Forum Łódź, Paintball Łódź, Quady Łódź, Snowboard Łódź     BlogiBlogi      Szukaj     Formularz kontaktowy Formularz kontaktowy      Regulamin      Mapa Google      Kalendarz      Użytkownicy      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości ·

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 17.11.2013, areny, battle, urodziny

URODZINY BATTLE ARENY 17.11.2013
Autor Wiadomość
Kedaros321
pornoMASKOTKA

Wiek: 25
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 9
Skąd: Łódź

Points: 27
Wysłany: Wto Paź 22, 2013 22:01 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasujące do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
.....
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
.....
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
.....
40.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - Jagieło
7.
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. Cinek
10. OSA
11. Kedaros
12. Sebek7804
.....
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
.....
40.

Oddział 4 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
.....
40.
 
 
 
rockygt
pornoMASKOTKA

Dołączył: 21 Paź 2013
Posty: 4

Points: 20
Wysłany: Wto Paź 22, 2013 22:36 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasujące do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
.....
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
.....
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
.....
40.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - Jagieło
7. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. Cinek
10. OSA
.....
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
.....
40.

Oddział 4 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
.....
40.
 
 
Kwasny
pornoMASKOTKA

Replika: ICS Bushmaster ACR/Masada
Dołączył: 23 Paź 2013
Posty: 10

Points: 44
Wysłany: Sro Paź 23, 2013 08:56 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasujące do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Kwaśny
29. Szpon, Piątas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Prezes
32. Szpon, Foley
.....
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
.....
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
.....
40.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - Jagieło
7. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. Cinek
10. OSA
.....
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
.....
40.

Oddział 4 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
.....
40.
 
 
Kedaros321
pornoMASKOTKA

Wiek: 25
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 9
Skąd: Łódź

Points: 27
Wysłany: Sro Paź 23, 2013 22:00 


rockygt proponuję nauczyć się kopiowania listy

Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasujące do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Kwaśny
29. Szpon, Piątas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Prezes
32. Szpon, Foley
.....
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
.....
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
.....
40.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - Jagieło
7. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. Cinek
10. OSA
11. Kedaros
12. Sebek7804
.....
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
.....
40.

Oddział 4 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
.....
40.
Ostatnio zmieniony przez Kedaros321 Sro Paź 23, 2013 22:02, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
yorgus
pornoMASKOTKA
EASY COMPANY PŁOCK

Team: EASY COMPANY
Wiek: 45
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 8
Skąd: Płock

Points: 32
Wysłany: Sro Paź 23, 2013 23:05 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasujące do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Kwaśny
29. Szpon, Piątas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Prezes
32. Szpon, Foley
.....
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19.Rambo ECO Płock
.....
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
.....
40.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - Jagieło
7. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. Cinek
10. OSA
11. Kedaros
12. Sebek7804
.....
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
.....
40.

Oddział 4 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
.....
40.
_________________
Pozdrawiam
 
 
tregor
pornoMASKOTKA

Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 2

Points: 8
Wysłany: Czw Paź 24, 2013 19:11 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasujące do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Kwaśny
29. Szpon, Piątas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Prezes
32. Szpon, Foley
.....
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19.Rambo ECO Płock
.....
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
.....
40.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - Jagieło
7. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. Cinek
10. OSA
11. Kedaros
12. Sebek7804
13. Tregor
.....
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
.....
40.

Oddział 4 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
.....
40.
_________________
Pozdrawiam
 
 
Żaku
pornoMASKOTKA

Dołączył: 18 Paź 2013
Posty: 6

Points: 28
Wysłany: Czw Paź 24, 2013 19:16 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasujące do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Kwaśny
29. Szpon, Piątas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Prezes
32. Szpon, Foley
.....
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19.Rambo ECO Płock
.....
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
.....
40.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - Jagieło
7. ROCKY
8. SJUS Łódź - Cinek
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9.
10. OSA
11. Kedaros
12. Sebek7804
13. Tregor
.....
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
.....
40.

Oddział 4 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
.....
40.
 
 
zurek31
pornoMASKOTKA

Dołączył: 27 Paź 2013
Posty: 2

Points: 8
Wysłany: Nie Paź 27, 2013 14:13 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasujące do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
.....
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. ŁDA Cobra - Żurek
20. ŁDA Cobra - Mateusz
21. ŁDA Cobra - Martini
22. ŁDA Cobra - Dymek
23. ŁDA Cobra - Hazzy
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
.....
40.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - Jagieło
7.
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. Cinek
10. OSA
.....
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
.....
40.

Oddział 4 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
.....
40.
 
 
sulugeR
pornoMASKOTKA

Dołączył: 28 Paź 2013
Posty: 1

Points: 4
Wysłany: Pon Paź 28, 2013 08:08 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasujące do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
.....
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. ŁDA Cobra - Żurek
20. ŁDA Cobra - Mateusz
21. ŁDA Cobra - Martini
22. ŁDA Cobra - Dymek
23. ŁDA Cobra - Hazzy
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
.....
40.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - Jagieło
7.
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. Cinek
10. OSA
11. RC - sulugeR
12. RC - Person
.....
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
.....
40.

