Forum Łódź, Paintball Łódź, Quady Łódź, Snowboard Łódź     BlogiBlogi      Szukaj     Formularz kontaktowy Formularz kontaktowy      Regulamin      Mapa Google      Kalendarz      Użytkownicy      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości ·

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 15.04.2012, helikopter, ogniu, pgr, piekarach

HELIKOPTER W OGNIU 15.04.2012 PGR w Piekarach
Autor Wiadomość
MICHAL
Lachon


Wiek: 43
Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 228
Skąd: Łódź

Points: 763
Wysłany: Wto Mar 20, 2012 16:39 HELIKOPTER W OGNIU 15.04.2012 PGR w Piekarach


Witam i zapraszam na mini scenariusz luźno oparty na filmie „HELIKOPTER W OGNIU”, który zostanie rozegrany w Piekarach na PGRze http://www.battle-arena.pl/

Przedstawiam orientacyjny harmonogram spotkania:

09:30 – zbiórka i odprawa przed pierwszą grą,
10:00 – ROZGRZEWKA,
10:30 – rozpoczęcie I scenariusza,
11:30 – zakończenie pierwszej gry i krótka przerwa techniczna,
11:45 – odprawa przed drugą grą i rozpoczęcie II scenariusza,
12:45 – zakończenie drugiej gry i krótka przerwa techniczna,
13:00 – odprawa przed trzecią grą i rozpoczęcie III scenariusza,
14:30 – zakończenie trzeciej gry.

Jeżeli zgodnie będziecie chcieli którąś grę czy przerwę wydłużyć lub skrócić, to zgłaszajcie to na odprawach – na pewno da się to zrobić.

Koszt udziału w grze wynosi 20 zł (wejście na teren, organizacja, taśmy do znakowania, itp).
Osoby bez własnego HP lub identyfikatora na HP dodatkowo dopłacają 10 zł – jak zwykle przy zapisach proszę to odpowiednio zaznaczyć.

Każdy gracz musi dostarczyć odpowiednie oświadczenie, które będzie niżej lub w osobnym poście do ściągnięcia. OSOBY BEZ OŚWIADCZENIA NIE BĘDĄ DOPUSZCZONE DO GRY.
Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w grze tylko pod nadzorem prawnego opiekuna.

Każdy gracz, który weźmie udział w grze robi to na własną odpowiedzialność. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakikolwiek uszczerbek na ciele i sprzęcie grających. Miejsca niebezpieczne będą oznakowane, a niektóre wyłączone z gry.

Zakazane jest spożywanie alkoholu podczas gry, a osoby pod wpływem nie będą wpuszczane lub będą wypraszane z gry.


BEZPIECZEŃSTWO

Używamy barelbagów w strefie bezpiecznej - każdy w swoim zakresie.
Obowiązkowe przechronowanie klamek do 290 FPS w interesie gracza. Może się też zdarzyć wyrywkowe chronowanie.
Nie wystawiamy samego markera z za rogu - nie strzelamy na ślepo.
Cicha śmierć poprzez położenie ręki na ramieniu lub głowie innego gracza.

Od chwili wejścia na teren gry obowiązuje wszystkich bezwzględny nakaz noszenia maski i zakaz zdejmowania jej podczas gry – OCZY NIE ODRASTAJĄ!!

WSZYSTKIE DACHY SĄ WYŁĄCZONE Z GRY I NIE WOLNO NA NIE WCHODZIĆ!!!

Prowadźcie grę na powszechnie obowiązujących zasadach bezpieczeństwa, uczciwości, kultury i zdrowego rozsądku.


Parking będzie znajdował się w strefie bezpiecznej.
Śmieci należy wyrzucać w wyznaczonych miejscach.
W zależności od liczby graczy, pogody i zdarzeń losowych mogą zajść zmiany w organizacji lub impreza zostanie odwołana. Wszelkie informacje będą podawane na bieżąco.


HELIKOPTER W OGNIU


Myślę, że ten tytuł tłumaczy wszystko i każdy kto widział film wie o co chodzi.

PODZIAŁ STRON i OZNACZENIE

- AMERYKANIE:10-cio osobowy oddział DELTA, reszta to pluton RANGERSÓW.
- MILICJA czyli tubylcy.

