.
30.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - rezerwacja
7. SJUS Łódź - rezerwacja
10.





Lista: Rebelianci Iraccy (170 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.



Oddział 2 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 3 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 4 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.
 
 
Śmigło
pornoMASKOTKA

Dołączył: 19 Paź 2013
Posty: 3

Points: 12
Wysłany: Sob Paź 19, 2013 00:26 


Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(30 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Rezerwacja GRS
6.Rezerwacja GRS
7.Rezerwacja GRS
30.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 30 osób)
1.DanP BC Gostynin
2.Kuki BC Gostynin
3. Duszczo BC Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Despero
30.


4th Battalion 14th Marines( 30 osób)
1.
2.
3.
4.
30.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - rezerwacja
7. SJUS Łódź - rezerwacja
10.





Lista: Rebelianci Iraccy (170 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.



Oddział 2 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 3 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 4 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.
 
 
charlie
pornoMASKOTKA

Wiek: 28
Dołączył: 19 Paź 2013
Posty: 2

Points: 8
Wysłany: Sob Paź 19, 2013 14:08 


Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(30 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Rezerwacja GRS
6.Rezerwacja GRS
7.Rezerwacja GRS
30.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 30 osób)
1.DanP BC Gostynin
2.Kuki BC Gostynin
3. Duszczo BC Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Despero
8. Charlie ECO Płock
30.


4th Battalion 14th Marines( 30 osób)
1.
2.
3.
4.
30.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - rezerwacja
7. SJUS Łódź - rezerwacja
10.





Lista: Rebelianci Iraccy (170 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.



Oddział 2 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 3 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 4 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.
 
 
Śmigło
pornoMASKOTKA

Dołączył: 19 Paź 2013
Posty: 3

Points: 12
Wysłany: Sob Paź 19, 2013 19:23 


Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(30 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Rezerwacja GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
30.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 30 osób)
1.DanP BC Gostynin
2.Kuki BC Gostynin
3. Duszczo BC Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Despero
8. Charlie ECO Płock
30.


4th Battalion 14th Marines( 30 osób)
1.
2.
3.
4.
30.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - rezerwacja
7. SJUS Łódź - rezerwacja
10.





Lista: Rebelianci Iraccy (170 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.



Oddział 2 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 3 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 4 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.
 
 
Kuki12
pornoMASKOTKA

Dołączył: 18 Paź 2013
Posty: 2

Points: 8
Wysłany: Sob Paź 19, 2013 19:42 


Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(30 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Rezerwacja GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
30.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 30 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Despero
8. Charlie ECO Płock
9. Perez ECO Płock
30.


4th Battalion 14th Marines( 30 osób)
1.
2.
3.
4.
30.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - rezerwacja
7. SJUS Łódź - rezerwacja
10.





Lista: Rebelianci Iraccy (170 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.



Oddział 2 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 3 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 4 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.
 
 
Ghost.GO
pornoMASKOTKA

Replika: M249
Dołączył: 19 Paź 2013
Posty: 3

Points: 12
Wysłany: Sob Paź 19, 2013 20:48 


Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(30 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Rezerwacja GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
30.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 30 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Despero
8. Charlie ECO Płock
9. Perez ECO Płock
30.


4th Battalion 14th Marines( 30 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
30.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - rezerwacja
7. SJUS Łódź - rezerwacja
10.





Lista: Rebelianci Iraccy (170 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.



Oddział 2 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 3 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 4 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.
 
 
yorgus
pornoMASKOTKA
EASY COMPANY PŁOCK

Team: EASY COMPANY
Wiek: 43
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 8
Skąd: Płock

Points: 32
Wysłany: Nie Paź 20, 2013 08:55 


Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(30 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Rezerwacja GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
30.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 30 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Despero
8. Charlie ECO Płock
9. Perez ECO Płock
10. Yorgus ECO Płock
11. Milczar ECO Płock
12. Doomek ECO Płock
13. Blazejo ECO Płock
14. Adi-Trabi ECO Płock
15. Ahmed ECO Płock
30.


4th Battalion 14th Marines( 30 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
30.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - rezerwacja
7. SJUS Łódź - rezerwacja
10.





Lista: Rebelianci Iraccy (170 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.



