Forum ŁódĽ, Paintball ŁódĽ, Quady ŁódĽ, Snowboard ŁódĽ     BlogiBlogi      Szukaj     Formularz kontaktowy Formularz kontaktowy      Regulamin      Mapa Google      Kalendarz      Użytkownicy      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci ·

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 17.11.2013, areny, battle, urodziny

URODZINY BATTLE ARENY 17.11.2013
Autor Wiadomo¶ć
yorgus
pornoMASKOTKA
EASY COMPANY PŁOCK

Team: EASY COMPANY
Wiek: 45
Doł±czył: 20 PaĽ 2013
Posty: 8
Sk±d: Płock

Points: 32
Wysłany: Pi± Lis 01, 2013 09:50 


olo 5555 nie potrafisz kopiować ???? !!!!!

Pytanie do Orga:
Mamy trójnóg z rusztem nad ognisko do pieczenia , czy będzie możliwo¶ć zrobienia po akcji niewielkiego ogniska aby sobie cosik upiec, oczywi¶cie udostępnimy dla chętnych? :smile:
_________________
Pozdrawiam
 
 
Bieniu
pornoMASKOTKA

Doł±czył: 02 Lis 2013
Posty: 2

Points: 8
Wysłany: Sob Lis 02, 2013 21:55 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasuj±ce do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.¦migło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT ŁódĽ
20. Rezerwacja BAT ŁódĽ
21. Rezerwacja BAT ŁódĽ
22. Rezerwacja BAT ŁódĽ
23. Rezerwacja BAT ŁódĽ
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Szpon, Prezes
29. Szpon, Pi±tas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Foley
32. Szpon, Kwa¶ny
33. X, Cybul
34. X, Foka
35. X, Ivan
...
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. Rambo ECO Płock
20. ŁDA Cobra - Żurek
21. ŁDA Cobra - Mateusz
22. ŁDA Cobra - Martini
23. ŁDA Cobra - Dymek
24. ŁDA Cobra - Hazzy
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
23. Desaec - A-Det
24. Seba - A-Det
25. Zbój - A-Det
26 - Dzieciaq - A-Det
27 - Jezuss - A-Det
28 - Moses - A-Det
29 - Tress - A-Det
30 - Baryłka - A-Det
31 - Unknown - A-Det
32 - Jin - PAT Częstochowa
33 - Gray - PAT
34 - Zagi - PAT
35 - Morfi - PAT
36 - Michał - PAT
37 - Artur - PAT
38 - Żaq - PAT
39 - Dudo - PAT
40 -

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS ŁódĽ - Żaku
2. SJUS ŁódĽ - Młynarz
3. SJUS ŁódĽ - Owca
4. SJUS ŁódĽ - Wafel
5. SJUS ŁódĽ - Kazik
6. SJUS ŁódĽ - Jagieło
7. SJUS ŁódĽ - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
25. Kedaros
26. Sebek7804
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
11.Sosna B3
12.Mały B3
13.Maku¶ B3
14.Jason B3
15.Zbój B3
16.Bieniu B3
17.Biały B3
18.SPAWACZ B3
19.senteno B3
20.Wojtasio B3
21.Azet B3
22.Voyteck B3
23. Spider B3
24. Szamil B3
25. Matez B3
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. Rezerwacja ZJ
6. Rezerwacja ZJ
7. Rezerwacja ZJ
8. Rezerwacja ZJ
9. Rezerwacja ZJ
10. Rezerwacja ZJ
.....
40.
Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Zuska - FatahF
7. Czeczen - FatahF
8. Ice - FatahF
9. Pawel7- FatahF
10. Roju - Fatah
11. Księciu - ¬li Inc.
12. Rudy - ¬li Inc.
13. Andre - ¬li Inc.
14. Olo - ¬li Inc.
15. Roos - ¬li Inc.
16.Marta - ¬li Inc.
17.Kruszyna - ¬li Inc.
18.Boreq - ¬li Inc.
19.Majkel - ¬li Inc.
20.Tarach - ¬li Inc.
21. Виталик - FatahF
22. Radzio - FatahF
23. Piłat - FatahF
24. Hormon - FatahF
25. Zmora - Expendables
26. Chavez - Expendables
27. Rupert - Expendables
28. Brzoza - Expendables
29. Gazel - Expendables
30. Robert - Expendables
31. Halama - Expendables
.....
40.
 
 
zabaSaS
pornoMASKOTKA

Team: Smash and Slash
Doł±czył: 03 Lis 2013
Posty: 1

Points: 4
Wysłany: Nie Lis 03, 2013 13:36 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasuj±ce do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.¦migło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT ŁódĽ
20. Rezerwacja BAT ŁódĽ
21. Rezerwacja BAT ŁódĽ
22. Rezerwacja BAT ŁódĽ
23. Rezerwacja BAT ŁódĽ
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Szpon, Prezes
29. Szpon, Pi±tas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Foley
32. Szpon, Kwa¶ny
33. X, Cybul
34. X, Foka
35. X, Ivan
...
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. Rambo ECO Płock
20. ŁDA Cobra - Żurek
21. ŁDA Cobra - Mateusz
22. ŁDA Cobra - Martini
23. ŁDA Cobra - Dymek
24. ŁDA Cobra - Hazzy
25. Żaba SaS
26. Arek SaS
27. Tomek SaS
28. The Running SaS
29. Nabi SaS
...
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
23. Desaec - A-Det
24. Seba - A-Det
25. Zbój - A-Det
26 - Dzieciaq - A-Det
27 - Jezuss - A-Det
28 - Moses - A-Det
29 - Tress - A-Det
30 - Baryłka - A-Det
31 - Unknown - A-Det
32 - Jin - PAT Częstochowa
33 - Gray - PAT
34 - Zagi - PAT
35 - Morfi - PAT
36 - Michał - PAT
37 - Artur - PAT
38 - Żaq - PAT
39 - Dudo - PAT
40 -

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS ŁódĽ - Żaku
2. SJUS ŁódĽ - Młynarz
3. SJUS ŁódĽ - Owca
4. SJUS ŁódĽ - Wafel
5. SJUS ŁódĽ - Kazik
6. SJUS ŁódĽ - Jagieło
7. SJUS ŁódĽ - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
25. Kedaros
26. Sebek7804
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
11.Sosna B3
12.Mały B3
13.Maku¶ B3
14.Jason B3
15.Zbój B3
16.Bieniu B3
17.Biały B3
18.SPAWACZ B3
19.senteno B3
20.Wojtasio B3
21.Azet B3
22.Voyteck B3
23. Spider B3
24. Szamil B3
25. Matez B3
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. Rezerwacja ZJ
6. Rezerwacja ZJ
7. Rezerwacja ZJ
8. Rezerwacja ZJ
9. Rezerwacja ZJ
10. Rezerwacja ZJ
.....
40.
Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Zuska - FatahF
7. Czeczen - FatahF
8. Ice - FatahF
9. Pawel7- FatahF
10. Roju - Fatah
11. Księciu - ¬li Inc.
12. Rudy - ¬li Inc.
13. Andre - ¬li Inc.
14. Olo - ¬li Inc.
15. Roos - ¬li Inc.
16.Marta - ¬li Inc.
17.Kruszyna - ¬li Inc.
18.Boreq - ¬li Inc.
19.Majkel - ¬li Inc.
20.Tarach - ¬li Inc.
21. Виталик - FatahF
22. Radzio - FatahF
23. Piłat - FatahF
24. Hormon - FatahF
25. Zmora - Expendables
26. Chavez - Expendables
27. Rupert - Expendables
28. Brzoza - Expendables
29. Gazel - Expendables
30. Robert - Expendables
31. Halama - Expendables
.....
40.
Ostatnio zmieniony przez zabaSaS Nie Lis 03, 2013 13:58, w cało¶ci zmieniany 3 razy  
 
 
Habib
pornoMASKOTKA

Doł±czył: 03 Lis 2013
Posty: 3

Points: 12
Wysłany: Nie Lis 03, 2013 19:42 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasuj±ce do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.¦migło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT ŁódĽ
20. Rezerwacja BAT ŁódĽ
21. Rezerwacja BAT ŁódĽ
22. Rezerwacja BAT ŁódĽ
23. Rezerwacja BAT ŁódĽ
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Szpon, Prezes
29. Szpon, Pi±tas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Foley
32. Szpon, Kwa¶ny
33. X, Cybul
34. X, Foka
35. X, Ivan
36. Habib, FAB
37. !Blob!, FAB
...
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. Rambo ECO Płock
20. ŁDA Cobra - Żurek
21. ŁDA Cobra - Mateusz
22. ŁDA Cobra - Martini
23. ŁDA Cobra - Dymek
24. ŁDA Cobra - Hazzy
25. Żaba SaS
26. Arek SaS
27. Tomek SaS
28. The Running SaS
29. Nabi SaS
...
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
23. Desaec - A-Det
24. Seba - A-Det
25. Zbój - A-Det
26 - Dzieciaq - A-Det
27 - Jezuss - A-Det
28 - Moses - A-Det
29 - Tress - A-Det
30 - Baryłka - A-Det
31 - Unknown - A-Det
32 - Jin - PAT Częstochowa
33 - Gray - PAT
34 - Zagi - PAT
35 - Morfi - PAT
36 - Michał - PAT
37 - Artur - PAT
38 - Żaq - PAT
39 - Dudo - PAT
40 -

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS ŁódĽ - Żaku
2. SJUS ŁódĽ - Młynarz
3. SJUS ŁódĽ - Owca
4. SJUS ŁódĽ - Wafel
5. SJUS ŁódĽ - Kazik
6. SJUS ŁódĽ - Jagieło
7. SJUS ŁódĽ - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
25. Kedaros
26. Sebek7804
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
11.Sosna B3
12.Mały B3
13.Maku¶ B3
14.Jason B3
15.Zbój B3
16.Bieniu B3
17.Biały B3
18.SPAWACZ B3
19.senteno B3
20.Wojtasio B3
21.Azet B3
22.Voyteck B3
23. Spider B3
24. Szamil B3
25. Matez B3
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. Rezerwacja ZJ
6. Rezerwacja ZJ
7. Rezerwacja ZJ
8. Rezerwacja ZJ
9. Rezerwacja ZJ
10. Rezerwacja ZJ
.....
40.
Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Zuska - FatahF
7. Czeczen - FatahF
8. Ice - FatahF
9. Pawel7- FatahF
10. Roju - Fatah
11. Księciu - ¬li Inc.
12. Rudy - ¬li Inc.
13. Andre - ¬li Inc.
14. Olo - ¬li Inc.
15. Roos - ¬li Inc.
16.Marta - ¬li Inc.
17.Kruszyna - ¬li Inc.
18.Boreq - ¬li Inc.
19.Majkel - ¬li Inc.
20.Tarach - ¬li Inc.
21. Виталик - FatahF
22. Radzio - FatahF
23. Piłat - FatahF
24. Hormon - FatahF
25. Zmora - Expendables
26. Chavez - Expendables
27. Rupert - Expendables
28. Brzoza - Expendables
29. Gazel - Expendables
30. Robert - Expendables
31. Halama - Expendables
.....
40.[/quote]
 
 
rockygt
pornoMASKOTKA

Doł±czył: 21 PaĽ 2013
Posty: 4

Points: 20
Wysłany: Pon Lis 04, 2013 11:39 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasuj±ce do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.¦migło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT ŁódĽ
20. Rezerwacja BAT ŁódĽ
21. Rezerwacja BAT ŁódĽ
22. Rezerwacja BAT ŁódĽ
23. Rezerwacja BAT ŁódĽ
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Szpon, Prezes
29. Szpon, Pi±tas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Foley
32. Szpon, Kwa¶ny
33. X, Cybul
34. X, Foka
35. X, Ivan
36. Habib, FAB
37. !Blob!, FAB
...
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. Rambo ECO Płock
20. ŁDA Cobra - Żurek
21. ŁDA Cobra - Mateusz
22. ŁDA Cobra - Martini
23. ŁDA Cobra - Dymek
24. ŁDA Cobra - Hazzy
25. Żaba SaS
26. Arek SaS
27. Tomek SaS
28. The Running SaS
29. Nabi SaS
...
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
23. Desaec - A-Det
24. Seba - A-Det
25. Zbój - A-Det
26 - Dzieciaq - A-Det
27 - Jezuss - A-Det
28 - Moses - A-Det
29 - Tress - A-Det
30 - Baryłka - A-Det
31 - Unknown - A-Det
32 - Jin - PAT Częstochowa
33 - Gray - PAT
34 - Zagi - PAT
35 - Morfi - PAT
36 - Michał - PAT
37 - Artur - PAT
38 - Żaq - PAT
39 - Dudo - PAT
40 -