Podział graczy zostanie przeprowadzony na odprawie przed pierwszym scenariuszem. W drugim scenariuszu nastąpi zmiana „ról”, tak że każdy będzie miał okazję zagrać jako AMERYKANIN I MILICJANT.
Oznaczenie będzie polegać na klasycznym oklejeniu ramion taśmą.

ILOŚĆ ŻYCIA, TRAFIENIA, LECZENIE W SZPITALU

Gracze będą mieli nieograniczoną ilość żyć. Gramy na „splaty” i trafienie w jakąkolwiek część ciała lub marker oznacza „śmierć”. „Zabity” gracz głośno deklaruje trafienie i schodzi do swojego szpitala.
W szpitalu podczas leczenia obowiązuje zasada „5 lub 5”. Oznacza to, że gracz musi spędzić w szpitalu minimum 5 minut lub może wcześniej wejść na pole gry w minimum 5-cio osobowym składzie.

PAMIĘTAJCIE O DOKŁADNYM WYTARCIU WSZYSTKICH SPLATÓW – unikniecie później oskarżeń o oszukiwanie podczas gry.

Gra nie polega na atakowaniu i obleganiu szpitali – dajcie przeciwnikowi wyjść odpowiednio daleko na pole gry i tam postarajcie się go ustrzelć.


SCENARIUSZE

Przedstawione scenariusze są wstępnymi propozycjami – ich złożoność i ostateczny przebieg uzależniony jest od liczby graczy, którzy pojawią się na „placu boju”. Planowane są zadania z użyciem ciekawych przedmiotów i gadżetów np: bomb czasowych i min magnetycznych, manekinów itd. Całości będzie towarzyszyć oprawa pirotechniczna.
Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły, to proszę pisać – może zostaną wykorzystane.

„ROZGRZEWKA”

Na rozgrzewkę proponuję szybką bitwę „napoleońską”. Taką jaką planowałem na Stalingradzie, ale ze względu na mróz odwołałem.
„...IRENE! ...FUCKING IRENE!”

15 kwietnia o godzinie 10:30 amerykańskie oddziały specjalne DELTA wraz z komandosami RANGERSÓW rozpoczęły operację pod kryptonimem „IRENE”. Operacja ma na celu zlokalizowanie i pojmanie PRZYWÓDCÓW lokalnej MILICJI, oskarżanych o rozliczne przestępstwa wobec ludności cywilnej.

Oddział DELTA zaczyna grę od umownego „desantu na dach biurowca”, a w rzeczywistości po prostu zajmie jego najwyższe piętro. Następnie musi błyskawicznie wyeliminować OCHRONĘ, opanować i przeszukać wyznaczony budynek oraz ująć poszukiwanych PRZYWÓDCÓW MILICJI (w ich rolę wcielą się manekiny). Jeżeli uda się im wykonać te zadania, to wtedy wzywają radiowo RANGERSÓW i bronią pozycji do czasu ich przybycia. Na tym etapie „zabici” gracze DELTY, po wyjściu ze szpitala, nie wracają tak po prostu do walki w budynku, tylko zostają automatycznie wcieleni do RANGERSÓW i z nimi prowadzą działania.

Pluton RANGERSÓW wyrusza z pomocą po odebraniu wezwania od DELTY. Musi dotrzeć do budynku, połączyć siły z DELTĄ i wspólnie przetransportować pojmanych do wyznaczonego punktu.
Jeżeli gracze DELTY nie wezwą w ciągu pierwszych 10 minut RANGERSÓW lub wszyscy zostaną „zabici”, to RANGERSI automatycznie wkraczają do akcji poszukiwania PRZYWÓDCÓW MILICJI.

MILICJA zaczyna grę ze szpitala za rzeką 5 minut po desancie DELTY. Wyjątkiem będzie OCHRONA w budynku gdzie przebywają PRZYWÓDCY. Zadanie MILICJI jest proste – dotrzeć do OCHRONY, nie dopuścić do pojmania swoich PRZYWÓDCÓW i wyprzeć AMERYKANÓW z miasta. Jeżeli AMERYKANOM się uda, to MILICJA ma za zadanie odbić swoich i ukrywać ich na terenie gry.
W pierwszej fazie rozgrywki OCHRONIE nie wolno przenosić i ukrywać PRZYWÓDCÓW. Można to zrobić dopiero po połączeniu sił z MILICJĄ.