Oddział 2 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 3 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 4 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.
_________________
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez yorgus Nie Paź 20, 2013 13:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
charlie
pornoMASKOTKA

Wiek: 28
Dołączył: 19 Paź 2013
Posty: 2

Points: 8
Wysłany: Nie Paź 20, 2013 14:06 


Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(30 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Rezerwacja GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
30.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 30 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Despero
8. Charlie ECO Płock
9. Perez ECO Płock
10. Yorgus ECO Płock
11. Milczar ECO Płock
12. Doomek ECO Płock
13. Blazejo ECO Płock
14. Adi-Trabi ECO Płock
15. Ahmed ECO Płock
16. Frano
30.


4th Battalion 14th Marines( 30 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
30.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - rezerwacja
7. SJUS Łódź - rezerwacja
10.





Lista: Rebelianci Iraccy (170 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.



Oddział 2 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 3 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 4 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.
 
 
Śmigło
pornoMASKOTKA

Dołączył: 19 Paź 2013
Posty: 3

Points: 12
Wysłany: Nie Paź 20, 2013 14:59 


Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(30 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
30.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 30 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Despero
8. Charlie ECO Płock
9. Perez ECO Płock
10. Yorgus ECO Płock
11. Milczar ECO Płock
12. Doomek ECO Płock
13. Blazejo ECO Płock
14. Adi-Trabi ECO Płock
15. Ahmed ECO Płock
16. Frano
30.


4th Battalion 14th Marines( 30 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
30.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - rezerwacja
7. SJUS Łódź - rezerwacja
10.





Lista: Rebelianci Iraccy (170 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.



Oddział 2 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 3 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 4 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.
 
 
yorgus
pornoMASKOTKA
EASY COMPANY PŁOCK

Team: EASY COMPANY
Wiek: 43
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 8
Skąd: Płock

Points: 32
Wysłany: Nie Paź 20, 2013 16:23 


Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(30 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
30.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 30 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Despero
8. Charlie ECO Płock
9. Perez ECO Płock
10. Yorgus ECO Płock
11. Milczar ECO Płock
12. Doomek ECO Płock
13. Blazejo ECO Płock
14. Adi-Trabi ECO Płock
15. Ahmed ECO Płock
16. Frano ECO Płock
17. Rico ECO Płock
30.


4th Battalion 14th Marines( 30 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
30.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - rezerwacja
7. SJUS Łódź - rezerwacja
10.





Lista: Rebelianci Iraccy (170 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.



Oddział 2 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 3 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 4 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.
_________________
Pozdrawiam
 
 
JolietJake
pornoMASKOTKA

Wiek: 32
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 2

Points: 8
Wysłany: Nie Paź 20, 2013 18:21 


Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(30 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
30.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 30 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Despero
8. Charlie ECO Płock
9. Perez ECO Płock
10. Yorgus ECO Płock
11. Milczar ECO Płock
12. Doomek ECO Płock
13. Blazejo ECO Płock
14. Adi-Trabi ECO Płock
15. Ahmed ECO Płock
16. Frano ECO Płock
17. Rico ECO Płock
30.


4th Battalion 14th Marines( 30 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
30.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - rezerwacja
7. SJUS Łódź - rezerwacja
10.





Lista: Rebelianci Iraccy (170 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.



Oddział 2 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 3 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 4 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.
 
 
togier
pornoMASKOTKA

Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 2

Points: 8
Wysłany: Nie Paź 20, 2013 18:43 


Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(30 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
30.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 30 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Despero
8. Charlie ECO Płock
9. Perez ECO Płock
10. Yorgus ECO Płock
11. Milczar ECO Płock
12. Doomek ECO Płock
13. Blazejo ECO Płock
14. Adi-Trabi ECO Płock
15. Ahmed ECO Płock
16. Frano ECO Płock
17. Rico ECO Płock
30.


4th Battalion 14th Marines( 30 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
30.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - rezerwacja
7. SJUS Łódź - rezerwacja
10.





Lista: Rebelianci Iraccy (170 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.



Oddział 2 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 3 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 4 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.
 
