Forum Łódź, Paintball Łódź, Quady Łódź, Snowboard Łódź     BlogiBlogi      Szukaj     Formularz kontaktowy Formularz kontaktowy      Regulamin      Mapa Google      Kalendarz      Użytkownicy      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości ·

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 17.11.2013, areny, battle, urodziny

URODZINY BATTLE ARENY 17.11.2013
Autor Wiadomość
BATTLE ARENA
pornoMASKOTKA


Team: battle-aren.pl
Wiek: 110
Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 32

Points: 200
Wysłany: Sro Lis 06, 2013 23:10 


OŚWIADCZENIE DO POBRANIA PONIŻEJ, WIDOCZNE DLA ZALOGOWANYCH OSÓB
Oświadczenia nie będą dostępne na miejscu, osoby bez oświadczenia nie zostaną dopuszczone do wzięcia udziału w imprezie!
Dokument będzie zbierany na wjeździe na teren, proszę o posiadanie wypełnionego dokumentu.
_________________
BATTLE-ARENA.PL POLE DO GRY

>> kontakt: info@battle-arena.pl
>>www.battle-arena.pl - poligon do gry
.
Ostatnio zmieniony przez BATTLE ARENA Sro Lis 06, 2013 23:11, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Kwasny
pornoMASKOTKA

Replika: ICS Bushmaster ACR/Masada
Dołączył: 23 Paź 2013
Posty: 10

Points: 44
Wysłany: Sro Lis 06, 2013 23:21 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasujące do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Szpon, Prezes
29. Szpon, Piątas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Foley
32. Szpon, Kwaśny
33. X, Cybul
34. X, Foka
35. X, Ivan
36.Adamek [T2D]
37.Cycu [T2D]
38.Boniek [T2D]
39. Szpon, Mat
40. Szpon, Pudel
(Szpon chętnie pchnął by jeszcze tutaj 2 ludzi jak tylko zwolni się miejsce)

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. Rambo ECO Płock
20. ŁDA Cobra - Żurek
21. ŁDA Cobra - Mateusz
22. ŁDA Cobra - Martini
23. ŁDA Cobra - Dymek
24. ŁDA Cobra - Hazzy
25. Kuba (Kubi) - Rezerwacja
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
23. Desaec - A-Det
24. Seba - A-Det
25. Zbój - A-Det
26 - Dzieciaq - A-Det
27 - Jezuss - A-Det
28 - Moses - A-Det
29 - Tress - A-Det
30 - Baryłka - A-Det
31 - Unknown - A-Det
32 - Jin - PAT Częstochowa
33 - Gray - PAT
34 - Zagi - PAT
35 - Morfi - PAT
36 - Michał - PAT
37 - Artur - PAT
38 - Żaq - PAT
39 - Dudo - PAT
40 - OLO RECON

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - Jagieło
7. SJUS Łódź - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
25. Kedaros
26. Sebek7804
27. Grabus97
28. Gieniu
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
11.Sosna B3
12.Mały B3
13.Makuś B3
14.Jason B3
15.Zbój B3
16.Bieniu B3
17.Biały B3
18.SPAWACZ B3
19.senteno B3
20.Wojtasio B3
21.Azet B3
22.Voyteck B3
23. Spider B3
24. Szamil B3
25. Matez B3
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. MaRo ZJ
6. Dengar ZJ
7. Bart z Red Beret
8. Kulik z Red Beret
9. Nath Red Beret
10.Burzu2 Red Beret
11.Yaro Red Beret
12.Kruchy Red Beret
13.Janek z Red Beret
14.Hamster52 Red Beret
15.Burak Red Beret
16.Yans Red Beret
17.Yans1 Red Beret
18.Fari Red Beret
19.Adi Red Beret
20.Obszarnik Red Beret
21.Baran z Red Beret
22.Wojtek Jankes z Red Beret
23.Drew Red Beret
24.Lindenhurst z Red Beret
25.Thomson Red Beret
26.Wojtas z Red Beret
27.Clark Red Beret
28.Burzu Red Beret
29.HUBAL Red Beret
30.Marek z Red Beret
31.Juby Red Beret
32.MAJOR 301 BBO
33.SAMURAJ 301 BBO
34.Hern 301BBO
35.Tommy 301BBO
36, xProboszcz
37.GONZO 301BBO
38.Dexter 301BBO
39.Klusek 301BBO
40.Aro z Red Beret
.....

Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Zuska - FatahF
7. Czeczen - FatahF
8. Ice - FatahF
9. Pawel7- FatahF
10. Roju - Fatah
11. Księciu - Źli Inc.
12. Rudy - Źli Inc.
13. Andre - Źli Inc.
14. Olo - Źli Inc.
15. Roos - Źli Inc.
16.Marta - Źli Inc.
17.Kruszyna - Źli Inc.
18.Boreq - Źli Inc.
19.Majkel - Źli Inc.
20.Tarach - Źli Inc.
21. Виталик - FatahF
22. Radzio - FatahF
23. Piłat - FatahF
24. Hormon - FatahF
25. Zmora - Expendables
26. Chavez - Expendables
27. Rupert - Expendables
28. Brzoza - Expendables
29. Gazel - Expendables
30. Robert - Expendables
31. Halama - Expendables
32. Dżejn - KSK
33. Zdzich - KSK
34. Sąsiad - KSK
35. Maniek - KSK
36. Marcin - KSK
37. Ojciec - Fatah
38. Junior - Fatah
39. Gregor_a - Fatah
40.Gregory - Fatah
Ostatnio zmieniony przez Kwasny Sro Lis 06, 2013 23:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Coriin
pornoMASKOTKA

Dołączył: 06 Lis 2013
Posty: 1

Points: 4
Wysłany: Czw Lis 07, 2013 07:21 


USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasujące do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Szpon, Prezes
29. Szpon, Piątas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Foley
32. Szpon, Kwaśny
33. X, Cybul
34. X, Foka
35. X, Ivan
36.Adamek [T2D]
37.Cycu [T2D]
38.Boniek [T2D]
39. Szpon, Mat
40. Szpon, Pudel
(Szpon chętnie pchnął by jeszcze tutaj 2 ludzi jak tylko zwolni się miejsce)

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. Rambo ECO Płock
20. ŁDA Cobra - Żurek
21. ŁDA Cobra - Mateusz
22. ŁDA Cobra - Martini
23. ŁDA Cobra - Dymek
24. ŁDA Cobra - Hazzy
25. Kuba (Kubi) - Rezerwacja
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
23. Desaec - A-Det
24. Seba - A-Det
25. Zbój - A-Det
26 - Dzieciaq - A-Det
27 - Jezuss - A-Det
28 - Moses - A-Det
29 - Tress - A-Det
30 - Baryłka - A-Det
31 - Unknown - A-Det
32 - Jin - PAT Częstochowa
33 - Gray - PAT
34 - Zagi - PAT
35 - Morfi - PAT
36 - Michał - PAT
37 - Artur - PAT
38 - Żaq - PAT
39 - Dudo - PAT
40 - OLO RECON