Pojmanie i odbicie PRZYWÓDCÓW może być wykonane wielokrotnie podczas gry – wszystko zależy od was.

„BLACK HAWK DOWN”

Amerykański śmigłowiec, z komandosami oddziału DELTA na pokładzie, został zestrzelony nad miastem pozostającym pod kontrolą MILICJI. Pilotom udało się awaryjnie wylądować na niewielkim placu targowym. Komandosi nie doznali poważniejszych obrażeń, ale jeden z pilotów został przygnieciony zniszczonym kokpitem i po chwili stracił przytomność. Mimo prób, nie udało się go wydobyć z wraku śmigłowca. Komandosi wezwali pomoc i mając świadomość, że znajdują się w samym centrum wrogiego terytorium, przygotowali się na „gorące” powitanie ze strony miejscowej ludności. Z najbliższego posterunku, na odsiecz rozbitkom, wyruszył pluton RANGERSÓW. Czy zdąży dotrzeć na czas?

Oddział DELTA zaczyna grę z rozbitego śmigłowca (w tę rolę wcieli się wrak autobusu). Po opuszczeniu wraku oddział wzywa radiowo pomoc, jednocześnie organizuje barykady i umocnienia umożliwiające obronę śmigłowca oraz rannego pilota (manekina) do czasu przybycia RANGERSÓW. „Zabici” gracze DELTY, po wyjściu ze szpitala, nie wracają tak po prostu do walki przy wraku, tylko zostają automatycznie wcieleni do RANGERSÓW i z nimi prowadzą działania.

Pluton RANGERSÓW wyrusza z posterunku 5 minut po odebraniu wezwania od DELTY. Musi przebić się do śmigłowca, wydobyć rannego pilota i przy użyciu ładunków wybuchowych (dostarczonych przez organizatora) zniszczyć wrak, aby tajemnice jego konstrukcji nie dostały się w niepowołane ręce. Od tej pory DELTA oraz RANGERSI walczą razem i muszą przetransportować rannego pilota do wyznaczonego punktu ewakuacji.

Gracze MILICJI najpierw zostawiają markery w budynku obok wzgórza, a następnie udają się na dziedziniec. Tam wcielają się w role tubylców „zaskoczonych” przyziemieniem amerykańskiego śmigłowca. Po katastrofie ruszają po markery, starają się zdobyć i utrzymać wrak, pojmać rannego pilota i uwięzić w wyznaczonym miejscu.

Jeżeli pluton RANGERSÓW spóźni się, to jego zadaniem jest odszukanie i odbicie pilota oraz zdobycie i zniszczenie wraku.

„TRUDNY POWRÓT”

Twardy opór MILICJI był totalnym zaskoczeniem dla AMERYKANÓW. Po katastrofie śmigłowca utracili oni inicjatywę i jedynym słusznym wyjściem okazał się odwrót. Do transporterów i humvee zdołano upchnąć tylko rannych. Pozostali musieli o własnych siłach przedrzeć się poza miasto pełne wrogiej i uzbrojonej ludności.

AMERYKANIE muszą po prostu wycofać się z miasta, po dokładnie wyznaczonej trasie do określonego punktu, ponosząc jak najmniejsze straty. Możliwe, że będą mieli jeszcze dodatkowe zadanie.

MILICJA ma bardzo proste zadanie – tylko wystrzelać AMERYKANÓW.

Możliwe, że w tym scenariuszu, dla uatrakcyjnienia, zostanie wprowadzony jakiś limit w ilości „żyć”.

INFORMACJE OGÓLNE

Amerykanom nie wolno strzelać do nieuzbrojonych tubylców.
Awaryjne lądowanie śmigłowca zostanie odpowiednio zaakcentowane pirotechniką.

Tyle tytułem wstępu. Szczegóły poznacie na odprawach.

ZAPISY

Podział na strony odbędzie się przed pierwszą grą, więc zapisujcie się po kolei:
1.
2.
3.