 
Shifty
pornoMASKOTKA
NSW

Team: The Spire
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 1

Points: 4
Wysłany: Nie Paź 20, 2013 18:51 


Lista: USA (130 osób)

3rd Battalion 1st Marines(30 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
30.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 30 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Despero
8. Charlie ECO Płock
9. Perez ECO Płock
10. Yorgus ECO Płock
11. Milczar ECO Płock
12. Doomek ECO Płock
13. Blazejo ECO Płock
14. Adi-Trabi ECO Płock
15. Ahmed ECO Płock
16. Frano ECO Płock
17. Rico ECO Płock
30.


4th Battalion 14th Marines( 30 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
30.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - rezerwacja
7. SJUS Łódź - rezerwacja
10.





Lista: Rebelianci Iraccy (170 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.



Oddział 2 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 3 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 4 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

ST3 wspomoże 3/1 marines w operacji Phantom Fury :wink:
Ostatnio zmieniony przez Shifty Nie Paź 20, 2013 18:57, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Despero
pornoMASKOTKA

Dołączył: 18 Paź 2013
Posty: 2

Points: 8
Wysłany: Nie Paź 20, 2013 21:34 


3rd Battalion 1st Marines(30 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
30.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 30 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
30.


4th Battalion 14th Marines( 30 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
30.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - rezerwacja
7. SJUS Łódź - rezerwacja
10.





Lista: Rebelianci Iraccy (170 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.



Oddział 2 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 3 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 4 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.
 
 
rosa
pornoMASKOTKA

Dołączył: 21 Paź 2013
Posty: 2

Points: 8
Wysłany: Pon Paź 21, 2013 07:06 


3rd Battalion 1st Marines(30 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
30.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 30 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
30.


4th Battalion 14th Marines( 30 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
30.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - rezerwacja
7. SJUS Łódź - rezerwacja
10.





Lista: Rebelianci Iraccy (170 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.



Oddział 2 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 3 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 4 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.
 
 
gacad
pornoMASKOTKA

Dołączył: 21 Paź 2013
Posty: 2

Points: 12
Wysłany: Pon Paź 21, 2013 07:31 


3rd Battalion 1st Marines(30 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
30.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 30 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
30.


4th Battalion 14th Marines( 30 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
30. Adam Wilde Wolven

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - rezerwacja
7. SJUS Łódź - rezerwacja
10.





Lista: Rebelianci Iraccy (170 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.



Oddział 2 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 3 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 4 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.
 
 
Przenek
Lachon


Team: MAT Łódź
Replika: like L
Dołączył: 07 Sie 2011
Posty: 176

Points: 966
Wysłany: Pon Paź 21, 2013 07:52 


Wszyskie formacje chyba zostaną zapełnione.
Do 17.11 jeszcze jest sporo czasu
 
 
MICHAL
Lachon


Wiek: 40
Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 228
Skąd: Łódź

Points: 763
Wysłany: Pon Paź 21, 2013 08:35 


3rd Battalion 1st Marines(30 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
30.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 30 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
30.


4th Battalion 14th Marines( 30 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
30. Adam Wilde Wolven

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - rezerwacja
7. SJUS Łódź - rezerwacja
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (170 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2.
3.
4.
40.



Oddział 2 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 3 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 4 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.
 
 
*APEK*
pornoMASKOTKA

Team: Rebel Soldiers
Replika: RPK
Dołączył: 21 Paź 2013
Posty: 2

Points: 8
Wysłany: Pon Paź 21, 2013 11:48 


3rd Battalion 1st Marines(30 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
30.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 30 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
30.


4th Battalion 14th Marines( 30 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
30. Adam Wilde Wolven

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - rezerwacja
7. SJUS Łódź - rezerwacja
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (170 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2.
3.
4.
40.



Oddział 2 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 3 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 4 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.
 
 
SPIRITSASG
pornoMASKOTKA

Dołączył: 21 Paź 2013
Posty: 1

Points: 4
Wysłany: Pon Paź 21, 2013 13:06 


3rd Battalion 1st Marines(30 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
30.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 30 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
30.


4th Battalion 14th Marines( 30 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
30. Adam Wilde Wolven

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - rezerwacja
7. SJUS Łódź - rezerwacja
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (170 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
40.