Oddział 4 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
.....
40.
 
 
JolietJake
pornoMASKOTKA

Wiek: 34
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 2

Points: 8
Wysłany: Pon Paź 28, 2013 17:39 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasujące do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
.....
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. ŁDA Cobra - Żurek
20. ŁDA Cobra - Mateusz
21. ŁDA Cobra - Martini
22. ŁDA Cobra - Dymek
23. ŁDA Cobra - Hazzy
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
40.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - Jagieło
7.
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. Cinek
10. OSA
11. RC - sulugeR
12. RC - Person
.....
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
.....
40.

Oddział 4 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
.....
40.
 
 
marcin28
pornoMASKOTKA

Team: Airsoft Jedi
Dołączył: 28 Paź 2013
Posty: 5
Skąd: Łódź

Points: 42
Wysłany: Pon Paź 28, 2013 19:01 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasujące do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
.....
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. ŁDA Cobra - Żurek
20. ŁDA Cobra - Mateusz
21. ŁDA Cobra - Martini
22. ŁDA Cobra - Dymek
23. ŁDA Cobra - Hazzy
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
40.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - Jagieło
7.
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. Cinek
10. OSA
11. RC - sulugeR
12. RC - Person
.....
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. Rezerwacja ZJ
6. Rezerwacja ZJ
7. Rezerwacja ZJ
8. Rezerwacja ZJ
9. Rezerwacja ZJ
10. Rezerwacja ZJ
.....
40.
Oddział 4 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
.....
40.
Ostatnio zmieniony przez marcin28 Pon Paź 28, 2013 19:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Diesel
pornoMASKOTKA

Team: Fatah
Dołączył: 28 Paź 2013
Posty: 9
Skąd: Warszawa

Points: 36
Wysłany: Pon Paź 28, 2013 20:03 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasujące do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
.....
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. ŁDA Cobra - Żurek
20. ŁDA Cobra - Mateusz
21. ŁDA Cobra - Martini
22. ŁDA Cobra - Dymek
23. ŁDA Cobra - Hazzy
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
40.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - Jagieło
7.
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. Cinek
10. OSA
11. RC - sulugeR
12. RC - Person
.....
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. Rezerwacja ZJ
6. Rezerwacja ZJ
7. Rezerwacja ZJ
8. Rezerwacja ZJ
9. Rezerwacja ZJ
10. Rezerwacja ZJ
.....
40.
Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Fatah - rezerwacja
4. Fatah - rezerwacja
5. Fatah - rezerwacja
6. Fatah - rezerwacja
7. Fatah - rezerwacja
8. Fatah - rezerwacja
9. Fatah - rezerwacja
10. Fatah - rezerwacja
11. Fatah - rezerwacja
12. Fatah - rezerwacja
13. Fatah - rezerwacja
14. Fatah - rezerwacja
15. Fatah - rezerwacja
16. Fatah - rezerwacja
17. Fatah - rezerwacja
18. Fatah - rezerwacja
19. Fatah - rezerwacja
20. Fatah - rezerwacja
21. Fatah - rezerwacja
22. Fatah - rezerwacja
23. Fatah - rezerwacja
24. Fatah - rezerwacja
25. Fatah - rezerwacja
26. Fatah - rezerwacja
27. Fatah - rezerwacja
28. Fatah - rezerwacja
29. Fatah - rezerwacja
30. Fatah - rezerwacja
.....
40.
Ostatnio zmieniony przez Diesel Pon Paź 28, 2013 20:06, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Kedaros321
pornoMASKOTKA

Wiek: 25
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 9
Skąd: Łódź

Points: 27
Wysłany: Pon Paź 28, 2013 20:15 


Czy to są kur** jakieś jaja ??
Wpisywałem się już 22 października, 23 października i znów nie ma mnie na liście jak i paru osób... Taki problem przejść na drugą stronę, a nie kopiować ostatni wpis z pierwszej strony ??
Ostatnio zmieniony przez Kedaros321 Pon Paź 28, 2013 20:19, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Żaku
pornoMASKOTKA