======================================

Każdy gracz, który weźmie udział w grze robi to na własną odpowiedzialność. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakikolwiek uszczerbek na ciele i sprzęcie grających. Miejsca niebezpieczne będą oznakowane, a niektóre wyłączone z gry.
KAŻDY GRACZ PRZED WEJŚCIEM NA TEREN MUSI NA WJEŹDZIE PRZEKAZAĆ OŚWIADCZENIE KTÓRE DO POBRANIA JEST NA DOLE DLA ZALOGOWANYCH OSÓB, należy je wypełnić i podpisać, przy wjeździe na teren będzie pobierane oraz sprawdzana z dowodem osobistym. Osoba bez oświadczenie nie zostanie wpuszczona na teren
Ostatnio zmieniony przez A.dmin Wto Mar 27, 2012 22:54, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
exx
Ranga


Marker: każdy możliwy
Team: POLAND
Deska snow: LIB TECH only
Quad: 700 Yamaha
Tel:: 533 004 138
Łyżwy: VAPOR X70
Kij: VAPOR X70
Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 12 Lis 2004
Posty: 6934
Skąd: Łódź

Points: 16394
Wysłany: Wto Mar 20, 2012 19:56 


Fajny scenariusz Michał.

1. exx HP ID
2.
_________________

 • www.battle-arena.pl - poligon do gry
 • Sklep paintball Łódź - wszystkie produkty do paintballa
 • Wypożyczalnia paintball Łódź - Tippmanny, BT, IONY, ETEKI
 • HP paintball Łódź- ładowanie butli do 4500 PSI, butle matki, małe butle HP
 • Serwis paintball Łódź
 • www.paintball-lodz.pl

 
 
 
wiśnia_rdg
pornoMASKOTKA


Marker: inspire BFG
Team: SzwadronŚmierci
Kij: bejsbol
Dołączył: 16 Wrz 2011
Posty: 47

Points: 226
Wysłany: Sro Mar 21, 2012 15:38 


Fajny scenariusz Michał.

1. exx HP ID
2. Wiśnia_rdg HP płatne
3. Sagan HP ID
_________________
Jeżeli powiesz, że o Paintball'u wiesz już wszystko, to znaczy, że nic nie wiesz!
Ostatnio zmieniony przez wiśnia_rdg Pon Mar 26, 2012 19:38, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Chris82
pornoMASKOTKA


Marker: SP G1
Wiek: 38
Dołączył: 09 Mar 2012
Posty: 45
Skąd: Uć

Points: 202
Wysłany: Sro Mar 21, 2012 19:21 


Fajny scenariusz Michał.

1. exx HP ID
2. Wiśnia_rdg HP płatne
3. Sagan
4. Chris82
 
 
pmsocho
pornoMASKOTKA


Marker: byle sypał
Wiek: 42
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 10
Skąd: Sochaczew

Points: 40
Wysłany: Czw Mar 22, 2012 20:26 


1. exx HP ID
2. Wiśnia_rdg HP płatne
3. Sagan
4. Chris82
5. pmsocho
 
 
tyrg
DISCOPOLO`wiec
tyrg zwany tygrysem


Marker: złota klamka
Broń: na wodę
Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 467
Skąd: UĆ

Points: 1962
Wysłany: Sob Mar 24, 2012 21:40 


1. exx HP ID
2. Wiśnia_rdg HP płatne
3. Sagan
4. Chris82
5. pmsocho
6. tyrg HP ID
_________________
Nie zadaję się z trollami i z ludźmi o wielu twarzach
 
 
WOLF
Kononowicz
WOLF


Marker: ETEK+rotor
Team: G.R.D.I.
Tel:: 516621299
Wiek: 51
Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 857
Skąd: ŁĘCZYCA

Points: 1219
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 11:17 


1. exx HP ID
2. Wiśnia_rdg HP płatne
3. Sagan
4. Chris82
5. pmsocho
6. tyrg HP ID
7. Wolf HP ID G.R.D.I.
szykuje się fajna zabawa :)
_________________
"czy świat się wiele zmieni kiedy z młodych gniewnych wyrosną starzy wkurwieni" Jonasz Kofta.
 