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - Jagieło
7. SJUS Łódź - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
25. Kedaros
26. Sebek7804
27. Grabus97
28. Gieniu
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
11.Sosna B3
12.Mały B3
13.Makuś B3
14.Jason B3
15.Zbój B3
16.Bieniu B3
17.Biały B3
18.SPAWACZ B3
19.senteno B3
20.Wojtasio B3
21.Azet B3
22.Voyteck B3
23. Spider B3
24. Szamil B3
25. Matez B3
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. MaRo ZJ
6. Dengar ZJ
7. Bart z Red Beret
8. Kulik z Red Beret
9. Nath Red Beret
10.Burzu2 Red Beret
11.Yaro Red Beret
12.Kruchy Red Beret
13.Janek z Red Beret
14.Hamster52 Red Beret
15.Burak Red Beret
16.Yans Red Beret
17.Yans1 Red Beret
18.Fari Red Beret
19.Adi Red Beret
20.Obszarnik Red Beret
21.Baran z Red Beret
22.Wojtek Jankes z Red Beret
23.Drew Red Beret
24.Lindenhurst z Red Beret
25.Thomson Red Beret
26.Wojtas z Red Beret
27.Clark Red Beret
28.Burzu Red Beret
29.HUBAL Red Beret
30.Marek z Red Beret
31.Juby Red Beret
32.MAJOR 301 BBO
33.SAMURAJ 301 BBO
34.Hern 301BBO
35.Tommy 301BBO
36, xProboszcz
37.GONZO 301BBO
38.Dexter 301BBO
39.Klusek 301BBO
40.Aro z Red Beret
41. Coriin
.....

Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Zuska - FatahF
7. Czeczen - FatahF
8. Ice - FatahF
9. Pawel7- FatahF
10. Roju - Fatah
11. Księciu - Źli Inc.
12. Rudy - Źli Inc.
13. Andre - Źli Inc.
14. Olo - Źli Inc.
15. Roos - Źli Inc.
16.Marta - Źli Inc.
17.Kruszyna - Źli Inc.
18.Boreq - Źli Inc.
19.Majkel - Źli Inc.
20.Tarach - Źli Inc.
21. Виталик - FatahF
22. Radzio - FatahF
23. Piłat - FatahF
24. Hormon - FatahF
25. Zmora - Expendables
26. Chavez - Expendables
27. Rupert - Expendables
28. Brzoza - Expendables
29. Gazel - Expendables
30. Robert - Expendables
31. Halama - Expendables
32. Dżejn - KSK
33. Zdzich - KSK
34. Sąsiad - KSK
35. Maniek - KSK
36. Marcin - KSK
37. Ojciec - Fatah
38. Junior - Fatah
39. Gregor_a - Fatah
40.Gregory - Fatah
_________________
Berget 8
Berget 10
Berget 11
Berget 12 - incoming
 
 
Habib
pornoMASKOTKA

Dołączył: 03 Lis 2013
Posty: 3

Points: 12
Wysłany: Czw Lis 07, 2013 09:42 


Kurde oglądam dziś listę i 6-ciu moich ludzi brak, to teraz trzeba będzie codziennie sprawdzać czy ktoś nas nie "wykosił" :evil: ?!

FAB, 6szt. wpisywałem jak były miejsca, i tylu nas przyjedzie niezależnie jak od tego co się dalej będzie z listą chrzanić.
 
 
Diesel
pornoMASKOTKA

Team: Fatah
Dołączył: 28 Paź 2013
Posty: 9
Skąd: Warszawa

Points: 36
Wysłany: Czw Lis 07, 2013 10:36 


Habib napisał/a:
Kurde oglądam dziś listę i 6-ciu moich ludzi brak, to teraz trzeba będzie codziennie sprawdzać czy ktoś nas nie "wykosił" :evil: ?!

FAB, 6szt. wpisywałem jak były miejsca, i tylu nas przyjedzie niezależnie jak od tego co się dalej będzie z listą chrzanić.


Spoko Habib, my też wpadamy całym czwartym irackim oddziałem bez względu na to jaki młodzianek jeszcze pochrzani listę;-)
 
 
Przenek
Lachon


Team: MAT Łódź
Replika: like L
Dołączył: 07 Sie 2011
Posty: 176

Points: 966
Wysłany: Czw Lis 07, 2013 21:33 


Panowie proszę o uzupełnienie listy pomoże to dobrej organizacji imprezy
Jak uzupełnicie listę zrobimy zaraz porządek z listą.
Dajcie znać jak to zrobicie

Dajcie znać jak następna osobo kogoś w przyszłości wykasuje, osobiście wykasuję tego człowieka co wykasował inną grupę.
Ostatnio zmieniony przez Przenek Czw Lis 07, 2013 21:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
rafik1312
pornoMASKOTKA

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 2

Points: 8
Wysłany: Pią Lis 08, 2013 00:17 


USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasujące do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Szpon, Prezes
29. Szpon, Piątas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Foley
32. Szpon, Kwaśny
33. X, Cybul
34. X, Foka
35. X, Ivan
36.Adamek [T2D]
37.Cycu [T2D]
38.Boniek [T2D]
39. Szpon, Mat
40. Szpon, Pudel
(Szpon chętnie pchnął by jeszcze tutaj 2 ludzi jak tylko zwolni się miejsce)

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. Rambo ECO Płock
20. ŁDA Cobra - Żurek
21. ŁDA Cobra - Mateusz
22. ŁDA Cobra - Martini
23. ŁDA Cobra - Dymek
24. ŁDA Cobra - Hazzy
25. Kuba (Kubi) - Rezerwacja
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
23. Desaec - A-Det
24. Seba - A-Det
25. Zbój - A-Det
26 - Dzieciaq - A-Det
27 - Jezuss - A-Det
28 - Moses - A-Det
29 - Tress - A-Det
30 - Baryłka - A-Det
31 - Unknown - A-Det
32 - Jin - PAT Częstochowa
33 - Gray - PAT
34 - Zagi - PAT
35 - Morfi - PAT
36 - Michał - PAT
37 - Artur - PAT
38 - Żaq - PAT
39 - Dudo - PAT
40 - OLO RECON