Dołączył: 18 Paź 2013
Posty: 6

Points: 28
Wysłany: Pon Paź 28, 2013 21:01 


Wysłany: Dzisiaj 20:03

Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasujące do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
.....
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. ŁDA Cobra - Żurek
20. ŁDA Cobra - Mateusz
21. ŁDA Cobra - Martini
22. ŁDA Cobra - Dymek
23. ŁDA Cobra - Hazzy
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
40.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - Jagieło
7. SJUS Łódź - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9.
10. OSA
11. RC - sulugeR
12. RC - Person
.....
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. Rezerwacja ZJ
6. Rezerwacja ZJ
7. Rezerwacja ZJ
8. Rezerwacja ZJ
9. Rezerwacja ZJ
10. Rezerwacja ZJ
.....
40.
Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Fatah - rezerwacja
4. Fatah - rezerwacja
5. Fatah - rezerwacja
6. Fatah - rezerwacja
7. Fatah - rezerwacja
8. Fatah - rezerwacja
9. Fatah - rezerwacja
10. Fatah - rezerwacja
11. Fatah - rezerwacja
12. Fatah - rezerwacja
13. Fatah - rezerwacja
14. Fatah - rezerwacja
15. Fatah - rezerwacja
16. Fatah - rezerwacja
17. Fatah - rezerwacja
18. Fatah - rezerwacja
19. Fatah - rezerwacja
20. Fatah - rezerwacja
21. Fatah - rezerwacja
22. Fatah - rezerwacja
23. Fatah - rezerwacja
24. Fatah - rezerwacja
25. Fatah - rezerwacja
26. Fatah - rezerwacja
27. Fatah - rezerwacja
28. Fatah - rezerwacja
29. Fatah - rezerwacja
30. Fatah - rezerwacja
.....
40.
 
 
Diesel
pornoMASKOTKA

Team: Fatah
Dołączył: 28 Paź 2013
Posty: 9
Skąd: Warszawa

Points: 36
Wysłany: Pon Paź 28, 2013 21:35 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasujące do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
.....
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. ŁDA Cobra - Żurek
20. ŁDA Cobra - Mateusz
21. ŁDA Cobra - Martini
22. ŁDA Cobra - Dymek
23. ŁDA Cobra - Hazzy
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
40.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - Jagieło
7. SJUS Łódź - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9.
10. OSA
11. RC - sulugeR
12. RC - Person
.....
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. Rezerwacja ZJ
6. Rezerwacja ZJ
7. Rezerwacja ZJ
8. Rezerwacja ZJ
9. Rezerwacja ZJ
10. Rezerwacja ZJ
.....
40.
Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Fatah - rezerwacja
7. Fatah - rezerwacja
8. Fatah - rezerwacja
9. Fatah - rezerwacja
10. Fatah - rezerwacja
11. Fatah - rezerwacja
12. Fatah - rezerwacja
13. Fatah - rezerwacja
14. Fatah - rezerwacja
15. Fatah - rezerwacja
16. Fatah - rezerwacja
17. Fatah - rezerwacja
18. Fatah - rezerwacja
19. Fatah - rezerwacja
20. Fatah - rezerwacja
21. Fatah - rezerwacja
22. Fatah - rezerwacja
23. Fatah - rezerwacja
24. Fatah - rezerwacja
25. Fatah - rezerwacja
26. Fatah - rezerwacja
27. Fatah - rezerwacja
28. Fatah - rezerwacja
29. Fatah - rezerwacja
30. Fatah - rezerwacja
.....
40.
 
 
Przenek
Lachon


Team: MAT Łódź
Replika: like L
Dołączył: 07 Sie 2011
Posty: 176

Points: 966
Wysłany: Wto Paź 29, 2013 00:00 


ładna impreza się szykuje.
 
 
hoopak
pornoMASKOTKA

Dołączył: 29 Paź 2013
Posty: 3

Points: 12
Wysłany: Wto Paź 29, 2013 07:32 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasujące do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
.....
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. ŁDA Cobra - Żurek
20. ŁDA Cobra - Mateusz
21. ŁDA Cobra - Martini
22. ŁDA Cobra - Dymek
23. ŁDA Cobra - Hazzy
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
40.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - Jagieło
7. SJUS Łódź - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. Rezerwacja ZJ
6. Rezerwacja ZJ
7. Rezerwacja ZJ
8. Rezerwacja ZJ
9. Rezerwacja ZJ
10. Rezerwacja ZJ
.....
40.
Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Fatah - rezerwacja
7. Fatah - rezerwacja
8. Fatah - rezerwacja
9. Fatah - rezerwacja
10. Fatah - rezerwacja
11. Fatah - rezerwacja
12. Fatah - rezerwacja
13. Fatah - rezerwacja
14. Fatah - rezerwacja
15. Fatah - rezerwacja
16. Fatah - rezerwacja
17. Fatah - rezerwacja
18. Fatah - rezerwacja
19. Fatah - rezerwacja
20. Fatah - rezerwacja
21. Fatah - rezerwacja
22. Fatah - rezerwacja
23. Fatah - rezerwacja
24. Fatah - rezerwacja
25. Fatah - rezerwacja
26. Fatah - rezerwacja
27. Fatah - rezerwacja
28. Fatah - rezerwacja
29. Fatah - rezerwacja
30. Fatah - rezerwacja
.....
40.
 