 
 
ilanhur
pornoMASKOTKA


Marker: SP-8
Wiek: 35
Dołączył: 07 Paź 2009
Posty: 73

Points: 295
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 12:06 


1. exx HP ID
2. Wiśnia_rdg HP płatne
3. Sagan
4. Chris82
5. pmsocho
6. tyrg HP ID
7. Wolf HP ID G.R.D.I.
8-9 ilanhur(HP płatne),maskopatol(wypożyczalnia)

Coś niemrawo się zapisujecie :D
Ostatnio zmieniony przez ilanhur Pon Mar 26, 2012 12:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
exx
Ranga


Marker: każdy możliwy
Team: POLAND
Deska snow: LIB TECH only
Quad: 700 Yamaha
Tel:: 533 004 138
Łyżwy: VAPOR X70
Kij: VAPOR X70
Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 12 Lis 2004
Posty: 6934
Skąd: Łódź

Points: 16394
Wysłany: Wto Mar 27, 2012 22:57 


NIE ZAPRASZAMY DO GRY LUDZI A ARMII CWANIAKÓW czy jak ich tam pies nazwał :)
Osoby które oszukują, nie grają fair play, omawiają inne osoby za plecami, arogancko zachowujących się - TAKICH OSÓB NIE ZAPRASZAMY NA GRĘ w szczególności ludzi którzy reprezentują armię centrum - której nie zapraszamy, chcemy normalnie się pobawić, bez ich aroganckiego zachowania.
STAWIAMY NA DOBRĄ ZABAWĘ BEZ w/w GADŻETÓW POLITYCZNYCH
Więcej w temacie http://www.forum-lodz.pl/...55,90.htm#53347


OSOBY KTÓRE POTRZEBUJĄ SPRZĘT WYPOŻYCZYĆ, KUPIĆ KULE PROSZĘ O KONTAKT martin@toya.net.pl
_________________

 • www.battle-arena.pl - poligon do gry
 • Sklep paintball Łódź - wszystkie produkty do paintballa
 • Wypożyczalnia paintball Łódź - Tippmanny, BT, IONY, ETEKI
 • HP paintball Łódź- ładowanie butli do 4500 PSI, butle matki, małe butle HP
 • Serwis paintball Łódź
 • www.paintball-lodz.pl

 
 
 
maskopatol
pornoMASKOTKA

Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź

Points: 12
Wysłany: Sro Mar 28, 2012 10:10 


exx, do kiedy przyjmujesz zamówienia?
_________________
-----------------------------------
Pozdr
 
 
exx
Ranga


Marker: każdy możliwy
Team: POLAND
Deska snow: LIB TECH only
Quad: 700 Yamaha
Tel:: 533 004 138
Łyżwy: VAPOR X70
Kij: VAPOR X70
Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 12 Lis 2004
Posty: 6934
Skąd: Łódź

Points: 16394
Wysłany: Sro Mar 28, 2012 19:54 


Jutro idzie zamówienie i pewnie coś w przyszły czwartek
Co potrzebujesz?
_________________

 • www.battle-arena.pl - poligon do gry
 • Sklep paintball Łódź - wszystkie produkty do paintballa
 • Wypożyczalnia paintball Łódź - Tippmanny, BT, IONY, ETEKI
 • HP paintball Łódź- ładowanie butli do 4500 PSI, butle matki, małe butle HP
 • Serwis paintball Łódź
 • www.paintball-lodz.pl

 
 
 
maskopatol
pornoMASKOTKA

Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź

Points: 12
Wysłany: Czw Mar 29, 2012 09:30 


ok jesli mozna to w przyszlym tygodniu bede zamawiał jakies kulki i sprzet
_________________
-----------------------------------
Pozdr
Ostatnio zmieniony przez maskopatol Czw Mar 29, 2012 09:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MICHAL
Lachon


Wiek: 43
Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 228
Skąd: Łódź

Points: 763
Wysłany: Czw Mar 29, 2012 19:55 


Dla zachęty zdjęcia z tego samego scenariusza, który organizowałem jesienią dla ASG:

https://picasaweb.google.com/113202991001707576787/BlackHawkDown?authkey=Gv1sRgCPDzuIHE5tz0fQ#

https://plus.google.com/u/0/photos/104324337384930886488/albums/5674466863387750097

http://imageshack.us/phot.../zdjcie272.jpg/
Ostatnio zmieniony przez MICHAL Czw Mar 29, 2012 19:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ilanhur
pornoMASKOTKA


Marker: SP-8
Wiek: 35
Dołączył: 07 Paź 2009
Posty: 73

Points: 295
Wysłany: Pią Mar 30, 2012 12:39 


Ja zostałem zachęcony już samym opisem i wiosenną pogodą:D
Mam nadzieję, że inni się w porę ogarną :]
 
 
 
pmsocho
pornoMASKOTKA


Marker: byle sypał
Wiek: 42
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 10
Skąd: Sochaczew

Points: 40
Wysłany: Sob Mar 31, 2012 11:49 


MICHAL napisał/a:
Dla zachęty zdjęcia z tego samego scenariusza, który organizowałem...