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - Jagieło
7. SJUS Łódź - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
25. Kedaros
26. Sebek7804
27. Grabus97
28. Gieniu
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. Mrówka BP
3. Precel BP
4. Dima BP
5.Zmień BP
6.Tomaszek BP
7.Marek.M BP
8.Marek S BP
9.Radek BP
10.BP
11.Sosna B3
12.Mały B3
13.Makuś B3
14.Jason B3
15.Zbój B3
16.Bieniu B3
17.Biały B3
18.SPAWACZ B3
19.senteno B3
20.Wojtasio B3
21.Azet B3
22.Voyteck B3
23. Spider B3
24. Szamil B3
25. Matez B3
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. MaRo ZJ
6. Dengar ZJ
7. Bart z Red Beret
8. Kulik z Red Beret
9. Nath Red Beret
10.Burzu2 Red Beret
11.Yaro Red Beret
12.Kruchy Red Beret
13.Janek z Red Beret
14.Hamster52 Red Beret
15.Burak Red Beret
16.Yans Red Beret
17.Yans1 Red Beret
18.Fari Red Beret
19.Adi Red Beret
20.Obszarnik Red Beret
21.Baran z Red Beret
22.Wojtek Jankes z Red Beret
23.Drew Red Beret
24.Lindenhurst z Red Beret
25.Thomson Red Beret
26.Wojtas z Red Beret
27.Clark Red Beret
28.Burzu Red Beret
29.HUBAL Red Beret
30.Marek z Red Beret
31.Juby Red Beret
32.MAJOR 301 BBO
33.SAMURAJ 301 BBO
34.Hern 301BBO
35.Tommy 301BBO
36, xProboszcz
37.GONZO 301BBO
38.Dexter 301BBO
39.Klusek 301BBO
40.Aro z Red Beret
41. Coriin
.....

Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Zuska - FatahF
7. Czeczen - FatahF
8. Ice - FatahF
9. Pawel7- FatahF
10. Roju - Fatah
11. Księciu - Źli Inc.
12. Rudy - Źli Inc.
13. Andre - Źli Inc.
14. Olo - Źli Inc.
15. Roos - Źli Inc.
16.Marta - Źli Inc.
17.Kruszyna - Źli Inc.
18.Boreq - Źli Inc.
19.Majkel - Źli Inc.
20.Tarach - Źli Inc.
21. Виталик - FatahF
22. Radzio - FatahF
23. Piłat - FatahF
24. Hormon - FatahF
25. Zmora - Expendables
26. Chavez - Expendables
27. Rupert - Expendables
28. Brzoza - Expendables
29. Gazel - Expendables
30. Robert - Expendables
31. Halama - Expendables
32. Dżejn - KSK
33. Zdzich - KSK
34. Sąsiad - KSK
35. Maniek - KSK
36. Marcin - KSK
37. Ojciec - Fatah
38. Junior - Fatah
39. Gregor_a - Fatah
40.Gregory - Fatah
 
 
yaro
pornoMASKOTKA

Team: RED BERET
Dołączył: 05 Lis 2013
Posty: 9

Points: 36
Wysłany: Pią Lis 08, 2013 01:18 


kolega olo5555 w poście wysłanym: Sro Lis 06, 2013 15:17
wyciął :
Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)

36. FAB, Habib
37. FAB, !Blob!
38. FAB, Sobi
39. FAB, Arlik
40. FAB, Groover

i
2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
25. Żaba SaS
26. Arek SaS
27. Tomek SaS
28. The Running SaS
29. Nabi SaS
30. FAB , Pudel
Dalej przestałem śledzić a inni widząc puste miejsce w poście zaczęli dopisywać siebie i zrobiło sie bagienko ;-)

btw nic nie mam do człowieka ale ?

41. Coriin

to można więcej ?
 
 
kulik
pornoMASKOTKA

Team: G.O.T
Dołączył: 06 Lis 2013
Posty: 3

Points: 12
Wysłany: Pią Lis 08, 2013 10:00 


USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasujące do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Szpon, Prezes
29. Szpon, Piątas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Foley
32. Szpon, Kwaśny
33. X, Cybul
34. X, Foka
35. X, Ivan
36.Adamek [T2D]
37.Cycu [T2D]
38.Boniek [T2D]
39. Szpon, Mat
40. Szpon, Pudel
(Szpon chętnie pchnął by jeszcze tutaj 2 ludzi jak tylko zwolni się miejsce)

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. Rambo ECO Płock
20. ŁDA Cobra - Żurek
21. ŁDA Cobra - Mateusz
22. ŁDA Cobra - Martini
23. ŁDA Cobra - Dymek
24. ŁDA Cobra - Hazzy
25. Kuba (Kubi) - Rezerwacja
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
23. Desaec - A-Det
24. Seba - A-Det
25. Zbój - A-Det
26 - Dzieciaq - A-Det
27 - Jezuss - A-Det
28 - Moses - A-Det
29 - Tress - A-Det
30 - Baryłka - A-Det
31 - Unknown - A-Det
32 - Jin - PAT Częstochowa
33 - Gray - PAT
34 - Zagi - PAT
35 - Morfi - PAT
36 - Michał - PAT
37 - Artur - PAT
38 - Żaq - PAT
39 - Dudo - PAT
40 - OLO RECON

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - Jagieło
7. SJUS Łódź - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
25. Kedaros
26. Sebek7804
27. Grabus97
28. Gieniu
29. Czarek
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. Mrówka BP
3. Precel BP
4. Dima BP
5.Zmień BP
6.Tomaszek BP
7.Marek.M BP
8.Marek S BP
9.Radek BP
10.BP
11.Sosna B3
12.Mały B3
13.Makuś B3
14.Jason B3
15.Zbój B3
16.Bieniu B3
17.Biały B3
18.SPAWACZ B3
19.senteno B3
20.Wojtasio B3
21.Azet B3
22.Voyteck B3
23. Spider B3
24. Szamil B3
25. Matez B3
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. MaRo ZJ
6. Dengar ZJ
7. Bart z Red Beret
8. Kulik z Red Beret
9. Nath Red Beret
10.Burzu2 Red Beret
11.Yaro Red Beret
12.Kruchy Red Beret
13.Janek z Red Beret
14.Hamster52 Red Beret
15.Burak Red Beret
16.Yans Red Beret
17.Yans1 Red Beret
18.Fari Red Beret
19.Adi Red Beret
20.Obszarnik Red Beret
21.Baran z Red Beret
22.Wojtek Jankes z Red Beret
23.Drew Red Beret
24.Lindenhurst z Red Beret
25.Thomson Red Beret
26.Wojtas z Red Beret
27.Clark Red Beret
28.Burzu Red Beret
29.HUBAL Red Beret
30.Marek z Red Beret
31.Juby Red Beret
32.MAJOR 301 BBO
33.SAMURAJ 301 BBO
34.Hern 301BBO
35.Tommy 301BBO
36, xProboszcz
37.GONZO 301BBO
38.Dexter 301BBO
39.Klusek 301BBO
40.Aro z Red Beret
41. Coriin
.....

Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Zuska - FatahF
7. Czeczen - FatahF
8. Ice - FatahF
9. Pawel7- FatahF
10. Roju - Fatah
11. Księciu - Źli Inc.
12. Rudy - Źli Inc.
13. Andre - Źli Inc.
14. Olo - Źli Inc.
15. Roos - Źli Inc.
16.Marta - Źli Inc.
17.Kruszyna - Źli Inc.
18.Boreq - Źli Inc.
19.Majkel - Źli Inc.
20.Tarach - Źli Inc.
21. Виталик - FatahF
22. Radzio - FatahF
23. Piłat - FatahF
24. Hormon - FatahF
25. Zmora - Expendables
26. Chavez - Expendables
27. Rupert - Expendables
28. Brzoza - Expendables
29. Gazel - Expendables
30. Robert - Expendables
31. Halama - Expendables
32. Dżejn - KSK
33. Zdzich - KSK
34. Sąsiad - KSK
35. Maniek - KSK
36. Marcin - KSK
37. Ojciec - Fatah
38. Junior - Fatah
39. Gregor_a - Fatah
40.Gregory - Fatah
 
 
Drwalu
pornoMASKOTKA

Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 2

Points: 8
Wysłany: Pią Lis 08, 2013 11:21 


USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasujące do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Szpon, Prezes
29. Szpon, Piątas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Foley
32. Szpon, Kwaśny
33. X, Cybul
34. X, Foka
35. X, Ivan
36.Adamek [T2D]
37.Cycu [T2D]
38.Boniek [T2D]
39. Szpon, Mat
40. Szpon, Pudel
(Szpon chętnie pchnął by jeszcze tutaj 2 ludzi jak tylko zwolni się miejsce)

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. Rambo ECO Płock
20. ŁDA Cobra - Żurek
21. ŁDA Cobra - Mateusz
22. ŁDA Cobra - Martini
23. ŁDA Cobra - Dymek
24. ŁDA Cobra - Hazzy
25. Kuba (Kubi) - Rezerwacja
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
23. Desaec - A-Det
24. Seba - A-Det
25. Zbój - A-Det
26 - Dzieciaq - A-Det
27 - Jezuss - A-Det
28 - Moses - A-Det
29 - Tress - A-Det
30 - Baryłka - A-Det
31 - Unknown - A-Det
32 - Jin - PAT Częstochowa
33 - Gray - PAT
34 - Zagi - PAT
35 - Morfi - PAT
36 - Michał - PAT
37 - Artur - PAT
38 - Żaq - PAT
39 - Dudo - PAT
40 - OLO RECON

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - Jagieło
7. SJUS Łódź - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
25. Kedaros
26. Sebek7804
27. Grabus97
28. Gieniu
29. Czarek
30. Drwalu
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. Mrówka BP
3. Precel BP
4. Dima BP
5.Zmień BP
6.Tomaszek BP
7.Marek.M BP
8.Marek S BP
9.Radek BP
10.BP
11.Sosna B3
12.Mały B3
13.Makuś B3
14.Jason B3
15.Zbój B3
16.Bieniu B3
17.Biały B3
18.SPAWACZ B3
19.senteno B3
20.Wojtasio B3
21.Azet B3
22.Voyteck B3
23. Spider B3
24. Szamil B3
25. Matez B3
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. MaRo ZJ
6. Dengar ZJ
7. Bart z Red Beret
8. Kulik z Red Beret
9. Nath Red Beret
10.Burzu2 Red Beret
11.Yaro Red Beret
12.Kruchy Red Beret
13.Janek z Red Beret
14.Hamster52 Red Beret
15.Burak Red Beret
16.Yans Red Beret
17.Yans1 Red Beret
18.Fari Red Beret
19.Adi Red Beret
20.Obszarnik Red Beret
21.Baran z Red Beret
22.Wojtek Jankes z Red Beret
23.Drew Red Beret
24.Lindenhurst z Red Beret
25.Thomson Red Beret
26.Wojtas z Red Beret
27.Clark Red Beret
28.Burzu Red Beret
29.HUBAL Red Beret
30.Marek z Red Beret
31.Juby Red Beret
32.MAJOR 301 BBO
33.SAMURAJ 301 BBO
34.Hern 301BBO
35.Tommy 301BBO
36, xProboszcz
37.GONZO 301BBO
38.Dexter 301BBO
39.Klusek 301BBO
40.Aro z Red Beret
41. Coriin
.....

Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Zuska - FatahF
7. Czeczen - FatahF
8. Ice - FatahF
9. Pawel7- FatahF
10. Roju - Fatah
11. Księciu - Źli Inc.
12. Rudy - Źli Inc.
13. Andre - Źli Inc.
14. Olo - Źli Inc.
15. Roos - Źli Inc.
16.Marta - Źli Inc.
17.Kruszyna - Źli Inc.
18.Boreq - Źli Inc.
19.Majkel - Źli Inc.
20.Tarach - Źli Inc.
21. Виталик - FatahF
22. Radzio - FatahF
23. Piłat - FatahF
24. Hormon - FatahF
25. Zmora - Expendables
26. Chavez - Expendables
27. Rupert - Expendables
28. Brzoza - Expendables
29. Gazel - Expendables
30. Robert - Expendables
31. Halama - Expendables
32. Dżejn - KSK
33. Zdzich - KSK
34. Sąsiad - KSK
35. Maniek - KSK
36. Marcin - KSK
37. Ojciec - Fatah
38. Junior - Fatah
39. Gregor_a - Fatah
40.Gregory - Fatah
 
 
kasek17
pornoMASKOTKA

Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 1

Points: 4
Wysłany: Pią Lis 08, 2013 16:47 


Drwalu napisał/a:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasujące do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Szpon, Prezes
29. Szpon, Piątas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Foley
32. Szpon, Kwaśny
33. X, Cybul
34. X, Foka
35. X, Ivan
36.Adamek [T2D]
37.Cycu [T2D]
38.Boniek [T2D]
39. Szpon, Mat
40. Szpon, Pudel
(Szpon chętnie pchnął by jeszcze tutaj 2 ludzi jak tylko zwolni się miejsce)

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. Rambo ECO Płock
20. ŁDA Cobra - Żurek
21. ŁDA Cobra - Mateusz
22. ŁDA Cobra - Martini
23. ŁDA Cobra - Dymek
24. ŁDA Cobra - Hazzy
25. Kuba (Kubi) - Rezerwacja
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
23. Desaec - A-Det
24. Seba - A-Det
25. Zbój - A-Det
26 - Dzieciaq - A-Det
27 - Jezuss - A-Det
28 - Moses - A-Det
29 - Tress - A-Det
30 - Baryłka - A-Det
31 - Unknown - A-Det
32 - Jin - PAT Częstochowa
33 - Gray - PAT
34 - Zagi - PAT
35 - Morfi - PAT
36 - Michał - PAT
37 - Artur - PAT
38 - Żaq - PAT
39 - Dudo - PAT
40 - OLO RECON