 
Kwasny
pornoMASKOTKA

Replika: ICS Bushmaster ACR/Masada
Dołączył: 23 Paź 2013
Posty: 10

Points: 44
Wysłany: Wto Paź 29, 2013 17:00 


zurek31 - popsułeś listę, napraw
 
 
tregor
pornoMASKOTKA

Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 2

Points: 8
Wysłany: Wto Paź 29, 2013 21:45 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasujące do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
.....
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. ŁDA Cobra - Żurek
20. ŁDA Cobra - Mateusz
21. ŁDA Cobra - Martini
22. ŁDA Cobra - Dymek
23. ŁDA Cobra - Hazzy
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
40.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - Jagieło
7. SJUS Łódź - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. Rezerwacja ZJ
6. Rezerwacja ZJ
7. Rezerwacja ZJ
8. Rezerwacja ZJ
9. Rezerwacja ZJ
10. Rezerwacja ZJ
.....
40.
Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Fatah - rezerwacja
7. Fatah - rezerwacja
8. Fatah - rezerwacja
9. Fatah - rezerwacja
10. Fatah - rezerwacja
11. Fatah - rezerwacja
12. Fatah - rezerwacja
13. Fatah - rezerwacja
14. Fatah - rezerwacja
15. Fatah - rezerwacja
16. Fatah - rezerwacja
17. Fatah - rezerwacja
18. Fatah - rezerwacja
19. Fatah - rezerwacja
20. Fatah - rezerwacja
21. Fatah - rezerwacja
22. Fatah - rezerwacja
23. Fatah - rezerwacja
24. Fatah - rezerwacja
25. Fatah - rezerwacja
26. Fatah - rezerwacja
27. Fatah - rezerwacja
28. Fatah - rezerwacja
29. Fatah - rezerwacja
30. Fatah - rezerwacja
.....
40.
 
 
Diesel
pornoMASKOTKA

Team: Fatah
Dołączył: 28 Paź 2013
Posty: 9
Skąd: Warszawa

Points: 36
Wysłany: Sro Paź 30, 2013 07:54 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasujące do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
.....
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. ŁDA Cobra - Żurek
20. ŁDA Cobra - Mateusz
21. ŁDA Cobra - Martini
22. ŁDA Cobra - Dymek
23. ŁDA Cobra - Hazzy
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
40.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - Jagieło
7. SJUS Łódź - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. Rezerwacja ZJ
6. Rezerwacja ZJ
7. Rezerwacja ZJ
8. Rezerwacja ZJ
9. Rezerwacja ZJ
10. Rezerwacja ZJ
.....
40.
Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Zuska - Fatah
7. Czeczen - Fatah
8. Ice - Fatah
9. Pawel7- Fatah
10. Fatah - rezerwacja
11. Fatah - rezerwacja
12. Fatah - rezerwacja
13. Fatah - rezerwacja
14. Fatah - rezerwacja
15. Fatah - rezerwacja
16. Fatah - rezerwacja
17. Fatah - rezerwacja
18. Fatah - rezerwacja
19. Fatah - rezerwacja
20. Fatah - rezerwacja
21. Fatah - rezerwacja
22. Fatah - rezerwacja
23. Fatah - rezerwacja
24. Fatah - rezerwacja
25. Fatah - rezerwacja
26. Fatah - rezerwacja
27. Fatah - rezerwacja
28. Fatah - rezerwacja
29. Fatah - rezerwacja
30. Robert - Expendables
.....
40.
 
 
Moses
pornoMASKOTKA

Dołączył: 30 Paź 2013
Posty: 1

Points: 4
Wysłany: Sro Paź 30, 2013 09:24 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasujące do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
.....
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. ŁDA Cobra - Żurek
20. ŁDA Cobra - Mateusz
21. ŁDA Cobra - Martini
22. ŁDA Cobra - Dymek
23. ŁDA Cobra - Hazzy
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
23. Desaec - A-Det
24. Seba - A-Det
25. Zbój - A-Det
26 - Dzieciaq - A-Det
27 - Jezuss - A-Det
28 - Moses - A-Det
29 - Tress - A-Det
30 - Baryłka - A-Det
31 - Unknown - A-Det
40.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - Jagieło
7. SJUS Łódź - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. Rezerwacja ZJ
6. Rezerwacja ZJ
7. Rezerwacja ZJ
8. Rezerwacja ZJ
9. Rezerwacja ZJ
10. Rezerwacja ZJ
.....
40.
Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Zuska - Fatah
7. Czeczen - Fatah
8. Ice - Fatah
9. Pawel7- Fatah
10. Fatah - rezerwacja
11. Fatah - rezerwacja
12. Fatah - rezerwacja
13. Fatah - rezerwacja
14. Fatah - rezerwacja
15. Fatah - rezerwacja
16. Fatah - rezerwacja
17. Fatah - rezerwacja
18. Fatah - rezerwacja
19. Fatah - rezerwacja
20. Fatah - rezerwacja
21. Fatah - rezerwacja
22. Fatah - rezerwacja
23. Fatah - rezerwacja
24. Fatah - rezerwacja
25. Fatah - rezerwacja
26. Fatah - rezerwacja
27. Fatah - rezerwacja
28. Fatah - rezerwacja
29. Fatah - rezerwacja
30. Robert - Expendables
.....
40.
 