Frekwencją się nie przejmuj - będzie dobra. Na poprzedniej gierce też nieśmiało się na początku towarzystwo zapisywało a uzbierała się niezła ekipa :)

W dodatku dowiedziałem się, że ma zamiar dopisać się jedna banda (i to nie z Armii Cwaniaków :lol: )
Ostatnio zmieniony przez pmsocho Sob Mar 31, 2012 11:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
exx
Ranga


Marker: każdy możliwy
Team: POLAND
Deska snow: LIB TECH only
Quad: 700 Yamaha
Tel:: 533 004 138
Łyżwy: VAPOR X70
Kij: VAPOR X70
Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 12 Lis 2004
Posty: 6934
Skąd: Łódź

Points: 16394
Wysłany: Sob Mar 31, 2012 12:52 


Będzie dobrze, organizacja zabawy i frekwencja zależy tylko do nas samych
Ekipa z Łęczycy wpadnie pograć i inne pewnie też :)
Je może zbiorę starą ekipę do gry

Panowie zbieram zamówienie już na kulki i inne produkty do paintballa jak ktoś jest chętny proszę o informacje martin@toya.net.pl


Afrykańskich Cwaniaków nie chcemy mamy dość ich zachowania, terminatorki i buractwa.
Swój pokaz dali już wiele razy, po za tym udział w grze może być za drogie dla nich... zgodnie z ich myśleniem i przykładem zachowania gdzie zawsze oszukiwali na HP i innych zbiórkach kasy.

Po za tym trzymamy sie ich polityki i podziałów.
Nie stać ich na słowo przepraszam, to za trudne dla nich, po tym co zostało ujawnione z ich forum.
_________________

 • www.battle-arena.pl - poligon do gry
 • Sklep paintball Łódź - wszystkie produkty do paintballa
 • Wypożyczalnia paintball Łódź - Tippmanny, BT, IONY, ETEKI
 • HP paintball Łódź- ładowanie butli do 4500 PSI, butle matki, małe butle HP
 • Serwis paintball Łódź
 • www.paintball-lodz.pl

Ostatnio zmieniony przez exx Wto Kwi 03, 2012 19:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Adi
Lachon
Lewy skrzydłowy ;-)


Marker: ETEK4
Team: F.S.Z.A. banda
Deska snow: zawsze inna
Wiek: 40
Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 127
Skąd: Skierniewice

Points: 269
Wysłany: Pon Kwi 02, 2012 16:27 


1. exx HP ID
2. Wiśnia_rdg HP płatne
3. Sagan
4. Chris82
5. pmsocho
6. tyrg HP ID
7. Wolf HP ID G.R.D.I.
8-9 ilanhur(HP płatne),maskopatol(wypożyczalnia)
10. - 20. F.S.Z.A.
21.
_________________

 
 
 
kubos
pornoMASKOTKA


Marker: BT
Team: Hunters Team
Wiek: 40
Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 33
Skąd: Łódź

Points: 144
Wysłany: Sro Kwi 04, 2012 11:16 


hej, gdzie znajdę to oświadczenie?
 
 
exx
Ranga


Marker: każdy możliwy
Team: POLAND
Deska snow: LIB TECH only
Quad: 700 Yamaha
Tel:: 533 004 138
Łyżwy: VAPOR X70
Kij: VAPOR X70
Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 12 Lis 2004
Posty: 6934
Skąd: Łódź

Points: 16394
Wysłany: Sro Kwi 04, 2012 11:43 


Pierwszy post na samym dole, widoczne dla zalogowanych osób
_________________

 • www.battle-arena.pl - poligon do gry
 • Sklep paintball Łódź - wszystkie produkty do paintballa
 • Wypożyczalnia paintball Łódź - Tippmanny, BT, IONY, ETEKI
 • HP paintball Łódź- ładowanie butli do 4500 PSI, butle matki, małe butle HP
 • Serwis paintball Łódź
 • www.paintball-lodz.pl