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - Jagieło
7. SJUS Łódź - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
25. Kedaros
26. Sebek7804
27. Grabus97
28. Gieniu
29. Czarek
30. Drwalu
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. Mrówka BP
3. Precel BP
4. Dima BP
5.Zmień BP
6.Tomaszek BP
7.Marek.M BP
8.Marek S BP
9.Radek BP
10.BP
11.Sosna B3
12.Mały B3
13.Makuś B3
14.Jason B3
15.Zbój B3
16.Bieniu B3
17.Biały B3
18.SPAWACZ B3
19.senteno B3
20.Wojtasio B3
21.Azet B3
22.Voyteck B3
23. Spider B3
24. Szamil B3
25. Matez B3
26. KĘSU SKOT
27. GIZIU SKOT
28. MARCIN SKOT
29. EWA SKOT
30. GIBON SKOT
31. ITEN SKOT
32. DRAGON SKOT
33. KAROLINA SKOT
34. TOMES SKOT
35. GACEK SKOT
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. MaRo ZJ
6. Dengar ZJ
7. Bart z Red Beret
8. Kulik z Red Beret
9. Nath Red Beret
10.Burzu2 Red Beret
11.Yaro Red Beret
12.Kruchy Red Beret
13.Janek z Red Beret
14.Hamster52 Red Beret
15.Burak Red Beret
16.Yans Red Beret
17.Yans1 Red Beret
18.Fari Red Beret
19.Adi Red Beret
20.Obszarnik Red Beret
21.Baran z Red Beret
22.Wojtek Jankes z Red Beret
23.Drew Red Beret
24.Lindenhurst z Red Beret
25.Thomson Red Beret
26.Wojtas z Red Beret
27.Clark Red Beret
28.Burzu Red Beret
29.HUBAL Red Beret
30.Marek z Red Beret
31.Juby Red Beret
32.MAJOR 301 BBO
33.SAMURAJ 301 BBO
34.Hern 301BBO
35.Tommy 301BBO
36, xProboszcz
37.GONZO 301BBO
38.Dexter 301BBO
39.Klusek 301BBO
40.Aro z Red Beret
41. Coriin
.....

Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Zuska - FatahF
7. Czeczen - FatahF
8. Ice - FatahF
9. Pawel7- FatahF
10. Roju - Fatah
11. Księciu - Źli Inc.
12. Rudy - Źli Inc.
13. Andre - Źli Inc.
14. Olo - Źli Inc.
15. Roos - Źli Inc.
16.Marta - Źli Inc.
17.Kruszyna - Źli Inc.
18.Boreq - Źli Inc.
19.Majkel - Źli Inc.
20.Tarach - Źli Inc.
21. Виталик - FatahF
22. Radzio - FatahF
23. Piłat - FatahF
24. Hormon - FatahF
25. Zmora - Expendables
26. Chavez - Expendables
27. Rupert - Expendables
28. Brzoza - Expendables
29. Gazel - Expendables
30. Robert - Expendables
31. Halama - Expendables
32. Dżejn - KSK
33. Zdzich - KSK
34. Sąsiad - KSK
35. Maniek - KSK
36. Marcin - KSK
37. Ojciec - Fatah
38. Junior - Fatah
39. Gregor_a - Fatah
40.Gregory - Fatah
 
 
Drew
pornoMASKOTKA

Team: Red Beret
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 1

Points: 4
Wysłany: Pią Lis 08, 2013 17:08 


USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasujące do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Szpon, Prezes
29. Szpon, Piątas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Foley
32. Szpon, Kwaśny
33. X, Cybul
34. X, Foka
35. X, Ivan
36.Adamek [T2D]
37.Cycu [T2D]
38.Boniek [T2D]
39. Szpon, Mat
40. Szpon, Pudel
(Szpon chętnie pchnął by jeszcze tutaj 2 ludzi jak tylko zwolni się miejsce)

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. Rambo ECO Płock
20. ŁDA Cobra - Żurek
21. ŁDA Cobra - Mateusz
22. ŁDA Cobra - Martini
23. ŁDA Cobra - Dymek
24. ŁDA Cobra - Hazzy
25. Kuba (Kubi) - Rezerwacja
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
23. Desaec - A-Det
24. Seba - A-Det
25. Zbój - A-Det
26 - Dzieciaq - A-Det
27 - Jezuss - A-Det
28 - Moses - A-Det
29 - Tress - A-Det
30 - Baryłka - A-Det
31 - Unknown - A-Det
32 - Jin - PAT Częstochowa
33 - Gray - PAT
34 - Zagi - PAT
35 - Morfi - PAT
36 - Michał - PAT
37 - Artur - PAT
38 - Żaq - PAT
39 - Dudo - PAT
40 - OLO RECON

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - Jagieło
7. SJUS Łódź - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
25. Kedaros
26. Sebek7804
27. Grabus97
28. Gieniu
29. Czarek
30. Drwalu
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. Mrówka BP
3. Precel BP
4. Dima BP
5.Zmień BP
6.Tomaszek BP
7.Marek.M BP
8.Marek S BP
9.Radek BP
10.BP
11.Sosna B3
12.Mały B3
13.Makuś B3
14.Jason B3
15.Zbój B3
16.Bieniu B3
17.Biały B3
18.SPAWACZ B3
19.senteno B3
20.Wojtasio B3
21.Azet B3
22.Voyteck B3
23. Spider B3
24. Szamil B3
25. Matez B3
26. KĘSU SKOT
27. GIZIU SKOT
28. MARCIN SKOT
29. EWA SKOT
30. GIBON SKOT
31. ITEN SKOT
32. DRAGON SKOT
33. KAROLINA SKOT
34. TOMES SKOT
35. GACEK SKOT
36. Obuch DFF
37. Filip DFF
38. Kozioł DFF
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. MaRo ZJ
6. Dengar ZJ
7. Bart z Red Beret
8. Kulik z Red Beret
9. Nath Red Beret
10.Burzu2 Red Beret
11.Yaro Red Beret
12.Kruchy Red Beret
13.Janek z Red Beret
14.Hamster52 Red Beret
15.Burak Red Beret
16.Yans Red Beret
17.Yans1 Red Beret
18.Fari Red Beret
19.Adi Red Beret
20.Obszarnik Red Beret
21.Baran z Red Beret
22.Wojtek Jankes z Red Beret
23.Drew Red Beret
24.Lindenhurst z Red Beret
25.Thomson Red Beret
26.Wojtas z Red Beret
27.Clark Red Beret
28.Burzu Red Beret
29.HUBAL Red Beret
30.Marek z Red Beret
31.Juby Red Beret
32.MAJOR 301 BBO
33.SAMURAJ 301 BBO
34.Hern 301BBO
35.Tommy 301BBO
36, xProboszcz
37.GONZO 301BBO
38.Dexter 301BBO
39.Klusek 301BBO
40.Aro z Red Beret
41. Coriin
.....

Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Zuska - FatahF
7. Czeczen - FatahF
8. Ice - FatahF
9. Pawel7- FatahF
10. Roju - Fatah
11. Księciu - Źli Inc.
12. Rudy - Źli Inc.
13. Andre - Źli Inc.
14. Olo - Źli Inc.
15. Roos - Źli Inc.
16.Marta - Źli Inc.
17.Kruszyna - Źli Inc.
18.Boreq - Źli Inc.
19.Majkel - Źli Inc.
20.Tarach - Źli Inc.
21. Виталик - FatahF
22. Radzio - FatahF
23. Piłat - FatahF
24. Hormon - FatahF
25. Zmora - Expendables
26. Chavez - Expendables
27. Rupert - Expendables
28. Brzoza - Expendables
29. Gazel - Expendables
30. Robert - Expendables
31. Halama - Expendables
32. Dżejn - KSK
33. Zdzich - KSK
34. Sąsiad - KSK
35. Maniek - KSK
36. Marcin - KSK
37. Ojciec - Fatah
38. Junior - Fatah
39. Gregor_a - Fatah
40.Gregory - Fatah
 
 
Nabi
pornoMASKOTKA

Dołączył: 03 Lis 2013
Posty: 2

Points: 12
Wysłany: Pią Lis 08, 2013 17:19 


USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasujące do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Szpon, Prezes
29. Szpon, Piątas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Foley
32. Szpon, Kwaśny
33. X, Cybul
34. X, Foka
35. X, Ivan
36.Adamek [T2D]
37.Cycu [T2D]
38.Boniek [T2D]
39. Szpon, Mat
40. Szpon, Pudel
(Szpon chętnie pchnął by jeszcze tutaj 2 ludzi jak tylko zwolni się miejsce)

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. Rambo ECO Płock
20. ŁDA Cobra - Żurek
21. ŁDA Cobra - Mateusz
22. ŁDA Cobra - Martini
23. ŁDA Cobra - Dymek
24. ŁDA Cobra - Hazzy
25. Kuba (Kubi) - Rezerwacja
26. Żaba SaS
27. Tomek SaS
28. Arek SaS
29. Nabi SaS
30. The Running SaS
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
23. Desaec - A-Det
24. Seba - A-Det
25. Zbój - A-Det
26 - Dzieciaq - A-Det
27 - Jezuss - A-Det
28 - Moses - A-Det
29 - Tress - A-Det
30 - Baryłka - A-Det
31 - Unknown - A-Det
32 - Jin - PAT Częstochowa
33 - Gray - PAT
34 - Zagi - PAT
35 - Morfi - PAT
36 - Michał - PAT
37 - Artur - PAT
38 - Żaq - PAT
39 - Dudo - PAT
40 - OLO RECON

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - Jagieło
7. SJUS Łódź - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
25. Kedaros
26. Sebek7804
27. Grabus97
28. Gieniu
29. Czarek
30. Drwalu
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. Mrówka BP
3. Precel BP
4. Dima BP
5.Zmień BP
6.Tomaszek BP
7.Marek.M BP
8.Marek S BP
9.Radek BP
10.BP
11.Sosna B3
12.Mały B3
13.Makuś B3
14.Jason B3
15.Zbój B3
16.Bieniu B3
17.Biały B3
18.SPAWACZ B3
19.senteno B3
20.Wojtasio B3
21.Azet B3
22.Voyteck B3
23. Spider B3
24. Szamil B3
25. Matez B3
26. KĘSU SKOT
27. GIZIU SKOT
28. MARCIN SKOT
29. EWA SKOT
30. GIBON SKOT
31. ITEN SKOT
32. DRAGON SKOT
33. KAROLINA SKOT
34. TOMES SKOT
35. GACEK SKOT
36. Obuch DFF
37. Filip DFF
38. Kozioł DFF
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. MaRo ZJ
6. Dengar ZJ
7. Bart z Red Beret
8. Kulik z Red Beret
9. Nath Red Beret
10.Burzu2 Red Beret
11.Yaro Red Beret
12.Kruchy Red Beret
13.Janek z Red Beret
14.Hamster52 Red Beret
15.Burak Red Beret
16.Yans Red Beret
17.Yans1 Red Beret
18.Fari Red Beret
19.Adi Red Beret
20.Obszarnik Red Beret
21.Baran z Red Beret
22.Wojtek Jankes z Red Beret
23.Drew Red Beret
24.Lindenhurst z Red Beret
25.Thomson Red Beret
26.Wojtas z Red Beret
27.Clark Red Beret
28.Burzu Red Beret
29.HUBAL Red Beret
30.Marek z Red Beret
31.Juby Red Beret
32.MAJOR 301 BBO
33.SAMURAJ 301 BBO
34.Hern 301BBO
35.Tommy 301BBO
36, xProboszcz
37.GONZO 301BBO
38.Dexter 301BBO
39.Klusek 301BBO
40.Aro z Red Beret
41. Coriin
.....

Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Zuska - FatahF
7. Czeczen - FatahF
8. Ice - FatahF
9. Pawel7- FatahF
10. Roju - Fatah
11. Księciu - Źli Inc.
12. Rudy - Źli Inc.
13. Andre - Źli Inc.
14. Olo - Źli Inc.
15. Roos - Źli Inc.
16.Marta - Źli Inc.
17.Kruszyna - Źli Inc.
18.Boreq - Źli Inc.
19.Majkel - Źli Inc.
20.Tarach - Źli Inc.
21. Виталик - FatahF
22. Radzio - FatahF
23. Piłat - FatahF
24. Hormon - FatahF
25. Zmora - Expendables
26. Chavez - Expendables
27. Rupert - Expendables
28. Brzoza - Expendables
29. Gazel - Expendables
30. Robert - Expendables
31. Halama - Expendables
32. Dżejn - KSK
33. Zdzich - KSK
34. Sąsiad - KSK
35. Maniek - KSK
36. Marcin - KSK
37. Ojciec - Fatah
38. Junior - Fatah
39. Gregor_a - Fatah
40.Gregory - Fatah

Ludzie ogarnijcie się z kopiowaniem listy bo już po raz kolejny muszę dopisywać swój Team bo jakiś pacan źle skopiował listę. Ludzie jak nie potraficie to nie kopiujcie listy !!!!!!
 
 
BATTLE ARENA
pornoMASKOTKA


Team: battle-aren.pl
Wiek: 110
Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 32

Points: 200
Wysłany: Pią Lis 08, 2013 22:58 


Robimy porządeczek z listą bo komenda KOPIUJ/WKLEJ jest za trudna dla obywateli tego kraju :)

Lista jest aktualizowana przez nas pod linkiem w pierwszym poście
http://www.forum-lodz.pl/...t5676.htm#58068

Zapisy dalej trawają ale można tylko zgłaszać się pod wolne miejsca
Osoby które zgłoszą się na wolne miejsce zostaną przez nas dopisane pod w/w link gdzie znajduje się aktualna lista uczestników

WOLNE MIEJSCE - ZGŁOSZENIE DO ZAPISÓW

USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasujące do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób) BRAK WOLNYCH MIEJSC
1-40 zarezerwowane

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób) WOLNE 10 MIEJSC
1-30 zarezerwowane
31-40 wolne

4th Battalion 14th Marines( 40 osób) BRAK WOLNYCH MIEJSC
1-40 zarezerowane

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań) WOLNE 2 MIEJSCA
1-8 zarezerwowane
9-10 wolne

Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób) WOLNE 10 MIEJSC
1-30 zarezerwowane
31-40 wolne

Oddział 2 (40 osób) WOLNE 1 MIEJSCE
1-38 zarezerwowane
39-40 wolne

Oddział 3 (41 osób) BRAK WOLNYCH MIEJSC
1-41 zarezerwowane


Oddział 4 (40 osób) BRAK WOLNYCH MIEJSC
1-40 zarezerwowane


WYMAGANIA DLA UCZESTNIKÓW IMPREZY

16+ z oświadczeniami + kserokopia dowodu tożsamości prawnego opiekuna (strona ze zdjęciem) + zgłoszenie na info@battle-arena.pl ( dokumenty musza być wysłane mailowo najpóźniej na 2 dni przed imprezą )
18+ z oświadczeniem do pobrania na dole w poście, widoczne dla zalogowanych osób
Oświadczenia nie będą dostępne na miejscu, osoby bez oświadczenia nie zostaną dopuszczone do wzięcia udziału w imprezie!
Dokument będzie zbierany na wjeździe na teren, proszę posiadać wypełnione oświadczenie, aby nie powstała zbędna kolejka aut.


OŚWIADCZENIE DO POBRANIA PONIŻEJ, WIDOCZNE DLA ZALOGOWANYCH OSÓB
_________________
BATTLE-ARENA.PL POLE DO GRY

>> kontakt: info@battle-arena.pl
>>www.battle-arena.pl - poligon do gry
.
Ostatnio zmieniony przez BATTLE ARENA Sob Lis 09, 2013 19:27, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
BATTLE ARENA
pornoMASKOTKA


Team: battle-aren.pl
Wiek: 110
Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 32

Points: 200
Wysłany: Sob Lis 09, 2013 18:57 


Jeśli ktoś nadal nie rozumie to zapisy robi sie teraz tak, przykład poniżej:

Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób) WOLNE 10 MIEJSC
1-30 zarezerwowane
31-34 TEAM KOWALSCY
40

Po tej informacji osoby zostaną dodane do listy który my aktualizujemy w pierwszym poście która obowiązuje.

Zapisy poprzez kopiowanie pełnej listy będą kasowane
_________________
BATTLE-ARENA.PL POLE DO GRY

>> kontakt: info@battle-arena.pl
>>www.battle-arena.pl - poligon do gry
.
Ostatnio zmieniony przez BATTLE ARENA Sob Lis 09, 2013 18:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
macwolf1
pornoMASKOTKA

Dołączył: 09 Lis 2013
Posty: 4

Points: 20
Wysłany: Sob Lis 09, 2013 21:31 


Lista: USA (130 osób)
2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób) WOLNE 10 MIEJSC
1-30 zarezerwowane
31 - Macwolf TFQ
32 - Czaku TFQ
 
 
michaszka
pornoMASKOTKA

Dołączył: 10 Lis 2013
Posty: 1

Points: 4
Wysłany: Nie Lis 10, 2013 13:22 


Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 2 (40 osób)
1-38 zarezerwowane


1-30 zarezerwowane
31-40 wolne

39.Michaszka SŁŻ
40. Cichy SŁŻ
Ostatnio zmieniony przez michaszka Nie Lis 10, 2013 13:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Drwalu
pornoMASKOTKA

Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 2

Points: 8
Wysłany: Nie Lis 10, 2013 16:51 


Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1-30 zarezerwowane
31.Oset
 
 
Johnny.Sfora
pornoMASKOTKA

Dołączył: 10 Lis 2013
Posty: 1

Points: 4
Wysłany: Nie Lis 10, 2013 22:29 


Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1-31 zarezerwowane
32. Johnny Sfora
33. Sajmon Sfora
34. Bartek Sfora
35. Piekarz Sfora
36. Dyguś Sfora
 
 
Olson
pornoMASKOTKA

Team: niezrzeszony
Replika: Kalachy wszelakie
Wiek: 26
Dołączył: 10 Lis 2013
Posty: 2
Skąd: Wołomin

Points: 8
Wysłany: Nie Lis 10, 2013 23:57 


Oddział 2 (40 osób) WOLNE 1 MIEJSCE
1. Grufus BP
2. Mrówka BP
3. Precel BP
4. Dima BP
5.Zmień BP
6.Tomaszek BP
7.Marek.M BP
8.Marek S BP
9.Radek BP
10.BP
11.Sosna B3
12.Mały B3
13.Makuś B3
14.Jason B3
15.Zbój B3
16.Bieniu B3
17.Biały B3
18.SPAWACZ B3
19.senteno B3
20.Wojtasio B3
21.Azet B3
22.Voyteck B3
23. Spider B3
24. Szamil B3
25. Matez B3
26. KĘSU SKOT
27. GIZIU SKOT
28. MARCIN SKOT
29. EWA SKOT
30. GIBON SKOT
31. ITEN SKOT
32. DRAGON SKOT
33. KAROLINA SKOT
34. TOMES SKOT
35. GACEK SKOT
36. Obuch DFF
37. Filip DFF
38. Kozioł DFF
39. Kozioł Red Beret
40. Olson
 
 
Olson
pornoMASKOTKA

Team: niezrzeszony
Replika: Kalachy wszelakie
Wiek: 26
Dołączył: 10 Lis 2013
Posty: 2
Skąd: Wołomin

Points: 8
Wysłany: Pon Lis 11, 2013 00:00 


Czy byłby ktoś chętny na zebranie niezmotoryzowanego studenta z osiedla akademickiego Lumumby?
 
 
BATTLE ARENA
pornoMASKOTKA


Team: battle-aren.pl
Wiek: 110
Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 32

Points: 200
Wysłany: Pon Lis 11, 2013 21:38 


Lista jest aktualizowana przez nas pod linkiem w pierwszym poście
http://www.forum-lodz.pl/...t5676.htm#58068

Zapisy dalej trwają ale można tylko zgłaszać się pod wolne miejsca
Osoby które zgłoszą się na wolne miejsce zostaną przez nas dopisane pod w/w link gdzie znajduje się aktualna lista uczestników

WOLNE MIEJSCE - ZGŁOSZENIE DO ZAPISÓW

USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasujące do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób) BRAK WOLNYCH MIEJSC
1-40 zarezerwowane

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób) WOLNE 8 MIEJSC
1-30 zarezerwowane
31-40 wolne

4th Battalion 14th Marines( 40 osób) BRAK WOLNYCH MIEJSC
1-40 zarezerowane

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań) WOLNE 2 MIEJSCA
1-8 zarezerwowane
9-10 wolne

Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób) WOLNE 4 MIEJSC
1-30 zarezerwowane
31-40 wolne

Oddział 2 (40 osób) BRAK WOLNYCH MIEJSC
1-38 zarezerwowane
39-40 wolne

Oddział 3 (41 osób) BRAK WOLNYCH MIEJSC
1-41 zarezerwowane


Oddział 4 (40 osób) BRAK WOLNYCH MIEJSC
1-40 zarezerwowane


WYMAGANIA DLA UCZESTNIKÓW IMPREZY

16+ z oświadczeniami + kserokopia dowodu tożsamości prawnego opiekuna (strona ze zdjęciem) + zgłoszenie na info@battle-arena.pl ( dokumenty musza być wysłane mailowo najpóźniej na 2 dni przed imprezą )
18+ z oświadczeniem do pobrania na dole w poście, widoczne dla zalogowanych osób
Oświadczenia nie będą dostępne na miejscu, osoby bez oświadczenia nie zostaną dopuszczone do wzięcia udziału w imprezie!
Dokument będzie zbierany na wjeździe na teren, proszę posiadać wypełnione oświadczenie, aby nie powstała zbędna kolejka aut.