Oddział 2 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 3 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 4 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.
 
 
nomad 1
pornoMASKOTKA

Dołączył: 21 Paź 2013
Posty: 1

Points: 4
Wysłany: Pon Paź 21, 2013 13:19 


3rd Battalion 1st Marines(30 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
30.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 30 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
30.


4th Battalion 14th Marines( 30 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
30. Adam Wilde Wolven

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - rezerwacja
7. SJUS Łódź - rezerwacja
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (170 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
40.



Oddział 2 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 3 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 4 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.
 
 
Żaku
pornoMASKOTKA

Dołączył: 18 Paź 2013
Posty: 6

Points: 28
Wysłany: Pon Paź 21, 2013 13:57 


uzupełnienie:

3rd Battalion 1st Marines(30 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
30.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 30 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
30.


4th Battalion 14th Marines( 30 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
30. Adam Wilde Wolven

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - Jagieło
7.
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (170 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. Cinek
40.



Oddział 2 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 3 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.

Oddział 4 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
40.
 
 
BATTLE ARENA
pornoMASKOTKA


Team: battle-aren.pl
Wiek: 107
Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 32

Points: 200
Wysłany: Pon Paź 21, 2013 14:02 


Do grona sponsorów dołączyły firmy:

1. MILITARIA ŁÓDŹ
Firma zapewni upominki dla graczy oraz zajmie się prowadzeniem imprezy.
Sklep ze sprzętem do ASG i militariami http://militarialodz.sstore.pl/


2. B&G Pirotechnika
Firma zapewni w czasie imprezy zaplecze pirotechniczne oraz upominki.
Na miejscu będzie stoisko produktów pirotechnicznych, ceny produktów będą mocno promocyjne, ale wymagamy wcześniejszych zamówień.
Dostępna pirotechnika GD 10, ED 20, ED 60, GH 2, GR 2
Osoby zainteresowane cenami i zamówieniem proszę o kontakt na: gaw@toya.net.pl


3. BATTLE ARENA
Sponsoruje całą imprezę.
Zapraszamy na nasze pole do gry www.battle-arena.pl


4. SEVEN
Zaplecze techniczne imprezy, nagłośnienie, namioty, obsługa
www.seven.info.pl


5. SZUKAMY KOLEJNYCH SPONSORÓW
Osoby zainteresowane proszę o kontakt info@battle-arena.pl




Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasujące do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
.....
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
.....
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
.....
40.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - Jagieło
7.
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. Cinek
.....
40.


Oddział 2 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
.....
40.

Oddział 4 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
.....
40.


OŚWIADCZENIE DO POBRANIA PONIŻEJ, WIDOCZNE DLA ZALOGOWANYCH OSÓB
_________________
BATTLE-ARENA.PL POLE DO GRY

>> kontakt: info@battle-arena.pl
>>www.battle-arena.pl - poligon do gry
.
Ostatnio zmieniony przez BATTLE ARENA Pon Paź 21, 2013 14:24, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
yorgus
pornoMASKOTKA
EASY COMPANY PŁOCK

Team: EASY COMPANY
Wiek: 43
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 8
Skąd: Płock

Points: 32
Wysłany: Pon Paź 21, 2013 22:35 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasujące do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
.....
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
.....
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
.....
40.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - Jagieło
7.
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. Cinek
.....
40.


Oddział 2 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
.....
40.

Oddział 4 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
.....
40.
_________________
Pozdrawiam
 
 
rafik1312
pornoMASKOTKA

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 2

Points: 8
Wysłany: Wto Paź 22, 2013 00:43 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasujące do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
.....
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
.....
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
.....
40.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - Jagieło
7.
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. Cinek
.....
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
.....
40.

Oddział 4 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
.....
40.
 
 
OSA
pornoMASKOTKA

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 1

Points: 4
Wysłany: Wto Paź 22, 2013 08:31 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasujące do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
.....
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
.....
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
.....
40.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - Jagieło
7.
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. Cinek
10. OSA
.....
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
.....
40.

Oddział 4 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
.....
40.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  







Statystyki wizyt z innych stron
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
powered by PhpBB by Przemo, modified by ixdude.com
.
.