 
 
 
klimek
pornoMASKOTKA
Zew Prypeci


Marker: sl94
Team: F.S.Z.A. BANDA
Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 42
Skąd: Skierniewice

Points: 149
Wysłany: Sro Kwi 04, 2012 14:16 


HP mozna miec swoje ?
_________________

 
 
exx
Ranga


Marker: każdy możliwy
Team: POLAND
Deska snow: LIB TECH only
Quad: 700 Yamaha
Tel:: 533 004 138
Łyżwy: VAPOR X70
Kij: VAPOR X70
Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 12 Lis 2004
Posty: 6934
Skąd: Łódź

Points: 16394
Wysłany: Sro Kwi 04, 2012 18:27 


Pewnie zawsze można nic sie nie zmienia. w tym temacie
_________________

 • www.battle-arena.pl - poligon do gry
 • Sklep paintball Łódź - wszystkie produkty do paintballa
 • Wypożyczalnia paintball Łódź - Tippmanny, BT, IONY, ETEKI
 • HP paintball Łódź- ładowanie butli do 4500 PSI, butle matki, małe butle HP
 • Serwis paintball Łódź
 • www.paintball-lodz.pl

 
 
 
doc
pornoMASKOTKA

Dołączył: 14 Maj 2005
Posty: 35
Skąd: Pabianice

Points: 44
Wysłany: Sro Kwi 04, 2012 20:47 


1. exx HP ID
2. Wiśnia_rdg HP płatne
3. Sagan
4. Chris82
5. pmsocho
6. tyrg HP ID
7. Wolf HP ID G.R.D.I.
8-9 ilanhur(HP płatne),maskopatol(wypożyczalnia)
10. - 20. F.S.Z.A.
21. ABe HP ID
 
 
satuk
pornoMASKOTKA

Marker: havoc
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 16
Skąd: Łódź

Points: 49
Wysłany: Sro Kwi 04, 2012 21:04 


1. exx HP ID
2. Wiśnia_rdg HP płatne
3. Sagan
4. Chris82
5. pmsocho
6. tyrg HP ID
7. Wolf HP ID G.R.D.I.
8-9 ilanhur(HP płatne),maskopatol(wypożyczalnia)
10. - 20. F.S.Z.A.
21.-22. satuk HP ID może kiedyś dostanę + kolega
 
 
exx
Ranga


Marker: każdy możliwy
Team: POLAND
Deska snow: LIB TECH only
Quad: 700 Yamaha
Tel:: 533 004 138
Łyżwy: VAPOR X70
Kij: VAPOR X70
Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 12 Lis 2004
Posty: 6934
Skąd: Łódź

Points: 16394
Wysłany: Sro Kwi 04, 2012 22:52 


1. exx HP ID
2. Wiśnia_rdg HP płatne
3. Sagan
4. Chris82
5. pmsocho
6. tyrg HP ID
7. Wolf HP ID G.R.D.I.
8-9 ilanhur(HP płatne),maskopatol(wypożyczalnia)
10. - 20. F.S.Z.A.
21.-22. satuk HP ID może kiedyś dostanę + kolega
23. ABe HP ID

Id były wydawane na ostatnich grach zgodnie z informacja podana tuataj
http://www.forum-lodz.pl/...93,30.htm#53847
Kto nie odebrał to jego sprawa, będę teraz na grze do odebrania
_________________

 • www.battle-arena.pl - poligon do gry
 • Sklep paintball Łódź - wszystkie produkty do paintballa
 • Wypożyczalnia paintball Łódź - Tippmanny, BT, IONY, ETEKI
 • HP paintball Łódź- ładowanie butli do 4500 PSI, butle matki, małe butle HP
 • Serwis paintball Łódź
 • www.paintball-lodz.pl

 
 
 
Qark
pornoMASKOTKA

Team: BadCompany
Dołączył: 14 Paź 2011
Posty: 49

Points: 212
Wysłany: Pon Kwi 09, 2012 15:49 


1. exx HP ID
2. Wiśnia_rdg HP płatne
3. Sagan
4. Chris82
5. pmsocho
6. tyrg HP ID
7. Wolf HP ID G.R.D.I.
8-9 ilanhur(HP płatne),maskopatol(wypożyczalnia)
10. - 20. F.S.Z.A.
21.-22. satuk HP ID może kiedyś dostanę + kolega
23. ABe HP ID
24.-25. Qark (2xHP płatne)
 
 
satuk
pornoMASKOTKA

Marker: havoc
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 16
Skąd: Łódź