 
Kwasny
pornoMASKOTKA

Replika: ICS Bushmaster ACR/Masada
Dołączył: 23 Paź 2013
Posty: 10

Points: 44
Wysłany: Sro Paź 30, 2013 13:32 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasujące do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Szpon, Prezes
29. Szpon, Piątas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Foley
32. Szpon, Kwaśny
...
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. ŁDA Cobra - Żurek
20. ŁDA Cobra - Mateusz
21. ŁDA Cobra - Martini
22. ŁDA Cobra - Dymek
23. ŁDA Cobra - Hazzy
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
23. Desaec - A-Det
24. Seba - A-Det
25. Zbój - A-Det
26 - Dzieciaq - A-Det
27 - Jezuss - A-Det
28 - Moses - A-Det
29 - Tress - A-Det
30 - Baryłka - A-Det
31 - Unknown - A-Det
40.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - Jagieło
7. SJUS Łódź - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. Rezerwacja ZJ
6. Rezerwacja ZJ
7. Rezerwacja ZJ
8. Rezerwacja ZJ
9. Rezerwacja ZJ
10. Rezerwacja ZJ
.....
40.
Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Zuska - Fatah
7. Czeczen - Fatah
8. Ice - Fatah
9. Pawel7- Fatah
10. Fatah - rezerwacja
11. Fatah - rezerwacja
12. Fatah - rezerwacja
13. Fatah - rezerwacja
14. Fatah - rezerwacja
15. Fatah - rezerwacja
16. Fatah - rezerwacja
17. Fatah - rezerwacja
18. Fatah - rezerwacja
19. Fatah - rezerwacja
20. Fatah - rezerwacja
21. Fatah - rezerwacja
22. Fatah - rezerwacja
23. Fatah - rezerwacja
24. Fatah - rezerwacja
25. Fatah - rezerwacja
26. Fatah - rezerwacja
27. Fatah - rezerwacja
28. Fatah - rezerwacja
29. Fatah - rezerwacja
30. Robert - Expendables
.....
40.
 
 
Cybul
pornoMASKOTKA

Dołączył: 11 Sie 2011
Posty: 5

Points: 26
Wysłany: Sro Paź 30, 2013 14:41 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasujące do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Szpon, Prezes
29. Szpon, Piątas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Foley
32. Szpon, Kwaśny
33. X, Cybul
34. X, Foka
35. X, Ivan
...
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. ŁDA Cobra - Żurek
20. ŁDA Cobra - Mateusz
21. ŁDA Cobra - Martini
22. ŁDA Cobra - Dymek
23. ŁDA Cobra - Hazzy
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
23. Desaec - A-Det
24. Seba - A-Det
25. Zbój - A-Det
26 - Dzieciaq - A-Det
27 - Jezuss - A-Det
28 - Moses - A-Det
29 - Tress - A-Det
30 - Baryłka - A-Det
31 - Unknown - A-Det
40.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - Jagieło
7. SJUS Łódź - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. Rezerwacja ZJ
6. Rezerwacja ZJ
7. Rezerwacja ZJ
8. Rezerwacja ZJ
9. Rezerwacja ZJ
10. Rezerwacja ZJ
.....
40.
Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Zuska - Fatah
7. Czeczen - Fatah
8. Ice - Fatah
9. Pawel7- Fatah
10. Fatah - rezerwacja
11. Fatah - rezerwacja
12. Fatah - rezerwacja
13. Fatah - rezerwacja
14. Fatah - rezerwacja
15. Fatah - rezerwacja
16. Fatah - rezerwacja
17. Fatah - rezerwacja
18. Fatah - rezerwacja
19. Fatah - rezerwacja
20. Fatah - rezerwacja
21. Fatah - rezerwacja
22. Fatah - rezerwacja
23. Fatah - rezerwacja
24. Fatah - rezerwacja
25. Fatah - rezerwacja
26. Fatah - rezerwacja
27. Fatah - rezerwacja
28. Fatah - rezerwacja
29. Fatah - rezerwacja
30. Robert - Expendables
.....
40.
 