UWAGA! ŻADNE OSOBY NIEPEŁNOLETNIE NA DZIŚ NIE MAJĄ ZGODY NA UDZIAŁ W IMPREZIE, NIE ZOSTAŁY NAM PRZESŁANE NIEZBĘDNE DOKUMENTY
_________________
BATTLE-ARENA.PL POLE DO GRY

>> kontakt: info@battle-arena.pl
>>www.battle-arena.pl - poligon do gry
.
Ostatnio zmieniony przez BATTLE ARENA Pon Lis 11, 2013 21:40, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Sten
pornoMASKOTKA

Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 2

Points: 8
Wysłany: Wto Lis 12, 2013 13:17 


sąsiad - nie potrafisz listy kopiować ?

Proszę o dopisanie do listy:
Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób) WOLNE 4 MIEJSC
1-30 zarezerwowane
31-40 wolne

rezerwacja w 1 oddziale :
37. Sten D.W.S.
38 Kriss D.W.S.
 
 
BATTLE ARENA
pornoMASKOTKA


Team: battle-aren.pl
Wiek: 110
Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 32

Points: 200
Wysłany: Wto Lis 12, 2013 13:25 


Lista jest aktualizowana przez nas pod linkiem w pierwszym poście
http://www.forum-lodz.pl/...t5676.htm#58068

Zapisy dalej trwają ale można tylko zgłaszać się pod wolne miejsca
Osoby które zgłoszą się na wolne miejsce zostaną przez nas dopisane pod w/w link gdzie znajduje się aktualna lista uczestników

WOLNE MIEJSCE - ZGŁOSZENIE DO ZAPISÓW

USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasujące do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób) BRAK WOLNYCH MIEJSC
1-40 zarezerwowane

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób) WOLNE 8 MIEJSC
1-32 zarezerwowane
33-40 wolne

4th Battalion 14th Marines( 40 osób) BRAK WOLNYCH MIEJSC
1-40 zarezerowane


Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań) WOLNE 2 MIEJSCA
1-8 zarezerwowane
9-10 wolne

Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób) WOLNE 2 MIEJSC
1-38 zarezerwowane
39-40 wolne

Oddział 2 (40 osób) BRAK WOLNYCH MIEJSC
1-40 zarezerwowane

Oddział 3 (41 osób) BRAK WOLNYCH MIEJSC
1-41 zarezerwowane

Oddział 4 (40 osób) BRAK WOLNYCH MIEJSC
1-40 zarezerwowane


WYMAGANIA DLA UCZESTNIKÓW IMPREZY

16+ z oświadczeniami + kserokopia dowodu tożsamości prawnego opiekuna (strona ze zdjęciem) + zgłoszenie na info@battle-arena.pl ( dokumenty musza być wysłane mailowo najpóźniej na 2 dni przed imprezą )
18+ z oświadczeniem do pobrania na dole w poście, widoczne dla zalogowanych osób
Oświadczenia nie będą dostępne na miejscu, osoby bez oświadczenia nie zostaną dopuszczone do wzięcia udziału w imprezie!
Dokument będzie zbierany na wjeździe na teren, proszę posiadać wypełnione oświadczenie, aby nie powstała zbędna kolejka aut.


UWAGA! ŻADNE OSOBY NIEPEŁNOLETNIE NA DZIŚ NIE MAJĄ ZGODY NA UDZIAŁ W IMPREZIE, NIE ZOSTAŁY NAM PRZESŁANE NIEZBĘDNE DOKUMENTY
_________________
BATTLE-ARENA.PL POLE DO GRY

>> kontakt: info@battle-arena.pl
>>www.battle-arena.pl - poligon do gry
.
 
 
MICHAL
Lachon


Wiek: 43
Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 228
Skąd: Łódź

Points: 763
Wysłany: Wto Lis 12, 2013 16:17 


Możecie zdradzić jakieś ogólne zarysy scenariuszy lub zadań? Mamy nastawić się na samą walkę i strzelanie, czy też można trochę poLARPować i ogólnie wczuć się w rolę tubylca? Czy będzie można zorganizować jakiś "samobójczy" atak bombowy, zainstalować minę pułapkę lub utrudnić działanie hamburgerom poprzez demonstracje i pikiety :wink: ?
 
 
Wąski
pornoMASKOTKA


Dołączył: 21 Paź 2013
Posty: 3

Points: 18
Wysłany: Wto Lis 12, 2013 16:23 


Michale jeżeli zorganizujesz 5 osób odezwij się do mnie na PW
 
 
*APEK*
pornoMASKOTKA

Team: Rebel Soldiers
Replika: RPK
Dołączył: 21 Paź 2013
Posty: 2

Points: 8
Wysłany: Wto Lis 12, 2013 18:00 


Zwalniam dwa miejsca w 3rd Battalion 1st Marines
miejsca 24 i 25
 
 
śruba88
pornoMASKOTKA

Dołączył: 12 Lis 2013
Posty: 3

Points: 12
Wysłany: Wto Lis 12, 2013 18:26 


Lista: USA (130 osób)
2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
33. SŁOT - REMIK
34. SŁOT - CZESTER
35. SŁOT - CZARNY
35. SŁOT - SKRZYDŁO
36. SŁOT - ORK
 
 
Mirra
pornoMASKOTKA

Dołączył: 12 Lis 2013
Posty: 1

Points: 4
Wysłany: Wto Lis 12, 2013 18:48 


37. - Private Military Company
38. - Private Military Company
39. - Private Military Company
40. - Private Military Company
 
 
Przenek
Lachon


Team: MAT Łódź
Replika: like L
Dołączył: 07 Sie 2011
Posty: 176

Points: 966
Wysłany: Wto Lis 12, 2013 19:01 


śruba88 napisał/a:
Lista: USA (130 osób)
2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
33. SŁOT - REMIK
34. SŁOT - CZESTER
35. SŁOT - CZARNY
35. SŁOT - SKRZYDŁO
36. SŁOT - ORK


po 35 jest chyba 36, tak mnie uczono w szkole
Jeśli sie mylę to przepraszam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  







Statystyki wizyt z innych stron
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
powered by PhpBB by Przemo, modified by ixdude.com
.
.