Points: 49
Wysłany: Wto Kwi 10, 2012 09:17 


1. exx HP ID
2. Wiśnia_rdg HP płatne
3. Sagan
4. Chris82
5. pmsocho
6. tyrg HP ID
7. Wolf HP ID G.R.D.I.
8-9 ilanhur(HP płatne),maskopatol(wypożyczalnia)
10. - 20. F.S.Z.A.
21.-22. satuk HP ID + kolega HP
23. ABe HP ID
24.-25. Qark (2xHP płatne)


Oki to chętnie odbiorę ID nick sa2k
 
 
MICHAL
Lachon


Wiek: 43
Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 228
Skąd: Łódź

Points: 763
Wysłany: Wto Kwi 10, 2012 09:23 


Święta, Święta i po świętej.
Do gry zostało 5 dni i trochę nas mało aby rozegrać pełen scenariusz. Jeżeli do czwartku nie zapisze się się minimum 40 osób, to przełożymy grę na inny termin. Tak więc nie czekajcie na innych i wpisujcie się.
Ostatnio zmieniony przez MICHAL Wto Kwi 10, 2012 09:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
waldekpl
pornoMASKOTKA


Marker: etek3 ionxe x7
Wiek: 35
Dołączył: 05 Kwi 2012
Posty: 39
Skąd: Brzeziny

Points: 182
Wysłany: Wto Kwi 10, 2012 11:34 


1. exx HP ID
2. Wiśnia_rdg HP płatne
3. Sagan
4. Chris82
5. pmsocho
6. tyrg HP ID
7. Wolf HP ID G.R.D.I.
8-9 ilanhur(HP płatne),maskopatol(wypożyczalnia)
10. - 20. F.S.Z.A.
21.-22. satuk HP ID + kolega HP
23. ABe HP ID
24.-25. Qark (2xHP płatne)
26.Waldek ze mną będzie jeszcze 4, 6 osób ale napisze dokładniej w czwartek jak się wszyscy określą i dowiem się kto czego potrzebuje :wink:
 
 
podokarpus
pornoMASKOTKA

Marker: x7
Wiek: 41
Dołączył: 10 Kwi 2012
Posty: 3

Points: 12
Wysłany: Wto Kwi 10, 2012 13:34 


1. exx HP ID
2. Wiśnia_rdg HP płatne
3. Sagan
4. Chris82
5. pmsocho
6. tyrg HP ID
7. Wolf HP ID G.R.D.I.
8-9 ilanhur(HP płatne),maskopatol(wypożyczalnia)
10. - 20. F.S.Z.A.
21.-22. satuk HP ID + kolega HP
23. ABe HP ID
24.-25. Qark (2xHP płatne)
26.Waldek ze mną będzie jeszcze 4, 6 osób ale napisze dokładniej w czwartek jak się wszyscy określą i dowiem się kto czego potrzebuje
27. -29. Mateusz ( 3xHP płatne)
 
 
Piraat
Ex Terminator
Będę brał Cię


Marker: Ego 08
Wiek: 33
Dołączył: 13 Kwi 2006
Posty: 352
Skąd: Łęczyca

Points: 453
Wysłany: Wto Kwi 10, 2012 16:57 


1. exx HP ID
2. Wiśnia_rdg HP płatne
3. Sagan
4. Chris82
5. pmsocho
6. tyrg HP ID
7. Wolf HP ID G.R.D.I.
8-9 ilanhur(HP płatne),maskopatol(wypożyczalnia)
10. - 20. F.S.Z.A.
21.-22. satuk HP ID + kolega HP
23. ABe HP ID
24.-25. Qark (2xHP płatne)
26.Waldek ze mną będzie jeszcze 4, 6 osób ale napisze dokładniej w czwartek jak się wszyscy określą i dowiem się kto czego potrzebuje
27. -29. Mateusz ( 3xHP płatne)
30-35. G.R.D.I.
_________________
To nie jest kwestia zaplecza...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  Statystyki wizyt z innych stron
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
powered by PhpBB by Przemo, modified by ixdude.com
.
.