 
Diesel
pornoMASKOTKA

Team: Fatah
Dołączył: 28 Paź 2013
Posty: 9
Skąd: Warszawa

Points: 36
Wysłany: Sro Paź 30, 2013 20:16 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasujące do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Szpon, Prezes
29. Szpon, Piątas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Foley
32. Szpon, Kwaśny
33. X, Cybul
34. X, Foka
35. X, Ivan
...
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. ŁDA Cobra - Żurek
20. ŁDA Cobra - Mateusz
21. ŁDA Cobra - Martini
22. ŁDA Cobra - Dymek
23. ŁDA Cobra - Hazzy
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
23. Desaec - A-Det
24. Seba - A-Det
25. Zbój - A-Det
26 - Dzieciaq - A-Det
27 - Jezuss - A-Det
28 - Moses - A-Det
29 - Tress - A-Det
30 - Baryłka - A-Det
31 - Unknown - A-Det
40.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - Jagieło
7. SJUS Łódź - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. Rezerwacja ZJ
6. Rezerwacja ZJ
7. Rezerwacja ZJ
8. Rezerwacja ZJ
9. Rezerwacja ZJ
10. Rezerwacja ZJ
.....
40.
Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Zuska - FatahF
7. Czeczen - FatahF
8. Ice - FatahF
9. Pawel7- FatahF
10. Roju - Fatah
11. Księciu - Źli Inc.
12. Rudy - Źli Inc.
13. Andre - Źli Inc.
14. Olo - Źli Inc.
15. Roos - Źli Inc.
16.Marta - Źli Inc.
17.Kruszyna - Źli Inc.
18.Boreq - Źli Inc.
19.Majkel - Źli Inc.
20.Tarach - Źli Inc.
21. Виталик - FatahF
22. Fatah - rezerwacja
23. Fatah - rezerwacja
24. Fatah - rezerwacja
25. Fatah - rezerwacja
26. Fatah - rezerwacja
27. Fatah - rezerwacja
28. Fatah - rezerwacja
29. Fatah - rezerwacja
30. Robert - Expendables
.....
40.
Ostatnio zmieniony przez Diesel Sro Paź 30, 2013 20:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kedaros321
pornoMASKOTKA

Wiek: 25
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 9
Skąd: Łódź

Points: 27
Wysłany: Sro Paź 30, 2013 21:32 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasujące do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Szpon, Prezes
29. Szpon, Piątas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Foley
32. Szpon, Kwaśny
33. X, Cybul
34. X, Foka
35. X, Ivan
...
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. ŁDA Cobra - Żurek
20. ŁDA Cobra - Mateusz
21. ŁDA Cobra - Martini
22. ŁDA Cobra - Dymek
23. ŁDA Cobra - Hazzy
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
23. Desaec - A-Det
24. Seba - A-Det
25. Zbój - A-Det
26 - Dzieciaq - A-Det
27 - Jezuss - A-Det
28 - Moses - A-Det
29 - Tress - A-Det
30 - Baryłka - A-Det
31 - Unknown - A-Det
40.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - Jagieło
7. SJUS Łódź - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
25. Kedaros
26. Sebek7804
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. Rezerwacja ZJ
6. Rezerwacja ZJ
7. Rezerwacja ZJ
8. Rezerwacja ZJ
9. Rezerwacja ZJ
10. Rezerwacja ZJ
.....
40.
Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Zuska - FatahF
7. Czeczen - FatahF
8. Ice - FatahF
9. Pawel7- FatahF
10. Roju - Fatah
11. Księciu - Źli Inc.
12. Rudy - Źli Inc.
13. Andre - Źli Inc.
14. Olo - Źli Inc.
15. Roos - Źli Inc.
16.Marta - Źli Inc.
17.Kruszyna - Źli Inc.
18.Boreq - Źli Inc.
19.Majkel - Źli Inc.
20.Tarach - Źli Inc.
21. Виталик - FatahF
22. Fatah - rezerwacja
23. Fatah - rezerwacja
24. Fatah - rezerwacja
25. Fatah - rezerwacja
26. Fatah - rezerwacja
27. Fatah - rezerwacja
28. Fatah - rezerwacja
29. Fatah - rezerwacja
30. Robert - Expendables
.....
40.
 
 
 
yorgus
pornoMASKOTKA
EASY COMPANY PŁOCK

Team: EASY COMPANY
Wiek: 45
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 8
Skąd: Płock

Points: 32
Wysłany: Sro Paź 30, 2013 22:22 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasujące do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Szpon, Prezes
29. Szpon, Piątas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Foley
32. Szpon, Kwaśny
33. X, Cybul
34. X, Foka
35. X, Ivan
...
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. Rambo ECO Płock
20. ŁDA Cobra - Żurek
21. ŁDA Cobra - Mateusz
22. ŁDA Cobra - Martini
23. ŁDA Cobra - Dymek
24. ŁDA Cobra - Hazzy
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
23. Desaec - A-Det
24. Seba - A-Det
25. Zbój - A-Det
26 - Dzieciaq - A-Det
27 - Jezuss - A-Det
28 - Moses - A-Det
29 - Tress - A-Det
30 - Baryłka - A-Det
31 - Unknown - A-Det
40.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - Jagieło
7. SJUS Łódź - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
25. Kedaros
26. Sebek7804
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. Rezerwacja ZJ
6. Rezerwacja ZJ
7. Rezerwacja ZJ
8. Rezerwacja ZJ
9. Rezerwacja ZJ
10. Rezerwacja ZJ
.....
40.
Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Zuska - FatahF
7. Czeczen - FatahF
8. Ice - FatahF
9. Pawel7- FatahF
10. Roju - Fatah
11. Księciu - Źli Inc.
12. Rudy - Źli Inc.
13. Andre - Źli Inc.
14. Olo - Źli Inc.
15. Roos - Źli Inc.
16.Marta - Źli Inc.
17.Kruszyna - Źli Inc.
18.Boreq - Źli Inc.
19.Majkel - Źli Inc.
20.Tarach - Źli Inc.
21. Виталик - FatahF
22. Fatah - rezerwacja
23. Fatah - rezerwacja
24. Fatah - rezerwacja
25. Fatah - rezerwacja
26. Fatah - rezerwacja
27. Fatah - rezerwacja
28. Fatah - rezerwacja
29. Fatah - rezerwacja
30. Robert - Expendables
.....
40.
_________________
Pozdrawiam
 