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS ŁódĽ - Żaku
2. SJUS ŁódĽ - Młynarz
3. SJUS ŁódĽ - Owca
4. SJUS ŁódĽ - Wafel
5. SJUS ŁódĽ - Kazik
6. SJUS ŁódĽ - Jagieło
7. SJUS ŁódĽ - Cinek
8. ROCKY
9. PRYMUS
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
25. Kedaros
26. Sebek7804
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
11.Sosna B3
12.Mały B3
13.Maku¶ B3
14.Jason B3
15.Zbój B3
16.Bieniu B3
17.Biały B3
18.SPAWACZ B3
19.senteno B3
20.Wojtasio B3
21.Azet B3
22.Voyteck B3
23. Spider B3
24. Szamil B3
25. Matez B3
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. Rezerwacja ZJ
6. Rezerwacja ZJ
7. Rezerwacja ZJ
8. Rezerwacja ZJ
9. Rezerwacja ZJ
10. Rezerwacja ZJ
.....
40.
Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Zuska - FatahF
7. Czeczen - FatahF
8. Ice - FatahF
9. Pawel7- FatahF
10. Roju - Fatah
11. Księciu - ¬li Inc.
12. Rudy - ¬li Inc.
13. Andre - ¬li Inc.
14. Olo - ¬li Inc.
15. Roos - ¬li Inc.
16.Marta - ¬li Inc.
17.Kruszyna - ¬li Inc.
18.Boreq - ¬li Inc.
19.Majkel - ¬li Inc.
20.Tarach - ¬li Inc.
21. Виталик - FatahF
22. Radzio - FatahF
23. Piłat - FatahF
24. Hormon - FatahF
25. Zmora - Expendables
26. Chavez - Expendables
27. Rupert - Expendables
28. Brzoza - Expendables
29. Gazel - Expendables
30. Robert - Expendables
31. Halama - Expendables
.....
40.[/quote]
 
 
Sten
pornoMASKOTKA

Doł±czył: 04 Lis 2013
Posty: 2

Points: 8
Wysłany: Pon Lis 04, 2013 15:48 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasuj±ce do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.¦migło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT ŁódĽ
20. Rezerwacja BAT ŁódĽ
21. Rezerwacja BAT ŁódĽ
22. Rezerwacja BAT ŁódĽ
23. Rezerwacja BAT ŁódĽ
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Szpon, Prezes
29. Szpon, Pi±tas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Foley
32. Szpon, Kwa¶ny
33. X, Cybul
34. X, Foka
35. X, Ivan
36. Habib, FAB
37. !Blob!, FAB
...
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. Rambo ECO Płock
20. ŁDA Cobra - Żurek
21. ŁDA Cobra - Mateusz
22. ŁDA Cobra - Martini
23. ŁDA Cobra - Dymek
24. ŁDA Cobra - Hazzy
25. Żaba SaS
26. Arek SaS
27. Tomek SaS
28. The Running SaS
29. Nabi SaS
...
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
23. Desaec - A-Det
24. Seba - A-Det
25. Zbój - A-Det
26 - Dzieciaq - A-Det
27 - Jezuss - A-Det
28 - Moses - A-Det
29 - Tress - A-Det
30 - Baryłka - A-Det
31 - Unknown - A-Det
32 - Jin - PAT Częstochowa
33 - Gray - PAT
34 - Zagi - PAT
35 - Morfi - PAT
36 - Michał - PAT
37 - Artur - PAT
38 - Żaq - PAT
39 - Dudo - PAT
40 -

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS ŁódĽ - Żaku
2. SJUS ŁódĽ - Młynarz
3. SJUS ŁódĽ - Owca
4. SJUS ŁódĽ - Wafel
5. SJUS ŁódĽ - Kazik
6. SJUS ŁódĽ - Jagieło
7. SJUS ŁódĽ - Cinek
8. ROCKY
9. PRYMUS
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
25. Kedaros
26. Sebek7804
27. Sten D.W.S.
28. Kriss D.W.S.
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
11.Sosna B3
12.Mały B3
13.Maku¶ B3
14.Jason B3
15.Zbój B3
16.Bieniu B3
17.Biały B3
18.SPAWACZ B3
19.senteno B3
20.Wojtasio B3
21.Azet B3
22.Voyteck B3
23. Spider B3
24. Szamil B3
25. Matez B3
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. Rezerwacja ZJ
6. Rezerwacja ZJ
7. Rezerwacja ZJ
8. Rezerwacja ZJ
9. Rezerwacja ZJ
10. Rezerwacja ZJ
.....
40.
Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Zuska - FatahF
7. Czeczen - FatahF
8. Ice - FatahF
9. Pawel7- FatahF
10. Roju - Fatah
11. Księciu - ¬li Inc.
12. Rudy - ¬li Inc.
13. Andre - ¬li Inc.
14. Olo - ¬li Inc.
15. Roos - ¬li Inc.
16.Marta - ¬li Inc.
17.Kruszyna - ¬li Inc.
18.Boreq - ¬li Inc.
19.Majkel - ¬li Inc.
20.Tarach - ¬li Inc.
21. Виталик - FatahF
22. Radzio - FatahF
23. Piłat - FatahF
24. Hormon - FatahF
25. Zmora - Expendables
26. Chavez - Expendables
27. Rupert - Expendables
28. Brzoza - Expendables
29. Gazel - Expendables
30. Robert - Expendables
31. Halama - Expendables
.....
40.[/quote]
 
 
S±siad
pornoMASKOTKA

Doł±czył: 04 Lis 2013
Posty: 1

Points: 4
Wysłany: Pon Lis 04, 2013 19:00 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasuj±ce do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.¦migło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT ŁódĽ
20. Rezerwacja BAT ŁódĽ
21. Rezerwacja BAT ŁódĽ
22. Rezerwacja BAT ŁódĽ
23. Rezerwacja BAT ŁódĽ
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Szpon, Prezes
29. Szpon, Pi±tas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Foley
32. Szpon, Kwa¶ny
33. X, Cybul
34. X, Foka
35. X, Ivan
...
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. Rambo ECO Płock
20. ŁDA Cobra - Żurek
21. ŁDA Cobra - Mateusz
22. ŁDA Cobra - Martini
23. ŁDA Cobra - Dymek
24. ŁDA Cobra - Hazzy
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
23. Desaec - A-Det
24. Seba - A-Det
25. Zbój - A-Det
26 - Dzieciaq - A-Det
27 - Jezuss - A-Det
28 - Moses - A-Det
29 - Tress - A-Det
30 - Baryłka - A-Det
31 - Unknown - A-Det
32 - Jin - PAT Częstochowa
33 - Gray - PAT
34 - Zagi - PAT
35 - Morfi - PAT
36 - Michał - PAT
37 - Artur - PAT
38 - Żaq - PAT
39 - Dudo - PAT
40 -

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS ŁódĽ - Żaku
2. SJUS ŁódĽ - Młynarz
3. SJUS ŁódĽ - Owca
4. SJUS ŁódĽ - Wafel
5. SJUS ŁódĽ - Kazik
6. SJUS ŁódĽ - Jagieło
7. SJUS ŁódĽ - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
25. Kedaros
26. Sebek7804
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. Rezerwacja ZJ
6. Rezerwacja ZJ
7. Rezerwacja ZJ
8. Rezerwacja ZJ
9. Rezerwacja ZJ
10. Rezerwacja ZJ
.....
40.
Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Zuska - FatahF
7. Czeczen - FatahF
8. Ice - FatahF
9. Pawel7- FatahF
10. Roju - Fatah
11. Księciu - ¬li Inc.
12. Rudy - ¬li Inc.
13. Andre - ¬li Inc.
14. Olo - ¬li Inc.
15. Roos - ¬li Inc.
16.Marta - ¬li Inc.
17.Kruszyna - ¬li Inc.
18.Boreq - ¬li Inc.
19.Majkel - ¬li Inc.
20.Tarach - ¬li Inc.
21. Виталик - FatahF
22. Radzio - FatahF
23. Piłat - FatahF
24. Hormon - FatahF
25. Zmora - Expendables
26. Chavez - Expendables
27. Rupert - Expendables
28. Brzoza - Expendables
29. Gazel - Expendables
30. Robert - Expendables
31. Halama - Expendables
32. Dżejn - KSK
33. Zdzich - KSK
34. S±siad - KSK
35. Maniek - KSK
36. Marcin - KSK
...
40.
Ostatnio zmieniony przez S±siad Pon Lis 04, 2013 19:35, w cało¶ci zmieniany 1 raz  
 
 
Nabi
pornoMASKOTKA

Doł±czył: 03 Lis 2013
Posty: 2

Points: 12
Wysłany: Pon Lis 04, 2013 20:54 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasuj±ce do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.¦migło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT ŁódĽ
20. Rezerwacja BAT ŁódĽ
21. Rezerwacja BAT ŁódĽ
22. Rezerwacja BAT ŁódĽ
23. Rezerwacja BAT ŁódĽ
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Szpon, Prezes
29. Szpon, Pi±tas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Foley
32. Szpon, Kwa¶ny
33. X, Cybul
34. X, Foka
35. X, Ivan
...
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. Rambo ECO Płock
20. ŁDA Cobra - Żurek
21. ŁDA Cobra - Mateusz
22. ŁDA Cobra - Martini
23. ŁDA Cobra - Dymek
24. ŁDA Cobra - Hazzy
25. Żaba SaS
26. Arek SaS
27. Tomek SaS
28. The Running SaS
29. Nabi SaS
...
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
23. Desaec - A-Det
24. Seba - A-Det
25. Zbój - A-Det
26 - Dzieciaq - A-Det
27 - Jezuss - A-Det
28 - Moses - A-Det
29 - Tress - A-Det
30 - Baryłka - A-Det
31 - Unknown - A-Det
32 - Jin - PAT Częstochowa
33 - Gray - PAT
34 - Zagi - PAT
35 - Morfi - PAT
36 - Michał - PAT
37 - Artur - PAT
38 - Żaq - PAT
39 - Dudo - PAT
40 -

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS ŁódĽ - Żaku
2. SJUS ŁódĽ - Młynarz
3. SJUS ŁódĽ - Owca
4. SJUS ŁódĽ - Wafel
5. SJUS ŁódĽ - Kazik
6. SJUS ŁódĽ - Jagieło
7. SJUS ŁódĽ - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
25. Kedaros
26. Sebek7804
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. Rezerwacja ZJ
6. Rezerwacja ZJ
7. Rezerwacja ZJ
8. Rezerwacja ZJ
9. Rezerwacja ZJ
10. Rezerwacja ZJ
.....
40.
Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Zuska - FatahF
7. Czeczen - FatahF
8. Ice - FatahF
9. Pawel7- FatahF
10. Roju - Fatah
11. Księciu - ¬li Inc.
12. Rudy - ¬li Inc.
13. Andre - ¬li Inc.
14. Olo - ¬li Inc.
15. Roos - ¬li Inc.
16.Marta - ¬li Inc.
17.Kruszyna - ¬li Inc.
18.Boreq - ¬li Inc.
19.Majkel - ¬li Inc.
20.Tarach - ¬li Inc.
21. Виталик - FatahF
22. Radzio - FatahF
23. Piłat - FatahF
24. Hormon - FatahF
25. Zmora - Expendables
26. Chavez - Expendables
27. Rupert - Expendables
28. Brzoza - Expendables
29. Gazel - Expendables
30. Robert - Expendables
31. Halama - Expendables
32. Dżejn - KSK
33. Zdzich - KSK
34. S±siad - KSK
35. Maniek - KSK
36. Marcin - KSK
...
40.

Kolega "S±siad" niech patrzy jak kopiuje liste bo my byli¶my zapisani (SaS) a po wklejeniu listy przez wymienionego wcze¶niej użytkownika nas nie było !!!!!!!!!!
 