 
Jin
pornoMASKOTKA

Team: P.A.T. Cz-wa
Dołączył: 30 Paź 2013
Posty: 2

Points: 8
Wysłany: Sro Paź 30, 2013 23:42 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasujące do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Szpon, Prezes
29. Szpon, Piątas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Foley
32. Szpon, Kwaśny
33. X, Cybul
34. X, Foka
35. X, Ivan
...
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. Rambo ECO Płock
20. ŁDA Cobra - Żurek
21. ŁDA Cobra - Mateusz
22. ŁDA Cobra - Martini
23. ŁDA Cobra - Dymek
24. ŁDA Cobra - Hazzy
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
23. Desaec - A-Det
24. Seba - A-Det
25. Zbój - A-Det
26 - Dzieciaq - A-Det
27 - Jezuss - A-Det
28 - Moses - A-Det
29 - Tress - A-Det
30 - Baryłka - A-Det
31 - Unknown - A-Det
32 - Jin - PAT Częstochowa
33 - Gray - PAT
34 - Zagi - PAT
35 - Morfi - PAT
36 - Michał - PAT
37 - Artur - PAT
38 - Żaq - PAT
39 - Dudo - PAT (+ Kaczor - PAT, jeśli miejsce się znajdzie)
40 - Olo Recon


Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - Jagieło
7. SJUS Łódź - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
25. Kedaros
26. Sebek7804
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. Rezerwacja ZJ
6. Rezerwacja ZJ
7. Rezerwacja ZJ
8. Rezerwacja ZJ
9. Rezerwacja ZJ
10. Rezerwacja ZJ
.....
40.
Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Zuska - FatahF
7. Czeczen - FatahF
8. Ice - FatahF
9. Pawel7- FatahF
10. Roju - Fatah
11. Księciu - Źli Inc.
12. Rudy - Źli Inc.
13. Andre - Źli Inc.
14. Olo - Źli Inc.
15. Roos - Źli Inc.
16.Marta - Źli Inc.
17.Kruszyna - Źli Inc.
18.Boreq - Źli Inc.
19.Majkel - Źli Inc.
20.Tarach - Źli Inc.
21. Виталик - FatahF
22. Fatah - rezerwacja
23. Fatah - rezerwacja
24. Fatah - rezerwacja
25. Fatah - rezerwacja
26. Fatah - rezerwacja
27. Fatah - rezerwacja
28. Fatah - rezerwacja
29. Fatah - rezerwacja
30. Robert - Expendables
.....
40.
Ostatnio zmieniony przez Jin Sob Lis 09, 2013 20:56, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
olo5555
pornoMASKOTKA

Replika: 2
Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3

Points: 12
Wysłany: Czw Paź 31, 2013 16:56 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasujące do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
.....
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
.....
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. OLO RECON
......
40.

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - Jagieło
7.
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. Cinek
10. OSA
.....
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
.....
40.

Oddział 4 (40 osób)
1.
2.
3.
4.
.....
40.
 
 
Żaku
pornoMASKOTKA

Dołączył: 18 Paź 2013
Posty: 6

Points: 28
Wysłany: Czw Paź 31, 2013 21:27 


Kolejny pi***oli listę ;/
 
 
Diesel
pornoMASKOTKA

Team: Fatah
Dołączył: 28 Paź 2013
Posty: 9
Skąd: Warszawa

Points: 36
Wysłany: Czw Paź 31, 2013 23:17 


Podział mundurowy:
USA- wszystkie kamuflaże używane przez US Army + MTP/DPM
IRAK - WP, Flacktarn, Olive, Czarny, Rosyjskie itp. wszystkie nie pasujące do US Army

Lista: USA (130 osób)
3rd Battalion 1st Marines(40 osób)
1.Śmigło GRS
2.Gryzlli GRS
3.Agent GRS
4.Ziemniak GRS
5.Black GRS
6.Bierut GRS
7.Lotnik GRS
8.Rezerwacja GRS
9.Rezerwacja GRS
10. Rezerwacja The Spire
11. Rezerwacja The Spire
12. Rezerwacja The Spire
13. Rezerwacja The Spire
14. Rezerwacja The Spire
15. Rezerwacja The Spire
16. Rezerwacja The Spire
17. Rezerwacja The Spire
18. Despero
19. Rezerwacja BAT Łódź
20. Rezerwacja BAT Łódź
21. Rezerwacja BAT Łódź
22. Rezerwacja BAT Łódź
23. Rezerwacja BAT Łódź
24. Rebel Soldiers Bullet
25. Rebel Soldiers Apek
26 Nomad PACT
27 Mega PACT
28. Szpon, Prezes
29. Szpon, Piątas
30. Szpon, Fjedia
31. Szpon, Foley
32. Szpon, Kwaśny
33. X, Cybul
34. X, Foka
35. X, Ivan
...
40.