 
Diesel
pornoMASKOTKA

Team: Fatah
Doł±czył: 28 PaĽ 2013
Posty: 9
Sk±d: Warszawa

Points: 36
Wysłany: Pon Lis 04, 2013 21:59 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasuj±ce do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.¦migło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT ŁódĽ
20. Rezerwacja BAT ŁódĽ
21. Rezerwacja BAT ŁódĽ
22. Rezerwacja BAT ŁódĽ
23. Rezerwacja BAT ŁódĽ
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Szpon, Prezes
29. Szpon, Pi±tas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Foley
32. Szpon, Kwa¶ny
33. X, Cybul
34. X, Foka
35. X, Ivan
...
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. Rambo ECO Płock
20. ŁDA Cobra - Żurek
21. ŁDA Cobra - Mateusz
22. ŁDA Cobra - Martini
23. ŁDA Cobra - Dymek
24. ŁDA Cobra - Hazzy
25. Żaba SaS
26. Arek SaS
27. Tomek SaS
28. The Running SaS
29. Nabi SaS
...
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
23. Desaec - A-Det
24. Seba - A-Det
25. Zbój - A-Det
26 - Dzieciaq - A-Det
27 - Jezuss - A-Det
28 - Moses - A-Det
29 - Tress - A-Det
30 - Baryłka - A-Det
31 - Unknown - A-Det
32 - Jin - PAT Częstochowa
33 - Gray - PAT
34 - Zagi - PAT
35 - Morfi - PAT
36 - Michał - PAT
37 - Artur - PAT
38 - Żaq - PAT
39 - Dudo - PAT
40 -

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS ŁódĽ - Żaku
2. SJUS ŁódĽ - Młynarz
3. SJUS ŁódĽ - Owca
4. SJUS ŁódĽ - Wafel
5. SJUS ŁódĽ - Kazik
6. SJUS ŁódĽ - Jagieło
7. SJUS ŁódĽ - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
25. Kedaros
26. Sebek7804
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. Rezerwacja ZJ
6. Rezerwacja ZJ
7. Rezerwacja ZJ
8. Rezerwacja ZJ
9. Rezerwacja ZJ
10. Rezerwacja ZJ
.....
40.
Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Zuska - FatahF
7. Czeczen - FatahF
8. Ice - FatahF
9. Pawel7- FatahF
10. Roju - Fatah
11. Księciu - ¬li Inc.
12. Rudy - ¬li Inc.
13. Andre - ¬li Inc.
14. Olo - ¬li Inc.
15. Roos - ¬li Inc.
16.Marta - ¬li Inc.
17.Kruszyna - ¬li Inc.
18.Boreq - ¬li Inc.
19.Majkel - ¬li Inc.
20.Tarach - ¬li Inc.
21. Виталик - FatahF
22. Radzio - FatahF
23. Piłat - FatahF
24. Hormon - FatahF
25. Zmora - Expendables
26. Chavez - Expendables
27. Rupert - Expendables
28. Brzoza - Expendables
29. Gazel - Expendables
30. Robert - Expendables
31. Halama - Expendables
32. Dżejn - KSK
33. Zdzich - KSK
34. S±siad - KSK
35. Maniek - KSK
36. Marcin - KSK
37. Ojciec - Fatah
38. Junior - Fatah
39. Gregor_a - Fatah
40.Gregory - Fatah
 
 
grabus97
pornoMASKOTKA

Team: brak
Replika: M4A1
Wiek: 22
Doł±czył: 04 Lis 2013
Posty: 1
Sk±d: ASG ,muzyka

Points: 4
Wysłany: Pon Lis 04, 2013 23:04 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasuj±ce do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.¦migło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT ŁódĽ
20. Rezerwacja BAT ŁódĽ
21. Rezerwacja BAT ŁódĽ
22. Rezerwacja BAT ŁódĽ
23. Rezerwacja BAT ŁódĽ
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Szpon, Prezes
29. Szpon, Pi±tas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Foley
32. Szpon, Kwa¶ny
33. X, Cybul
34. X, Foka
35. X, Ivan
...
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. Rambo ECO Płock
20. ŁDA Cobra - Żurek
21. ŁDA Cobra - Mateusz
22. ŁDA Cobra - Martini
23. ŁDA Cobra - Dymek
24. ŁDA Cobra - Hazzy
25. Żaba SaS
26. Arek SaS
27. Tomek SaS
28. The Running SaS
29. Nabi SaS
...
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
23. Desaec - A-Det
24. Seba - A-Det
25. Zbój - A-Det
26 - Dzieciaq - A-Det
27 - Jezuss - A-Det
28 - Moses - A-Det
29 - Tress - A-Det
30 - Baryłka - A-Det
31 - Unknown - A-Det
32 - Jin - PAT Częstochowa
33 - Gray - PAT
34 - Zagi - PAT
35 - Morfi - PAT
36 - Michał - PAT
37 - Artur - PAT
38 - Żaq - PAT
39 - Dudo - PAT
40 -

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS ŁódĽ - Żaku
2. SJUS ŁódĽ - Młynarz
3. SJUS ŁódĽ - Owca
4. SJUS ŁódĽ - Wafel
5. SJUS ŁódĽ - Kazik
6. SJUS ŁódĽ - Jagieło
7. SJUS ŁódĽ - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
25. Kedaros
26. Sebek7804
27. Grabus97
40.

Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. Rezerwacja ZJ
6. Rezerwacja ZJ
7. Rezerwacja ZJ
8. Rezerwacja ZJ
9. Rezerwacja ZJ
10. Rezerwacja ZJ
.....
40.
Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Zuska - FatahF
7. Czeczen - FatahF
8. Ice - FatahF
9. Pawel7- FatahF
10. Roju - Fatah
11. Księciu - ¬li Inc.
12. Rudy - ¬li Inc.
13. Andre - ¬li Inc.
14. Olo - ¬li Inc.
15. Roos - ¬li Inc.
16.Marta - ¬li Inc.
17.Kruszyna - ¬li Inc.
18.Boreq - ¬li Inc.
19.Majkel - ¬li Inc.
20.Tarach - ¬li Inc.
21. Виталик - FatahF
22. Radzio - FatahF
23. Piłat - FatahF
24. Hormon - FatahF
25. Zmora - Expendables
26. Chavez - Expendables
27. Rupert - Expendables
28. Brzoza - Expendables
29. Gazel - Expendables
30. Robert - Expendables
31. Halama - Expendables
32. Dżejn - KSK
33. Zdzich - KSK
34. S±siad - KSK
35. Maniek - KSK
36. Marcin - KSK
37. Ojciec - Fatah
38. Junior - Fatah
39. Gregor_a - Fatah
40.Gregory - Fatah
 
 
Habib
pornoMASKOTKA

Doł±czył: 03 Lis 2013
Posty: 3

Points: 12
Wysłany: Wto Lis 05, 2013 09:20 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasuj±ce do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.¦migło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT ŁódĽ
20. Rezerwacja BAT ŁódĽ
21. Rezerwacja BAT ŁódĽ
22. Rezerwacja BAT ŁódĽ
23. Rezerwacja BAT ŁódĽ
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Szpon, Prezes
29. Szpon, Pi±tas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Foley
32. Szpon, Kwa¶ny
33. X, Cybul
34. X, Foka
35. X, Ivan
36. FAB, Habib
37. FAB, !Blob!
38. FAB, Sobi
39. FAB, Arlik
40. FAB, Groover

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. Rambo ECO Płock
20. ŁDA Cobra - Żurek
21. ŁDA Cobra - Mateusz
22. ŁDA Cobra - Martini
23. ŁDA Cobra - Dymek
24. ŁDA Cobra - Hazzy
25. Żaba SaS
26. Arek SaS
27. Tomek SaS
28. The Running SaS
29. Nabi SaS
...
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
23. Desaec - A-Det
24. Seba - A-Det
25. Zbój - A-Det
26 - Dzieciaq - A-Det
27 - Jezuss - A-Det
28 - Moses - A-Det
29 - Tress - A-Det
30 - Baryłka - A-Det
31 - Unknown - A-Det
32 - Jin - PAT Częstochowa
33 - Gray - PAT
34 - Zagi - PAT
35 - Morfi - PAT
36 - Michał - PAT
37 - Artur - PAT
38 - Żaq - PAT
39 - Dudo - PAT
40 -

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS ŁódĽ - Żaku
2. SJUS ŁódĽ - Młynarz
3. SJUS ŁódĽ - Owca
4. SJUS ŁódĽ - Wafel
5. SJUS ŁódĽ - Kazik
6. SJUS ŁódĽ - Jagieło
7. SJUS ŁódĽ - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
25. Kedaros
26. Sebek7804
27. Grabus97
40.

Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. Rezerwacja ZJ
6. Rezerwacja ZJ
7. Rezerwacja ZJ
8. Rezerwacja ZJ
9. Rezerwacja ZJ
10. Rezerwacja ZJ
.....
40.
Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Zuska - FatahF
7. Czeczen - FatahF
8. Ice - FatahF
9. Pawel7- FatahF
10. Roju - Fatah
11. Księciu - ¬li Inc.
12. Rudy - ¬li Inc.
13. Andre - ¬li Inc.
14. Olo - ¬li Inc.
15. Roos - ¬li Inc.
16.Marta - ¬li Inc.
17.Kruszyna - ¬li Inc.
18.Boreq - ¬li Inc.
19.Majkel - ¬li Inc.
20.Tarach - ¬li Inc.
21. Виталик - FatahF
22. Radzio - FatahF
23. Piłat - FatahF
24. Hormon - FatahF
25. Zmora - Expendables
26. Chavez - Expendables
27. Rupert - Expendables
28. Brzoza - Expendables
29. Gazel - Expendables
30. Robert - Expendables
31. Halama - Expendables
32. Dżejn - KSK
33. Zdzich - KSK
34. S±siad - KSK
35. Maniek - KSK
36. Marcin - KSK
37. Ojciec - Fatah
38. Junior - Fatah
39. Gregor_a - Fatah
40.Gregory - Fatah
 
 
yaro
pornoMASKOTKA

Team: RED BERET
Doł±czył: 05 Lis 2013
Posty: 9

Points: 36
Wysłany: Wto Lis 05, 2013 20:03 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasuj±ce do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.¦migło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT ŁódĽ
20. Rezerwacja BAT ŁódĽ
21. Rezerwacja BAT ŁódĽ
22. Rezerwacja BAT ŁódĽ
23. Rezerwacja BAT ŁódĽ
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Szpon, Prezes
29. Szpon, Pi±tas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Foley
32. Szpon, Kwa¶ny
33. X, Cybul
34. X, Foka
35. X, Ivan
36. FAB, Habib
37. FAB, !Blob!
38. FAB, Sobi
39. FAB, Arlik
40. FAB, Groover

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. Rambo ECO Płock
20. ŁDA Cobra - Żurek
21. ŁDA Cobra - Mateusz
22. ŁDA Cobra - Martini
23. ŁDA Cobra - Dymek
24. ŁDA Cobra - Hazzy
25. Żaba SaS
26. Arek SaS
27. Tomek SaS
28. The Running SaS
29. Nabi SaS
...
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
23. Desaec - A-Det
24. Seba - A-Det
25. Zbój - A-Det
26 - Dzieciaq - A-Det
27 - Jezuss - A-Det
28 - Moses - A-Det
29 - Tress - A-Det
30 - Baryłka - A-Det
31 - Unknown - A-Det
32 - Jin - PAT Częstochowa
33 - Gray - PAT
34 - Zagi - PAT
35 - Morfi - PAT
36 - Michał - PAT
37 - Artur - PAT
38 - Żaq - PAT
39 - Dudo - PAT
40 -

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS ŁódĽ - Żaku
2. SJUS ŁódĽ - Młynarz
3. SJUS ŁódĽ - Owca
4. SJUS ŁódĽ - Wafel
5. SJUS ŁódĽ - Kazik
6. SJUS ŁódĽ - Jagieło
7. SJUS ŁódĽ - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
25. Kedaros
26. Sebek7804
27. Grabus97
40.

Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. Rezerwacja ZJ
6. Rezerwacja ZJ
7. Rezerwacja ZJ
8. Rezerwacja ZJ
9. Rezerwacja ZJ
10. Rezerwacja ZJ
11.Yaro Red Beret
12.Kruchy Red Beret
13.Rezerwacja Red Beret
14.Rezerwacja Red Beret
15.Rezerwacja Red Beret
16.Rezerwacja Red Beret
17.Rezerwacja Red Beret
18.Rezerwacja Red Beret
19.Rezerwacja Red Beret
20.Rezerwacja Red Beret
21.Rezerwacja Red Beret
22.Rezerwacja Red Beret
23.Rezerwacja Red Beret
24.Rezerwacja Red Beret
25.Rezerwacja Red Beret
26.Rezerwacja Red Beret
27.Rezerwacja Red Beret
28.Rezerwacja Red Beret
29.Rezerwacja Red Beret
30.Rezerwacja Red Beret
31.Rezerwacja Red Beret
32.Rezerwacja Red Beret
33.Rezerwacja Red Beret
34.Rezerwacja Red Beret
35.Rezerwacja Red Beret
40.
Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Zuska - FatahF
7. Czeczen - FatahF
8. Ice - FatahF
9. Pawel7- FatahF
10. Roju - Fatah
11. Księciu - ¬li Inc.
12. Rudy - ¬li Inc.
13. Andre - ¬li Inc.
14. Olo - ¬li Inc.
15. Roos - ¬li Inc.
16.Marta - ¬li Inc.
17.Kruszyna - ¬li Inc.
18.Boreq - ¬li Inc.
19.Majkel - ¬li Inc.
20.Tarach - ¬li Inc.
21. Виталик - FatahF
22. Radzio - FatahF
23. Piłat - FatahF
24. Hormon - FatahF
25. Zmora - Expendables
26. Chavez - Expendables
27. Rupert - Expendables
28. Brzoza - Expendables
29. Gazel - Expendables
30. Robert - Expendables
31. Halama - Expendables
32. Dżejn - KSK
33. Zdzich - KSK
34. S±siad - KSK
35. Maniek - KSK
36. Marcin - KSK
37. Ojciec - Fatah
38. Junior - Fatah
39. Gregor_a - Fatah
40.Gregory - Fatah
 
 
xproboszcz
pornoMASKOTKA

Doł±czył: 04 Lip 2013
Posty: 2

Points: 14
Wysłany: Wto Lis 05, 2013 21:16 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasuj±ce do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.¦migło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT ŁódĽ
20. Rezerwacja BAT ŁódĽ
21. Rezerwacja BAT ŁódĽ
22. Rezerwacja BAT ŁódĽ
23. Rezerwacja BAT ŁódĽ
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Szpon, Prezes
29. Szpon, Pi±tas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Foley
32. Szpon, Kwa¶ny
33. X, Cybul
34. X, Foka
35. X, Ivan
36. FAB, Habib
37. FAB, !Blob!
38. FAB, Sobi
39. FAB, Arlik
40. FAB, Groover

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. Rambo ECO Płock
20. ŁDA Cobra - Żurek
21. ŁDA Cobra - Mateusz
22. ŁDA Cobra - Martini
23. ŁDA Cobra - Dymek
24. ŁDA Cobra - Hazzy
25. Żaba SaS
26. Arek SaS
27. Tomek SaS
28. The Running SaS
29. Nabi SaS
...
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
23. Desaec - A-Det
24. Seba - A-Det
25. Zbój - A-Det
26 - Dzieciaq - A-Det
27 - Jezuss - A-Det
28 - Moses - A-Det
29 - Tress - A-Det
30 - Baryłka - A-Det
31 - Unknown - A-Det
32 - Jin - PAT Częstochowa
33 - Gray - PAT
34 - Zagi - PAT
35 - Morfi - PAT
36 - Michał - PAT
37 - Artur - PAT
38 - Żaq - PAT
39 - Dudo - PAT
40 -

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS ŁódĽ - Żaku
2. SJUS ŁódĽ - Młynarz
3. SJUS ŁódĽ - Owca
4. SJUS ŁódĽ - Wafel
5. SJUS ŁódĽ - Kazik
6. SJUS ŁódĽ - Jagieło
7. SJUS ŁódĽ - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
25. Kedaros
26. Sebek7804
27. Grabus97
40.

Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. Rezerwacja ZJ
6. Rezerwacja ZJ
7. Rezerwacja ZJ
8. Rezerwacja ZJ
9. Rezerwacja ZJ
10. Rezerwacja ZJ
11.Yaro Red Beret
12.Kruchy Red Beret
13.Rezerwacja Red Beret
14.Rezerwacja Red Beret
15.Rezerwacja Red Beret
16.Rezerwacja Red Beret
17.Rezerwacja Red Beret
18.Rezerwacja Red Beret
19.Rezerwacja Red Beret
20.Rezerwacja Red Beret
21.Rezerwacja Red Beret
22.Rezerwacja Red Beret
23.Rezerwacja Red Beret
24.Rezerwacja Red Beret
25.Rezerwacja Red Beret
26.Rezerwacja Red Beret
27.Rezerwacja Red Beret
28.Rezerwacja Red Beret
29.Rezerwacja Red Beret
30.Rezerwacja Red Beret
31.Rezerwacja Red Beret
32.Rezerwacja Red Beret
33.Rezerwacja Red Beret
34.Rezerwacja Red Beret
35.Rezerwacja Red Beret
36, xProboszcz
40.
Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Zuska - FatahF
7. Czeczen - FatahF
8. Ice - FatahF
9. Pawel7- FatahF
10. Roju - Fatah
11. Księciu - ¬li Inc.
12. Rudy - ¬li Inc.
13. Andre - ¬li Inc.
14. Olo - ¬li Inc.
15. Roos - ¬li Inc.
16.Marta - ¬li Inc.
17.Kruszyna - ¬li Inc.
18.Boreq - ¬li Inc.
19.Majkel - ¬li Inc.
20.Tarach - ¬li Inc.
21. Виталик - FatahF
22. Radzio - FatahF
23. Piłat - FatahF
24. Hormon - FatahF
25. Zmora - Expendables
26. Chavez - Expendables
27. Rupert - Expendables
28. Brzoza - Expendables
29. Gazel - Expendables
30. Robert - Expendables
31. Halama - Expendables
32. Dżejn - KSK
33. Zdzich - KSK
34. S±siad - KSK
35. Maniek - KSK
36. Marcin - KSK
37. Ojciec - Fatah
38. Junior - Fatah
39. Gregor_a - Fatah
40.Gregory - Fatah
 
 
yaro
pornoMASKOTKA

Team: RED BERET
Doł±czył: 05 Lis 2013
Posty: 9

Points: 36
Wysłany: Wto Lis 05, 2013 21:32 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasuj±ce do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.¦migło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT ŁódĽ
20. Rezerwacja BAT ŁódĽ
21. Rezerwacja BAT ŁódĽ
22. Rezerwacja BAT ŁódĽ
23. Rezerwacja BAT ŁódĽ
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Szpon, Prezes
29. Szpon, Pi±tas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Foley
32. Szpon, Kwa¶ny
33. X, Cybul
34. X, Foka
35. X, Ivan
36. FAB, Habib
37. FAB, !Blob!
38. FAB, Sobi
39. FAB, Arlik
40. FAB, Groover

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. Rambo ECO Płock
20. ŁDA Cobra - Żurek
21. ŁDA Cobra - Mateusz
22. ŁDA Cobra - Martini
23. ŁDA Cobra - Dymek
24. ŁDA Cobra - Hazzy
25. Żaba SaS
26. Arek SaS
27. Tomek SaS
28. The Running SaS
29. Nabi SaS
...
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
23. Desaec - A-Det
24. Seba - A-Det
25. Zbój - A-Det
26 - Dzieciaq - A-Det
27 - Jezuss - A-Det
28 - Moses - A-Det
29 - Tress - A-Det
30 - Baryłka - A-Det
31 - Unknown - A-Det
32 - Jin - PAT Częstochowa
33 - Gray - PAT
34 - Zagi - PAT
35 - Morfi - PAT
36 - Michał - PAT
37 - Artur - PAT
38 - Żaq - PAT
39 - Dudo - PAT
40 -

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS ŁódĽ - Żaku
2. SJUS ŁódĽ - Młynarz
3. SJUS ŁódĽ - Owca
4. SJUS ŁódĽ - Wafel
5. SJUS ŁódĽ - Kazik
6. SJUS ŁódĽ - Jagieło
7. SJUS ŁódĽ - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
25. Kedaros
26. Sebek7804
27. Grabus97
40.

Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. Rezerwacja ZJ
6. Rezerwacja ZJ
7. Rezerwacja ZJ
8. Rezerwacja ZJ
9. Rezerwacja ZJ
10. Rezerwacja ZJ
11.Yaro Red Beret
12.Kruchy Red Beret
13.Janek Red Beret
14.Hamster52 Red Beret
15.Burak Red Beret
16.Yans Red Beret
17Yans1 Red Beret
18.Fari Red Beret
19.Adi Red Beret
20.Obszarnik Red Beret
21.Rezerwacja Red Beret
22.Rezerwacja Red Beret
23.Rezerwacja Red Beret
24.Rezerwacja Red Beret
25.Rezerwacja Red Beret
26.Rezerwacja Red Beret
27.Rezerwacja Red Beret
28.Rezerwacja Red Beret
29.Rezerwacja Red Beret
30.Rezerwacja Red Beret
31.Rezerwacja Red Beret
32.Rezerwacja Red Beret
33.Rezerwacja Red Beret
34.Rezerwacja Red Beret
35.Rezerwacja Red Beret
36, xProboszcz
37.Rezerwacja Red Beret
38.Rezerwacja Red Beret
39.Rezerwacja Red Beret
40.Rezerwacja Red Beret
Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Zuska - FatahF
7. Czeczen - FatahF
8. Ice - FatahF
9. Pawel7- FatahF
10. Roju - Fatah
11. Księciu - ¬li Inc.
12. Rudy - ¬li Inc.
13. Andre - ¬li Inc.
14. Olo - ¬li Inc.
15. Roos - ¬li Inc.
16.Marta - ¬li Inc.
17.Kruszyna - ¬li Inc.
18.Boreq - ¬li Inc.
19.Majkel - ¬li Inc.
20.Tarach - ¬li Inc.
21. Виталик - FatahF
22. Radzio - FatahF
23. Piłat - FatahF
24. Hormon - FatahF
25. Zmora - Expendables
26. Chavez - Expendables
27. Rupert - Expendables
28. Brzoza - Expendables
29. Gazel - Expendables
30. Robert - Expendables
31. Halama - Expendables
32. Dżejn - KSK
33. Zdzich - KSK
34. S±siad - KSK
35. Maniek - KSK
36. Marcin - KSK
37. Ojciec - Fatah
38. Junior - Fatah
39. Gregor_a - Fatah
40.Gregory - Fatah
Ostatnio zmieniony przez yaro Wto Lis 05, 2013 21:34, w cało¶ci zmieniany 1 raz  
 
 
Gieniu
pornoMASKOTKA

Doł±czył: 05 Lis 2013
Posty: 1

Points: 4
Wysłany: Wto Lis 05, 2013 22:17 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasuj±ce do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.¦migło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT ŁódĽ
20. Rezerwacja BAT ŁódĽ
21. Rezerwacja BAT ŁódĽ
22. Rezerwacja BAT ŁódĽ
23. Rezerwacja BAT ŁódĽ
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Szpon, Prezes
29. Szpon, Pi±tas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Foley
32. Szpon, Kwa¶ny
33. X, Cybul
34. X, Foka
35. X, Ivan
36. FAB, Habib
37. FAB, !Blob!
38. FAB, Sobi
39. FAB, Arlik
40. FAB, Groover

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. Rambo ECO Płock
20. ŁDA Cobra - Żurek
21. ŁDA Cobra - Mateusz
22. ŁDA Cobra - Martini
23. ŁDA Cobra - Dymek
24. ŁDA Cobra - Hazzy
25. Żaba SaS
26. Arek SaS
27. Tomek SaS
28. The Running SaS
29. Nabi SaS
...
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
23. Desaec - A-Det
24. Seba - A-Det
25. Zbój - A-Det
26 - Dzieciaq - A-Det
27 - Jezuss - A-Det
28 - Moses - A-Det
29 - Tress - A-Det
30 - Baryłka - A-Det
31 - Unknown - A-Det
32 - Jin - PAT Częstochowa
33 - Gray - PAT
34 - Zagi - PAT
35 - Morfi - PAT
36 - Michał - PAT
37 - Artur - PAT
38 - Żaq - PAT
39 - Dudo - PAT
40 -

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS ŁódĽ - Żaku
2. SJUS ŁódĽ - Młynarz
3. SJUS ŁódĽ - Owca
4. SJUS ŁódĽ - Wafel
5. SJUS ŁódĽ - Kazik
6. SJUS ŁódĽ - Jagieło
7. SJUS ŁódĽ - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
25. Kedaros
26. Sebek7804
27. Grabus97
28. Gieniu
40.

Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. Rezerwacja ZJ
6. Rezerwacja ZJ
7. Rezerwacja ZJ
8. Rezerwacja ZJ
9. Rezerwacja ZJ
10. Rezerwacja ZJ
11.Yaro Red Beret
12.Kruchy Red Beret
13.Janek Red Beret
14.Hamster52 Red Beret
15.Burak Red Beret
16.Yans Red Beret
17Yans1 Red Beret
18.Fari Red Beret
19.Adi Red Beret
20.Obszarnik Red Beret
21.Rezerwacja Red Beret
22.Rezerwacja Red Beret
23.Rezerwacja Red Beret
24.Rezerwacja Red Beret
25.Rezerwacja Red Beret
26.Rezerwacja Red Beret
27.Rezerwacja Red Beret
28.Rezerwacja Red Beret
29.Rezerwacja Red Beret
30.Rezerwacja Red Beret
31.Rezerwacja Red Beret
32.Rezerwacja Red Beret
33.Rezerwacja Red Beret
34.Rezerwacja Red Beret
35.Rezerwacja Red Beret
36, xProboszcz
37.Rezerwacja Red Beret
38.Rezerwacja Red Beret
39.Rezerwacja Red Beret
40.Rezerwacja Red Beret

Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Zuska - FatahF
7. Czeczen - FatahF
8. Ice - FatahF
9. Pawel7- FatahF
10. Roju - Fatah
11. Księciu - ¬li Inc.
12. Rudy - ¬li Inc.
13. Andre - ¬li Inc.
14. Olo - ¬li Inc.
15. Roos - ¬li Inc.
16.Marta - ¬li Inc.
17.Kruszyna - ¬li Inc.
18.Boreq - ¬li Inc.
19.Majkel - ¬li Inc.
20.Tarach - ¬li Inc.
21. Виталик - FatahF
22. Radzio - FatahF
23. Piłat - FatahF
24. Hormon - FatahF
25. Zmora - Expendables
26. Chavez - Expendables
27. Rupert - Expendables
28. Brzoza - Expendables
29. Gazel - Expendables
30. Robert - Expendables
31. Halama - Expendables
32. Dżejn - KSK
33. Zdzich - KSK
34. S±siad - KSK
35. Maniek - KSK
36. Marcin - KSK
37. Ojciec - Fatah
38. Junior - Fatah
39. Gregor_a - Fatah
40.Gregory - Fatah
 
 
yaro
pornoMASKOTKA

Team: RED BERET
Doł±czył: 05 Lis 2013
Posty: 9

Points: 36
Wysłany: Wto Lis 05, 2013 22:31 


USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasuj±ce do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.¦migło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT ŁódĽ
20. Rezerwacja BAT ŁódĽ
21. Rezerwacja BAT ŁódĽ
22. Rezerwacja BAT ŁódĽ
23. Rezerwacja BAT ŁódĽ
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Szpon, Prezes
29. Szpon, Pi±tas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Foley
32. Szpon, Kwa¶ny
33. X, Cybul
34. X, Foka
35. X, Ivan
36. FAB, Habib
37. FAB, !Blob!
38. FAB, Sobi
39. FAB, Arlik
40. FAB, Groover

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. Rambo ECO Płock
20. ŁDA Cobra - Żurek
21. ŁDA Cobra - Mateusz
22. ŁDA Cobra - Martini
23. ŁDA Cobra - Dymek
24. ŁDA Cobra - Hazzy
25. Żaba SaS
26. Arek SaS
27. Tomek SaS
28. The Running SaS
29. Nabi SaS
...
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
23. Desaec - A-Det
24. Seba - A-Det
25. Zbój - A-Det
26 - Dzieciaq - A-Det
27 - Jezuss - A-Det
28 - Moses - A-Det
29 - Tress - A-Det
30 - Baryłka - A-Det
31 - Unknown - A-Det
32 - Jin - PAT Częstochowa
33 - Gray - PAT
34 - Zagi - PAT
35 - Morfi - PAT
36 - Michał - PAT
37 - Artur - PAT
38 - Żaq - PAT
39 - Dudo - PAT
40 -

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS ŁódĽ - Żaku
2. SJUS ŁódĽ - Młynarz
3. SJUS ŁódĽ - Owca
4. SJUS ŁódĽ - Wafel
5. SJUS ŁódĽ - Kazik
6. SJUS ŁódĽ - Jagieło
7. SJUS ŁódĽ - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
25. Kedaros
26. Sebek7804
27. Grabus97
28. Gieniu
40.

Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. Rezerwacja ZJ
6. Rezerwacja ZJ
7. Rezerwacja ZJ
8. Rezerwacja ZJ
9. Rezerwacja ZJ
10. Rezerwacja ZJ
11.Yaro Red Beret
12.Kruchy Red Beret
13.Janek z Red Beret
14.Hamster52 Red Beret
15.Burak Red Beret
16.Yans Red Beret
17.Yans1 Red Beret
18.Fari Red Beret
19.Adi Red Beret
20.Obszarnik Red Beret
21.Baran z Red Beret
22.Wojtek Jankes z Red Beret
23.Drew z Red Beret
24.Rezerwacja Red Beret
25.Rezerwacja Red Beret
26.Rezerwacja Red Beret
27.Rezerwacja Red Beret
28.Rezerwacja Red Beret
29.Rezerwacja Red Beret
30.Rezerwacja Red Beret
31.Rezerwacja Red Beret
32.Rezerwacja Red Beret
33.Rezerwacja Red Beret
34.Rezerwacja Red Beret
35.Rezerwacja Red Beret
36, xProboszcz
37.Rezerwacja Red Beret
38.Rezerwacja Red Beret
39.Rezerwacja Red Beret
40.Rezerwacja Red Beret

Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Zuska - FatahF
7. Czeczen - FatahF
8. Ice - FatahF
9. Pawel7- FatahF
10. Roju - Fatah
11. Księciu - ¬li Inc.
12. Rudy - ¬li Inc.
13. Andre - ¬li Inc.
14. Olo - ¬li Inc.
15. Roos - ¬li Inc.
16.Marta - ¬li Inc.
17.Kruszyna - ¬li Inc.
18.Boreq - ¬li Inc.
19.Majkel - ¬li Inc.
20.Tarach - ¬li Inc.
21. Виталик - FatahF
22. Radzio - FatahF
23. Piłat - FatahF
24. Hormon - FatahF
25. Zmora - Expendables
26. Chavez - Expendables
27. Rupert - Expendables
28. Brzoza - Expendables
29. Gazel - Expendables
30. Robert - Expendables
31. Halama - Expendables
32. Dżejn - KSK
33. Zdzich - KSK
34. S±siad - KSK
35. Maniek - KSK
36. Marcin - KSK
37. Ojciec - Fatah
38. Junior - Fatah
39. Gregor_a - Fatah
40.Gregory - Fatah
 
 
Pudel
pornoMASKOTKA

Team: FAB
Doł±czył: 05 Lis 2013
Posty: 1

Points: 4
Wysłany: Wto Lis 05, 2013 23:36 


USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasuj±ce do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.¦migło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT ŁódĽ
20. Rezerwacja BAT ŁódĽ
21. Rezerwacja BAT ŁódĽ
22. Rezerwacja BAT ŁódĽ
23. Rezerwacja BAT ŁódĽ
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Szpon, Prezes
29. Szpon, Pi±tas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Foley
32. Szpon, Kwa¶ny
33. X, Cybul
34. X, Foka
35. X, Ivan
36. FAB, Habib
37. FAB, !Blob!
38. FAB, Sobi
39. FAB, Arlik
40. FAB, Groover

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. Rambo ECO Płock
20. ŁDA Cobra - Żurek
21. ŁDA Cobra - Mateusz
22. ŁDA Cobra - Martini
23. ŁDA Cobra - Dymek
24. ŁDA Cobra - Hazzy
25. Żaba SaS
26. Arek SaS
27. Tomek SaS
28. The Running SaS
29. Nabi SaS
30. FAB , Pudel
...
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
23. Desaec - A-Det
24. Seba - A-Det
25. Zbój - A-Det
26 - Dzieciaq - A-Det
27 - Jezuss - A-Det
28 - Moses - A-Det
29 - Tress - A-Det
30 - Baryłka - A-Det
31 - Unknown - A-Det
32 - Jin - PAT Częstochowa
33 - Gray - PAT
34 - Zagi - PAT
35 - Morfi - PAT
36 - Michał - PAT
37 - Artur - PAT
38 - Żaq - PAT
39 - Dudo - PAT
40 -

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS ŁódĽ - Żaku
2. SJUS ŁódĽ - Młynarz
3. SJUS ŁódĽ - Owca
4. SJUS ŁódĽ - Wafel
5. SJUS ŁódĽ - Kazik
6. SJUS ŁódĽ - Jagieło
7. SJUS ŁódĽ - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
25. Kedaros
26. Sebek7804
27. Grabus97
28. Gieniu
40.

Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. Rezerwacja ZJ
6. Rezerwacja ZJ
7. Rezerwacja ZJ
8. Rezerwacja ZJ
9. Rezerwacja ZJ
10. Rezerwacja ZJ
11.Yaro Red Beret
12.Kruchy Red Beret
13.Janek z Red Beret
14.Hamster52 Red Beret
15.Burak Red Beret
16.Yans Red Beret
17.Yans1 Red Beret
18.Fari Red Beret
19.Adi Red Beret
20.Obszarnik Red Beret
21.Baran z Red Beret
22.Wojtek Jankes z Red Beret
23.Drew z Red Beret
24.Rezerwacja Red Beret
25.Rezerwacja Red Beret
26.Rezerwacja Red Beret
27.Rezerwacja Red Beret
28.Rezerwacja Red Beret
29.Rezerwacja Red Beret
30.Rezerwacja Red Beret
31.Rezerwacja Red Beret
32.Rezerwacja Red Beret
33.Rezerwacja Red Beret
34.Rezerwacja Red Beret
35.Rezerwacja Red Beret
36, xProboszcz
37.Rezerwacja Red Beret
38.Rezerwacja Red Beret
39.Rezerwacja Red Beret
40.Rezerwacja Red Beret

Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Zuska - FatahF
7. Czeczen - FatahF
8. Ice - FatahF
9. Pawel7- FatahF
10. Roju - Fatah
11. Księciu - ¬li Inc.
12. Rudy - ¬li Inc.
13. Andre - ¬li Inc.
14. Olo - ¬li Inc.
15. Roos - ¬li Inc.
16.Marta - ¬li Inc.
17.Kruszyna - ¬li Inc.
18.Boreq - ¬li Inc.
19.Majkel - ¬li Inc.
20.Tarach - ¬li Inc.
21. Виталик - FatahF
22. Radzio - FatahF
23. Piłat - FatahF
24. Hormon - FatahF
25. Zmora - Expendables
26. Chavez - Expendables
27. Rupert - Expendables
28. Brzoza - Expendables
29. Gazel - Expendables
30. Robert - Expendables
31. Halama - Expendables
32. Dżejn - KSK
33. Zdzich - KSK
34. S±siad - KSK
35. Maniek - KSK
36. Marcin - KSK
37. Ojciec - Fatah
38. Junior - Fatah
39. Gregor_a - Fatah
40.Gregory - Fatah
 
 
kulik
pornoMASKOTKA

Team: G.O.T
Doł±czył: 06 Lis 2013
Posty: 3

Points: 12
Wysłany: Sro Lis 06, 2013 12:07 


USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasuj±ce do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.¦migło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT ŁódĽ
20. Rezerwacja BAT ŁódĽ
21. Rezerwacja BAT ŁódĽ
22. Rezerwacja BAT ŁódĽ
23. Rezerwacja BAT ŁódĽ
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Szpon, Prezes
29. Szpon, Pi±tas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Foley
32. Szpon, Kwa¶ny
33. X, Cybul
34. X, Foka
35. X, Ivan
36. FAB, Habib
37. FAB, !Blob!
38. FAB, Sobi
39. FAB, Arlik
40. FAB, Groover

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. Rambo ECO Płock
20. ŁDA Cobra - Żurek
21. ŁDA Cobra - Mateusz
22. ŁDA Cobra - Martini
23. ŁDA Cobra - Dymek
24. ŁDA Cobra - Hazzy
25. Żaba SaS
26. Arek SaS
27. Tomek SaS
28. The Running SaS
29. Nabi SaS
30. FAB , Pudel
...
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
23. Desaec - A-Det
24. Seba - A-Det
25. Zbój - A-Det
26 - Dzieciaq - A-Det
27 - Jezuss - A-Det
28 - Moses - A-Det
29 - Tress - A-Det
30 - Baryłka - A-Det
31 - Unknown - A-Det
32 - Jin - PAT Częstochowa
33 - Gray - PAT
34 - Zagi - PAT
35 - Morfi - PAT
36 - Michał - PAT
37 - Artur - PAT
38 - Żaq - PAT
39 - Dudo - PAT
40 -

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS ŁódĽ - Żaku
2. SJUS ŁódĽ - Młynarz
3. SJUS ŁódĽ - Owca
4. SJUS ŁódĽ - Wafel
5. SJUS ŁódĽ - Kazik
6. SJUS ŁódĽ - Jagieło
7. SJUS ŁódĽ - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
25. Kedaros
26. Sebek7804
27. Grabus97
28. Gieniu
40.

Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
11.Kulik G.O.T
12.Czarek G.O.T
13.Bart G.O.T
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. Rezerwacja ZJ
6. Rezerwacja ZJ
7. Rezerwacja ZJ
8. Rezerwacja ZJ
9. Rezerwacja ZJ
10. Rezerwacja ZJ
11.Yaro Red Beret
12.Kruchy Red Beret
13.Janek z Red Beret
14.Hamster52 Red Beret
15.Burak Red Beret
16.Yans Red Beret
17.Yans1 Red Beret
18.Fari Red Beret
19.Adi Red Beret
20.Obszarnik Red Beret
21.Baran z Red Beret
22.Wojtek Jankes z Red Beret
23.Drew z Red Beret
24.Rezerwacja Red Beret
25.Rezerwacja Red Beret
26.Rezerwacja Red Beret
27.Rezerwacja Red Beret
28.Rezerwacja Red Beret
29.Rezerwacja Red Beret
30.Rezerwacja Red Beret
31.Rezerwacja Red Beret
32.Rezerwacja Red Beret
33.Rezerwacja Red Beret
34.Rezerwacja Red Beret
35.Rezerwacja Red Beret
36, xProboszcz
37.Rezerwacja Red Beret
38.Rezerwacja Red Beret
39.Rezerwacja Red Beret
40.Rezerwacja Red Beret

Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Zuska - FatahF
7. Czeczen - FatahF
8. Ice - FatahF
9. Pawel7- FatahF
10. Roju - Fatah
11. Księciu - ¬li Inc.
12. Rudy - ¬li Inc.
13. Andre - ¬li Inc.
14. Olo - ¬li Inc.
15. Roos - ¬li Inc.
16.Marta - ¬li Inc.
17.Kruszyna - ¬li Inc.
18.Boreq - ¬li Inc.
19.Majkel - ¬li Inc.
20.Tarach - ¬li Inc.
21. Виталик - FatahF
22. Radzio - FatahF
23. Piłat - FatahF
24. Hormon - FatahF
25. Zmora - Expendables
26. Chavez - Expendables
27. Rupert - Expendables
28. Brzoza - Expendables
29. Gazel - Expendables
30. Robert - Expendables
31. Halama - Expendables
32. Dżejn - KSK
33. Zdzich - KSK
34. S±siad - KSK
35. Maniek - KSK
36. Marcin - KSK
37. Ojciec - Fatah
38. Junior - Fatah
39. Gregor_a - Fatah
40.Gregory - Fatah
Ostatnio zmieniony przez kulik Sro Lis 06, 2013 12:13, w cało¶ci zmieniany 1 raz  
 
 
olo5555
pornoMASKOTKA

Replika: 2
Doł±czył: 31 PaĽ 2013
Posty: 3

Points: 12
Wysłany: Sro Lis 06, 2013 15:17 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasuj±ce do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.¦migło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT ŁódĽ
20. Rezerwacja BAT ŁódĽ
21. Rezerwacja BAT ŁódĽ
22. Rezerwacja BAT ŁódĽ
23. Rezerwacja BAT ŁódĽ
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Szpon, Prezes
29. Szpon, Pi±tas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Foley
32. Szpon, Kwa¶ny
33. X, Cybul
34. X, Foka
35. X, Ivan
...
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. Rambo ECO Płock
20. ŁDA Cobra - Żurek
21. ŁDA Cobra - Mateusz
22. ŁDA Cobra - Martini
23. ŁDA Cobra - Dymek
24. ŁDA Cobra - Hazzy
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
23. Desaec - A-Det
24. Seba - A-Det
25. Zbój - A-Det
26 - Dzieciaq - A-Det
27 - Jezuss - A-Det
28 - Moses - A-Det
29 - Tress - A-Det
30 - Baryłka - A-Det
31 - Unknown - A-Det
32 - Jin - PAT Częstochowa
33 - Gray - PAT
34 - Zagi - PAT
35 - Morfi - PAT
36 - Michał - PAT
37 - Artur - PAT
38 - Żaq - PAT
39 - Dudo - PAT
40 - OLO RECON

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS ŁódĽ - Żaku
2. SJUS ŁódĽ - Młynarz
3. SJUS ŁódĽ - Owca
4. SJUS ŁódĽ - Wafel
5. SJUS ŁódĽ - Kazik
6. SJUS ŁódĽ - Jagieło
7. SJUS ŁódĽ - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
25. Kedaros
26. Sebek7804
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. Rezerwacja ZJ
6. Rezerwacja ZJ
7. Rezerwacja ZJ
8. Rezerwacja ZJ
9. Rezerwacja ZJ
10. Rezerwacja ZJ
.....
40.
Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Zuska - FatahF
7. Czeczen - FatahF
8. Ice - FatahF
9. Pawel7- FatahF
10. Roju - Fatah
11. Księciu - ¬li Inc.
12. Rudy - ¬li Inc.
13. Andre - ¬li Inc.
14. Olo - ¬li Inc.
15. Roos - ¬li Inc.
16.Marta - ¬li Inc.
17.Kruszyna - ¬li Inc.
18.Boreq - ¬li Inc.
19.Majkel - ¬li Inc.
20.Tarach - ¬li Inc.
21. Виталик - FatahF
22. Radzio - FatahF
23. Piłat - FatahF
24. Hormon - FatahF
25. Zmora - Expendables
26. Chavez - Expendables
27. Rupert - Expendables
28. Brzoza - Expendables
29. Gazel - Expendables
30. Robert - Expendables
31. Halama - Expendables
.....
40.

[ Dodano: Sro Lis 06, 2013 15:18 ]
TAK TO NIEBĘDZIEMY ROBIC ŻEBY USUWAĆ Z LISTY
 
 
Diesel
pornoMASKOTKA

Team: Fatah
Doł±czył: 28 PaĽ 2013
Posty: 9
Sk±d: Warszawa

Points: 36
Wysłany: Sro Lis 06, 2013 15:35 


Kto zdolny skopał listę? Proszę o poprawienie - czyli przywrócenie w ostatnim oddziale irackim zaginionych 10 nicków!
 
 
olo5555
pornoMASKOTKA

Replika: 2
Doł±czył: 31 PaĽ 2013
Posty: 3

Points: 12
Wysłany: Sro Lis 06, 2013 16:19 


teraz powino być dobrze
Ostatnio zmieniony przez olo5555 Sro Lis 06, 2013 16:19, w cało¶ci zmieniany 1 raz  
 
 
yaro
pornoMASKOTKA

Team: RED BERET
Doł±czył: 05 Lis 2013
Posty: 9

Points: 36
Wysłany: Sro Lis 06, 2013 16:40 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasuj±ce do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.¦migło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT ŁódĽ
20. Rezerwacja BAT ŁódĽ
21. Rezerwacja BAT ŁódĽ
22. Rezerwacja BAT ŁódĽ
23. Rezerwacja BAT ŁódĽ
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Szpon, Prezes
29. Szpon, Pi±tas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Foley
32. Szpon, Kwa¶ny
33. X, Cybul
34. X, Foka
35. X, Ivan
...
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. Rambo ECO Płock
20. ŁDA Cobra - Żurek
21. ŁDA Cobra - Mateusz
22. ŁDA Cobra - Martini
23. ŁDA Cobra - Dymek
24. ŁDA Cobra - Hazzy
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
23. Desaec - A-Det
24. Seba - A-Det
25. Zbój - A-Det
26 - Dzieciaq - A-Det
27 - Jezuss - A-Det
28 - Moses - A-Det
29 - Tress - A-Det
30 - Baryłka - A-Det
31 - Unknown - A-Det
32 - Jin - PAT Częstochowa
33 - Gray - PAT
34 - Zagi - PAT
35 - Morfi - PAT
36 - Michał - PAT
37 - Artur - PAT
38 - Żaq - PAT
39 - Dudo - PAT
40 - OLO RECON

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS ŁódĽ - Żaku
2. SJUS ŁódĽ - Młynarz
3. SJUS ŁódĽ - Owca
4. SJUS ŁódĽ - Wafel
5. SJUS ŁódĽ - Kazik
6. SJUS ŁódĽ - Jagieło
7. SJUS ŁódĽ - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
25. Kedaros
26. Sebek7804
27. Grabus97
28. Gieniu
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. Rezerwacja ZJ
6. Rezerwacja ZJ
7. Rezerwacja ZJ
8. Rezerwacja ZJ
9. Rezerwacja ZJ
10. Rezerwacja ZJ
11.Yaro Red Beret
12.Kruchy Red Beret
13.Janek z Red Beret
14.Hamster52 Red Beret
15.Burak Red Beret
16.Yans Red Beret
17.Yans1 Red Beret
18.Fari Red Beret
19.Adi Red Beret
20.Obszarnik Red Beret
21.Baran z Red Beret
22.Wojtek Jankes z Red Beret
23.Drew z Red Beret
24.Lindenhurst z Red Beret
25.Thomson Red Beret
26.Wojtas z Red Beret
27.Clark Red Beret
28.Burzu Red Beret
29.HUBAL Red Beret
30.Marek z Red Beret
31.Juby Red Beret
32.MAJOR 301 BBO
33.SAMURAJ 301 BBO
34.Hern 301BBO
35.Tommy 301BBO
36, xProboszcz
37.GONZO 301BBO
38.Dexter 301BBO
39.Klusek 301BBO
40.Aro z Red Beret
.....

Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Zuska - FatahF
7. Czeczen - FatahF
8. Ice - FatahF
9. Pawel7- FatahF
10. Roju - Fatah
11. Księciu - ¬li Inc.
12. Rudy - ¬li Inc.
13. Andre - ¬li Inc.
14. Olo - ¬li Inc.
15. Roos - ¬li Inc.
16.Marta - ¬li Inc.
17.Kruszyna - ¬li Inc.
18.Boreq - ¬li Inc.
19.Majkel - ¬li Inc.
20.Tarach - ¬li Inc.
21. Виталик - FatahF
22. Radzio - FatahF
23. Piłat - FatahF
24. Hormon - FatahF
25. Zmora - Expendables
26. Chavez - Expendables
27. Rupert - Expendables
28. Brzoza - Expendables
29. Gazel - Expendables
30. Robert - Expendables
31. Halama - Expendables
32. Dżejn - KSK
33. Zdzich - KSK
34. S±siad - KSK
35. Maniek - KSK
36. Marcin - KSK
37. Ojciec - Fatah
38. Junior - Fatah
39. Gregor_a - Fatah
40.Gregory - Fatah


ten lekarz od oczu się kłania ;-)
Ostatnio zmieniony przez yaro Sro Lis 06, 2013 17:08, w cało¶ci zmieniany 3 razy  
 
 
marcin28
pornoMASKOTKA

Team: Airsoft Jedi
Doł±czył: 28 PaĽ 2013
Posty: 5
Sk±d: ŁódĽ

Points: 42
Wysłany: Sro Lis 06, 2013 18:22 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasuj±ce do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.¦migło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT ŁódĽ
20. Rezerwacja BAT ŁódĽ
21. Rezerwacja BAT ŁódĽ
22. Rezerwacja BAT ŁódĽ
23. Rezerwacja BAT ŁódĽ
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Szpon, Prezes
29. Szpon, Pi±tas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Foley
32. Szpon, Kwa¶ny
33. X, Cybul
34. X, Foka
35. X, Ivan
...
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. Rambo ECO Płock
20. ŁDA Cobra - Żurek
21. ŁDA Cobra - Mateusz
22. ŁDA Cobra - Martini
23. ŁDA Cobra - Dymek
24. ŁDA Cobra - Hazzy
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
23. Desaec - A-Det
24. Seba - A-Det
25. Zbój - A-Det
26 - Dzieciaq - A-Det
27 - Jezuss - A-Det
28 - Moses - A-Det
29 - Tress - A-Det
30 - Baryłka - A-Det
31 - Unknown - A-Det
32 - Jin - PAT Częstochowa
33 - Gray - PAT
34 - Zagi - PAT
35 - Morfi - PAT
36 - Michał - PAT
37 - Artur - PAT
38 - Żaq - PAT
39 - Dudo - PAT
40 - OLO RECON

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS ŁódĽ - Żaku
2. SJUS ŁódĽ - Młynarz
3. SJUS ŁódĽ - Owca
4. SJUS ŁódĽ - Wafel
5. SJUS ŁódĽ - Kazik
6. SJUS ŁódĽ - Jagieło
7. SJUS ŁódĽ - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
25. Kedaros
26. Sebek7804
27. Grabus97
28. Gieniu
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. MaRo ZJ
6. Dengar ZJ
7.
8.
9.
10.
11.Yaro Red Beret
12.Kruchy Red Beret
13.Janek z Red Beret
14.Hamster52 Red Beret
15.Burak Red Beret
16.Yans Red Beret
17.Yans1 Red Beret
18.Fari Red Beret
19.Adi Red Beret
20.Obszarnik Red Beret
21.Baran z Red Beret
22.Wojtek Jankes z Red Beret
23.Drew z Red Beret
24.Lindenhurst z Red Beret
25.Thomson Red Beret
26.Wojtas z Red Beret
27.Clark Red Beret
28.Burzu Red Beret
29.HUBAL Red Beret
30.Marek z Red Beret
31.Juby Red Beret
32.MAJOR 301 BBO
33.SAMURAJ 301 BBO
34.Hern 301BBO
35.Tommy 301BBO
36, xProboszcz
37.GONZO 301BBO
38.Dexter 301BBO
39.Klusek 301BBO
40.Aro z Red Beret
.....

Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Zuska - FatahF
7. Czeczen - FatahF
8. Ice - FatahF
9. Pawel7- FatahF
10. Roju - Fatah
11. Księciu - ¬li Inc.
12. Rudy - ¬li Inc.
13. Andre - ¬li Inc.
14. Olo - ¬li Inc.
15. Roos - ¬li Inc.
16.Marta - ¬li Inc.
17.Kruszyna - ¬li Inc.
18.Boreq - ¬li Inc.
19.Majkel - ¬li Inc.
20.Tarach - ¬li Inc.
21. Виталик - FatahF
22. Radzio - FatahF
23. Piłat - FatahF
24. Hormon - FatahF
25. Zmora - Expendables
26. Chavez - Expendables
27. Rupert - Expendables
28. Brzoza - Expendables
29. Gazel - Expendables
30. Robert - Expendables
31. Halama - Expendables
32. Dżejn - KSK
33. Zdzich - KSK
34. S±siad - KSK
35. Maniek - KSK
36. Marcin - KSK
37. Ojciec - Fatah
38. Junior - Fatah
39. Gregor_a - Fatah
40.Gregory - Fatah

Zwalniam 4 miejsca w oddziale 3.
 
 
Bieniu
pornoMASKOTKA

Doł±czył: 02 Lis 2013
Posty: 2

Points: 8
Wysłany: Sro Lis 06, 2013 18:30 


Znowu jaki¶ baran zepsuł listę. Ludzie, nauczcie się robić to dobrze, albo wcale!

Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasuj±ce do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.¦migło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT ŁódĽ
20. Rezerwacja BAT ŁódĽ
21. Rezerwacja BAT ŁódĽ
22. Rezerwacja BAT ŁódĽ
23. Rezerwacja BAT ŁódĽ
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Szpon, Prezes
29. Szpon, Pi±tas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Foley
32. Szpon, Kwa¶ny
33. X, Cybul
34. X, Foka
35. X, Ivan
...
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. Rambo ECO Płock
20. ŁDA Cobra - Żurek
21. ŁDA Cobra - Mateusz
22. ŁDA Cobra - Martini
23. ŁDA Cobra - Dymek
24. ŁDA Cobra - Hazzy
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
23. Desaec - A-Det
24. Seba - A-Det
25. Zbój - A-Det
26 - Dzieciaq - A-Det
27 - Jezuss - A-Det
28 - Moses - A-Det
29 - Tress - A-Det
30 - Baryłka - A-Det
31 - Unknown - A-Det
32 - Jin - PAT Częstochowa
33 - Gray - PAT
34 - Zagi - PAT
35 - Morfi - PAT
36 - Michał - PAT
37 - Artur - PAT
38 - Żaq - PAT
39 - Dudo - PAT
40 - OLO RECON

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS ŁódĽ - Żaku
2. SJUS ŁódĽ - Młynarz
3. SJUS ŁódĽ - Owca
4. SJUS ŁódĽ - Wafel
5. SJUS ŁódĽ - Kazik
6. SJUS ŁódĽ - Jagieło
7. SJUS ŁódĽ - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
25. Kedaros
26. Sebek7804
27. Grabus97
28. Gieniu
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
11.Sosna B3
12.Mały B3
13.Maku¶ B3
14.Jason B3
15.Zbój B3
16.Bieniu B3
17.Biały B3
18.SPAWACZ B3
19.senteno B3
20.Wojtasio B3
21.Azet B3
22.Voyteck B3
23. Spider B3
24. Szamil B3
25. Matez B3
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. MaRo ZJ
6. Dengar ZJ
7.
8.
9.
10.
11.Yaro Red Beret
12.Kruchy Red Beret
13.Janek z Red Beret
14.Hamster52 Red Beret
15.Burak Red Beret
16.Yans Red Beret
17.Yans1 Red Beret
18.Fari Red Beret
19.Adi Red Beret
20.Obszarnik Red Beret
21.Baran z Red Beret
22.Wojtek Jankes z Red Beret
23.Drew z Red Beret
24.Lindenhurst z Red Beret
25.Thomson Red Beret
26.Wojtas z Red Beret
27.Clark Red Beret
28.Burzu Red Beret
29.HUBAL Red Beret
30.Marek z Red Beret
31.Juby Red Beret
32.MAJOR 301 BBO
33.SAMURAJ 301 BBO
34.Hern 301BBO
35.Tommy 301BBO
36, xProboszcz
37.GONZO 301BBO
38.Dexter 301BBO
39.Klusek 301BBO
40.Aro z Red Beret
.....

Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Zuska - FatahF
7. Czeczen - FatahF
8. Ice - FatahF
9. Pawel7- FatahF
10. Roju - Fatah
11. Księciu - ¬li Inc.
12. Rudy - ¬li Inc.
13. Andre - ¬li Inc.
14. Olo - ¬li Inc.
15. Roos - ¬li Inc.
16.Marta - ¬li Inc.
17.Kruszyna - ¬li Inc.
18.Boreq - ¬li Inc.
19.Majkel - ¬li Inc.
20.Tarach - ¬li Inc.
21. Виталик - FatahF
22. Radzio - FatahF
23. Piłat - FatahF
24. Hormon - FatahF
25. Zmora - Expendables
26. Chavez - Expendables
27. Rupert - Expendables
28. Brzoza - Expendables
29. Gazel - Expendables
30. Robert - Expendables
31. Halama - Expendables
32. Dżejn - KSK
33. Zdzich - KSK
34. S±siad - KSK
35. Maniek - KSK
36. Marcin - KSK
37. Ojciec - Fatah
38. Junior - Fatah
39. Gregor_a - Fatah
40.Gregory - Fatah
 
 
zurek31
pornoMASKOTKA

Doł±czył: 27 PaĽ 2013
Posty: 2

Points: 8
Wysłany: Sro Lis 06, 2013 20:01 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasuj±ce do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.¦migło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT ŁódĽ
20. Rezerwacja BAT ŁódĽ
21. Rezerwacja BAT ŁódĽ
22. Rezerwacja BAT ŁódĽ
23. Rezerwacja BAT ŁódĽ
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Szpon, Prezes
29. Szpon, Pi±tas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Foley
32. Szpon, Kwa¶ny
33. X, Cybul
34. X, Foka
35. X, Ivan
...
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. Rambo ECO Płock
20. ŁDA Cobra - Żurek
21. ŁDA Cobra - Mateusz
22. ŁDA Cobra - Martini
23. ŁDA Cobra - Dymek
24. ŁDA Cobra - Hazzy
25. Kuba (Kubi) - Rezerwacja
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
23. Desaec - A-Det
24. Seba - A-Det
25. Zbój - A-Det
26 - Dzieciaq - A-Det
27 - Jezuss - A-Det
28 - Moses - A-Det
29 - Tress - A-Det
30 - Baryłka - A-Det
31 - Unknown - A-Det
32 - Jin - PAT Częstochowa
33 - Gray - PAT
34 - Zagi - PAT
35 - Morfi - PAT
36 - Michał - PAT
37 - Artur - PAT
38 - Żaq - PAT
39 - Dudo - PAT
40 - OLO RECON

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS ŁódĽ - Żaku
2. SJUS ŁódĽ - Młynarz
3. SJUS ŁódĽ - Owca
4. SJUS ŁódĽ - Wafel
5. SJUS ŁódĽ - Kazik
6. SJUS ŁódĽ - Jagieło
7. SJUS ŁódĽ - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
25. Kedaros
26. Sebek7804
27. Grabus97
28. Gieniu
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
11.Sosna B3
12.Mały B3
13.Maku¶ B3
14.Jason B3
15.Zbój B3
16.Bieniu B3
17.Biały B3
18.SPAWACZ B3
19.senteno B3
20.Wojtasio B3
21.Azet B3
22.Voyteck B3
23. Spider B3
24. Szamil B3
25. Matez B3
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. MaRo ZJ
6. Dengar ZJ
7.
8.
9.
10.
11.Yaro Red Beret
12.Kruchy Red Beret
13.Janek z Red Beret
14.Hamster52 Red Beret
15.Burak Red Beret
16.Yans Red Beret
17.Yans1 Red Beret
18.Fari Red Beret
19.Adi Red Beret
20.Obszarnik Red Beret
21.Baran z Red Beret
22.Wojtek Jankes z Red Beret
23.Drew z Red Beret
24.Lindenhurst z Red Beret
25.Thomson Red Beret
26.Wojtas z Red Beret
27.Clark Red Beret
28.Burzu Red Beret
29.HUBAL Red Beret
30.Marek z Red Beret
31.Juby Red Beret
32.MAJOR 301 BBO
33.SAMURAJ 301 BBO
34.Hern 301BBO
35.Tommy 301BBO
36, xProboszcz
37.GONZO 301BBO
38.Dexter 301BBO
39.Klusek 301BBO
40.Aro z Red Beret
.....

Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Zuska - FatahF
7. Czeczen - FatahF
8. Ice - FatahF
9. Pawel7- FatahF
10. Roju - Fatah
11. Księciu - ¬li Inc.
12. Rudy - ¬li Inc.
13. Andre - ¬li Inc.
14. Olo - ¬li Inc.
15. Roos - ¬li Inc.
16.Marta - ¬li Inc.
17.Kruszyna - ¬li Inc.
18.Boreq - ¬li Inc.
19.Majkel - ¬li Inc.
20.Tarach - ¬li Inc.
21. Виталик - FatahF
22. Radzio - FatahF
23. Piłat - FatahF
24. Hormon - FatahF
25. Zmora - Expendables
26. Chavez - Expendables
27. Rupert - Expendables
28. Brzoza - Expendables
29. Gazel - Expendables
30. Robert - Expendables
31. Halama - Expendables
32. Dżejn - KSK
33. Zdzich - KSK
34. S±siad - KSK
35. Maniek - KSK
36. Marcin - KSK
37. Ojciec - Fatah
38. Junior - Fatah
39. Gregor_a - Fatah
40.Gregory - Fatah
 
 
yaro
pornoMASKOTKA

Team: RED BERET
Doł±czył: 05 Lis 2013
Posty: 9

Points: 36
Wysłany: Sro Lis 06, 2013 20:29 


Nie wnikam w szczegóły ale może rozbicie na dwie listy USA i Irak zmniejszy chaos przy dopisywaniu się listy.

Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasuj±ce do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.¦migło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT ŁódĽ
20. Rezerwacja BAT ŁódĽ
21. Rezerwacja BAT ŁódĽ
22. Rezerwacja BAT ŁódĽ
23. Rezerwacja BAT ŁódĽ
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Szpon, Prezes
29. Szpon, Pi±tas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Foley
32. Szpon, Kwa¶ny
33. X, Cybul
34. X, Foka
35. X, Ivan
...
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. Rambo ECO Płock
20. ŁDA Cobra - Żurek
21. ŁDA Cobra - Mateusz
22. ŁDA Cobra - Martini
23. ŁDA Cobra - Dymek
24. ŁDA Cobra - Hazzy
25. Kuba (Kubi) - Rezerwacja
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
23. Desaec - A-Det
24. Seba - A-Det
25. Zbój - A-Det
26 - Dzieciaq - A-Det
27 - Jezuss - A-Det
28 - Moses - A-Det
29 - Tress - A-Det
30 - Baryłka - A-Det
31 - Unknown - A-Det
32 - Jin - PAT Częstochowa
33 - Gray - PAT
34 - Zagi - PAT
35 - Morfi - PAT
36 - Michał - PAT
37 - Artur - PAT
38 - Żaq - PAT
39 - Dudo - PAT
40 - OLO RECON

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS ŁódĽ - Żaku
2. SJUS ŁódĽ - Młynarz
3. SJUS ŁódĽ - Owca
4. SJUS ŁódĽ - Wafel
5. SJUS ŁódĽ - Kazik
6. SJUS ŁódĽ - Jagieło
7. SJUS ŁódĽ - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
25. Kedaros
26. Sebek7804
27. Grabus97
28. Gieniu
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
11.Sosna B3
12.Mały B3
13.Maku¶ B3
14.Jason B3
15.Zbój B3
16.Bieniu B3
17.Biały B3
18.SPAWACZ B3
19.senteno B3
20.Wojtasio B3
21.Azet B3
22.Voyteck B3
23. Spider B3
24. Szamil B3
25. Matez B3
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. MaRo ZJ
6. Dengar ZJ
7. rezerwacja Red Beret
8. rezerwacja Red Beret
9. rezerwacja Red Beret
10.rezerwacja Red Beret
11.Yaro Red Beret
12.Kruchy Red Beret
13.Janek z Red Beret
14.Hamster52 Red Beret
15.Burak Red Beret
16.Yans Red Beret
17.Yans1 Red Beret
18.Fari Red Beret
19.Adi Red Beret
20.Obszarnik Red Beret
21.Baran z Red Beret
22.Wojtek Jankes z Red Beret
23.Drew Red Beret
24.Lindenhurst z Red Beret
25.Thomson Red Beret
26.Wojtas z Red Beret
27.Clark Red Beret
28.Burzu Red Beret
29.HUBAL Red Beret
30.Marek z Red Beret
31.Juby Red Beret
32.MAJOR 301 BBO
33.SAMURAJ 301 BBO
34.Hern 301BBO
35.Tommy 301BBO
36, xProboszcz
37.GONZO 301BBO
38.Dexter 301BBO
39.Klusek 301BBO
40.Aro z Red Beret
.....

Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Zuska - FatahF
7. Czeczen - FatahF
8. Ice - FatahF
9. Pawel7- FatahF
10. Roju - Fatah
11. Księciu - ¬li Inc.
12. Rudy - ¬li Inc.
13. Andre - ¬li Inc.
14. Olo - ¬li Inc.
15. Roos - ¬li Inc.
16.Marta - ¬li Inc.
17.Kruszyna - ¬li Inc.
18.Boreq - ¬li Inc.
19.Majkel - ¬li Inc.
20.Tarach - ¬li Inc.
21. Виталик - FatahF
22. Radzio - FatahF
23. Piłat - FatahF
24. Hormon - FatahF
25. Zmora - Expendables
26. Chavez - Expendables
27. Rupert - Expendables
28. Brzoza - Expendables
29. Gazel - Expendables
30. Robert - Expendables
31. Halama - Expendables
32. Dżejn - KSK
33. Zdzich - KSK
34. S±siad - KSK
35. Maniek - KSK
36. Marcin - KSK
37. Ojciec - Fatah
38. Junior - Fatah
39. Gregor_a - Fatah
40.Gregory - Fatah
 
 
T2D
pornoMASKOTKA

Doł±czył: 06 Lis 2013
Posty: 1

Points: 4
Wysłany: Sro Lis 06, 2013 20:34 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasuj±ce do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.¦migło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT ŁódĽ
20. Rezerwacja BAT ŁódĽ
21. Rezerwacja BAT ŁódĽ
22. Rezerwacja BAT ŁódĽ
23. Rezerwacja BAT ŁódĽ
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Szpon, Prezes
29. Szpon, Pi±tas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Foley
32. Szpon, Kwa¶ny
33. X, Cybul
34. X, Foka
35. X, Ivan
36.Adamek [T2D]
37.Cycu [T2D]
38.Boniek [T2D]
...
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. Rambo ECO Płock
20. ŁDA Cobra - Żurek
21. ŁDA Cobra - Mateusz
22. ŁDA Cobra - Martini
23. ŁDA Cobra - Dymek
24. ŁDA Cobra - Hazzy
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
23. Desaec - A-Det
24. Seba - A-Det
25. Zbój - A-Det
26 - Dzieciaq - A-Det
27 - Jezuss - A-Det
28 - Moses - A-Det
29 - Tress - A-Det
30 - Baryłka - A-Det
31 - Unknown - A-Det
32 - Jin - PAT Częstochowa
33 - Gray - PAT
34 - Zagi - PAT
35 - Morfi - PAT
36 - Michał - PAT
37 - Artur - PAT
38 - Żaq - PAT
39 - Dudo - PAT
40 -

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS ŁódĽ - Żaku
2. SJUS ŁódĽ - Młynarz
3. SJUS ŁódĽ - Owca
4. SJUS ŁódĽ - Wafel
5. SJUS ŁódĽ - Kazik
6. SJUS ŁódĽ - Jagieło
7. SJUS ŁódĽ - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
25. Kedaros
26. Sebek7804
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. Rezerwacja ZJ
6. Rezerwacja ZJ
7. Rezerwacja ZJ
8. Rezerwacja ZJ
9. Rezerwacja ZJ
10. Rezerwacja ZJ
.....
40.
Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Zuska - FatahF
7. Czeczen - FatahF
8. Ice - FatahF
9. Pawel7- FatahF
10. Roju - Fatah
11. Księciu - ¬li Inc.
12. Rudy - ¬li Inc.
13. Andre - ¬li Inc.
14. Olo - ¬li Inc.
15. Roos - ¬li Inc.
16.Marta - ¬li Inc.
17.Kruszyna - ¬li Inc.
18.Boreq - ¬li Inc.
19.Majkel - ¬li Inc.
20.Tarach - ¬li Inc.
21. Виталик - FatahF
22. Radzio - FatahF
23. Piłat - FatahF
24. Hormon - FatahF
25. Zmora - Expendables
26. Chavez - Expendables
27. Rupert - Expendables
28. Brzoza - Expendables
29. Gazel - Expendables
30. Robert - Expendables
31. Halama - Expendables
.....
40.
 
 
yaro
pornoMASKOTKA

Team: RED BERET
Doł±czył: 05 Lis 2013
Posty: 9

Points: 36
Wysłany: Sro Lis 06, 2013 21:00 


T2D kolega ma problemy z czytaniem postów powyżej swojego ? że wycina innych ?

[ Dodano: Sro Lis 06, 2013 21:16 ]
Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasuj±ce do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.¦migło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT ŁódĽ
20. Rezerwacja BAT ŁódĽ
21. Rezerwacja BAT ŁódĽ
22. Rezerwacja BAT ŁódĽ
23. Rezerwacja BAT ŁódĽ
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Szpon, Prezes
29. Szpon, Pi±tas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Foley
32. Szpon, Kwa¶ny
33. X, Cybul
34. X, Foka
35. X, Ivan
36.Adamek [T2D]
37.Cycu [T2D]
38.Boniek [T2D]
...
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. Rambo ECO Płock
20. ŁDA Cobra - Żurek
21. ŁDA Cobra - Mateusz
22. ŁDA Cobra - Martini
23. ŁDA Cobra - Dymek
24. ŁDA Cobra - Hazzy
25. Kuba (Kubi) - Rezerwacja
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
23. Desaec - A-Det
24. Seba - A-Det
25. Zbój - A-Det
26 - Dzieciaq - A-Det
27 - Jezuss - A-Det
28 - Moses - A-Det
29 - Tress - A-Det
30 - Baryłka - A-Det
31 - Unknown - A-Det
32 - Jin - PAT Częstochowa
33 - Gray - PAT
34 - Zagi - PAT
35 - Morfi - PAT
36 - Michał - PAT
37 - Artur - PAT
38 - Żaq - PAT
39 - Dudo - PAT
40 - OLO RECON

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS ŁódĽ - Żaku
2. SJUS ŁódĽ - Młynarz
3. SJUS ŁódĽ - Owca
4. SJUS ŁódĽ - Wafel
5. SJUS ŁódĽ - Kazik
6. SJUS ŁódĽ - Jagieło
7. SJUS ŁódĽ - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
25. Kedaros
26. Sebek7804
27. Grabus97
28. Gieniu
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
11.Sosna B3
12.Mały B3
13.Maku¶ B3
14.Jason B3
15.Zbój B3
16.Bieniu B3
17.Biały B3
18.SPAWACZ B3
19.senteno B3
20.Wojtasio B3
21.Azet B3
22.Voyteck B3
23. Spider B3
24. Szamil B3
25. Matez B3
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. MaRo ZJ
6. Dengar ZJ
7. Bart z Red Beret
8. Kulik z Red Beret
9. Nath Red Beret
10.Burzu2 Red Beret
11.Yaro Red Beret
12.Kruchy Red Beret
13.Janek z Red Beret
14.Hamster52 Red Beret
15.Burak Red Beret
16.Yans Red Beret
17.Yans1 Red Beret
18.Fari Red Beret
19.Adi Red Beret
20.Obszarnik Red Beret
21.Baran z Red Beret
22.Wojtek Jankes z Red Beret
23.Drew Red Beret
24.Lindenhurst z Red Beret
25.Thomson Red Beret
26.Wojtas z Red Beret
27.Clark Red Beret
28.Burzu Red Beret
29.HUBAL Red Beret
30.Marek z Red Beret
31.Juby Red Beret
32.MAJOR 301 BBO
33.SAMURAJ 301 BBO
34.Hern 301BBO
35.Tommy 301BBO
36, xProboszcz
37.GONZO 301BBO
38.Dexter 301BBO
39.Klusek 301BBO
40.Aro z Red Beret
.....

Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Zuska - FatahF
7. Czeczen - FatahF
8. Ice - FatahF
9. Pawel7- FatahF
10. Roju - Fatah
11. Księciu - ¬li Inc.
12. Rudy - ¬li Inc.
13. Andre - ¬li Inc.
14. Olo - ¬li Inc.
15. Roos - ¬li Inc.
16.Marta - ¬li Inc.
17.Kruszyna - ¬li Inc.
18.Boreq - ¬li Inc.
19.Majkel - ¬li Inc.
20.Tarach - ¬li Inc.
21. Виталик - FatahF
22. Radzio - FatahF
23. Piłat - FatahF
24. Hormon - FatahF
25. Zmora - Expendables
26. Chavez - Expendables
27. Rupert - Expendables
28. Brzoza - Expendables
29. Gazel - Expendables
30. Robert - Expendables
31. Halama - Expendables
32. Dżejn - KSK
33. Zdzich - KSK
34. S±siad - KSK
35. Maniek - KSK
36. Marcin - KSK
37. Ojciec - Fatah
38. Junior - Fatah
39. Gregor_a - Fatah
40.Gregory - Fatah
Ostatnio zmieniony przez yaro Sro Lis 06, 2013 22:22, w cało¶ci zmieniany 2 razy  
 
 
MILITARIALODZ
pornoMASKOTKA
SKLEP ASG, MILITARIA


Doł±czył: 16 PaĽ 2013
Posty: 12
Sk±d: ŁódĽ

Points: 100
Wysłany: Sro Lis 06, 2013 21:49 


Jako organizator scenariusza i zasad tej strzelanki przypominam o ochronnikach słuchu. Koszt nie wielki a my¶lę że będ± bardzo przydatne.
Proszę o powolne uzupełnianie ksywek w miejscach rezerwacji.
O¶wiadczenia nie będ± rozdawane przy wej¶ciu na teren strzelanki, więc proszę o dopełnienie tej drobnej formalno¶ci i pobranie, wydrukowanie i wypełnienie o¶wiadczeń. Osoba bez wypełnionego o¶wiadczenia nie będzie dopuszczona do imprezy. O¶wiadczenia będ± zbierane przy wjeĽdzie na teren manewrów.
_________________
- http://militarialodz.sstore.pl/ - Sklep ASG ŁódĽ
- Szkolenia strzeleckie z broni bojowej - broń ostra ŁódĽ
- Umundurowanie, wyposażenie, serwis i tuning replik ASG
- Scenariusze do imprez ASG
 
 
yaro
pornoMASKOTKA

Team: RED BERET
Doł±czył: 05 Lis 2013
Posty: 9

Points: 36
Wysłany: Sro Lis 06, 2013 22:15 


Ludziska i ludziowie ;-) Dopisuj±c się na listę cytujcie OSTATNI post w temacie a chwilę wcze¶niej od¶wieżcie stronę www. Unikniemy wycinki innych z listy i niepotrzebnych nerwów oraz komentarzy ;-) Pozdrawiam i do zobaczenia 17.11
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Nie możesz ¶ci±gać zał±czników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  







Statystyki wizyt z innych stron
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
powered by PhpBB by Przemo, modified by ixdude.com
.
.