2nd Battalion, 7th Cavalry( 40 osób)
1.DanP BCO Gostynin
2.Kuki BCO Gostynin
3. Duszczo BCO Gostynin
4. Eddie PSK
5. Chińczyk PSK
6. Rezerwacja PSK
7. Charlie ECO Płock
8. Perez ECO Płock
9. Yorgus ECO Płock
10. Milczar ECO Płock
11. Doomek ECO Płock
12. Blazejo ECO Płock
13. Adi-Trabi ECO Płock
14. Ahmed ECO Płock
15. Frano ECO Płock
16. Rico ECO Płock
17. Borgi ECO Płock
18. Lewy ECO Płock
19. Rambo ECO Płock
20. ŁDA Cobra - Żurek
21. ŁDA Cobra - Mateusz
22. ŁDA Cobra - Martini
23. ŁDA Cobra - Dymek
24. ŁDA Cobra - Hazzy
40.


4th Battalion 14th Marines( 40 osób)
1. Grupa Odwet
2. Grupa Odwet
3. Grupa Odwet
4. Grupa Odwet
5. Grupa Odwet
6. Grupa Odwet
7. Grupa Odwet
8. Grupa Odwet
9. Grupa Odwet
10. Grupa Odwet
11. Grupa Odwet
12. Grupa Odwet
13. Grupa Odwet
14. Grupa Odwet
15. Grupa Odwet
16. JolietJake
17. togier iF
18. Irnyy iF
19. Ziggi iF
20. Immortal Friends
21. Adam Wilde Wolven
22. Domin
23. Desaec - A-Det
24. Seba - A-Det
25. Zbój - A-Det
26 - Dzieciaq - A-Det
27 - Jezuss - A-Det
28 - Moses - A-Det
29 - Tress - A-Det
30 - Baryłka - A-Det
31 - Unknown - A-Det
32 - Jin - PAT Częstochowa
33 - Gray - PAT
34 - Zagi - PAT
35 - Morfi - PAT
36 - Michał - PAT
37 - Artur - PAT
38 - Żaq - PAT
39 - Dudo - PAT
40 -

Task Force ECHO( 10 osób) wyspecjalizowana jednostka do skomplikowanych zadań)
1. SJUS Łódź - Żaku
2. SJUS Łódź - Młynarz
3. SJUS Łódź - Owca
4. SJUS Łódź - Wafel
5. SJUS Łódź - Kazik
6. SJUS Łódź - Jagieło
7. SJUS Łódź - Cinek
8. ROCKY
......
10.



Lista: Rebelianci Iraccy (160 osób)
Oddział 1 (40 osób)
1. MICHAL
2. SPIRITS
3. SPIRITS
4. SPIRITS
5. SPIRITS
6. SPIRITS
7. SPIRITS
8. SPIRITS
9. OSA
10. RC - sulugeR
11. RC - Person
12. Hoopak BC
13. Kubczak BC
14. Mario BC
15. Grakulla BC
16. Czyżemin BC
17. Mistaw BC
18. Dż3mik BC
19. Radziu BC
20. Dżomson BC
21. Adam BC
22. grzechu BC
23. Entis
24. Tregor
25. Kedaros
26. Sebek7804
40.


Oddział 2 (40 osób)
1. Grufus BP
2. BP
3. BP
4. BP
5.BP
6.BP
7.BP
8.BP
9.BP
10.BP
.....
40.

Oddział 3 (40 osób)
1. Marcin ZJ
2. Chudy ZJ
3. Binks ZJ
4. Przemek ZJ
5. Rezerwacja ZJ
6. Rezerwacja ZJ
7. Rezerwacja ZJ
8. Rezerwacja ZJ
9. Rezerwacja ZJ
10. Rezerwacja ZJ
.....
40.
Oddział 4 (40 osób)
1. Diesel - Fatah
2. Pucek - Fatah
3. Kaktus - Fatah
4. Kokos - Fatah
5. Kurczak - Fatah
6. Zuska - FatahF
7. Czeczen - FatahF
8. Ice - FatahF
9. Pawel7- FatahF
10. Roju - Fatah
11. Księciu - Źli Inc.
12. Rudy - Źli Inc.
13. Andre - Źli Inc.
14. Olo - Źli Inc.
15. Roos - Źli Inc.
16.Marta - Źli Inc.
17.Kruszyna - Źli Inc.
18.Boreq - Źli Inc.
19.Majkel - Źli Inc.
20.Tarach - Źli Inc.
21. Виталик - FatahF
22. Radzio - FatahF
23. Piłat - FatahF
24. Hormon - FatahF
25. Zmora - Expendables
26. Chavez - Expendables
27. Rupert - Expendables
28. Brzoza - Expendables
29. Gazel - Expendables
30. Robert - Expendables
31. Halama - Expendables
.....
40.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  







Statystyki wizyt z innych stron
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
powered by PhpBB by Przemo, modified by ixdude.com
.
.