Forum Łódź, Paintball Łódź, Quady Łódź, Snowboard Łódź     BlogiBlogi      Szukaj     Formularz kontaktowy Formularz kontaktowy      Regulamin      Mapa Google      Kalendarz      Użytkownicy      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości ·

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: 05, 09, city, grzech, pgr, pgr, piekary, the

Zamknięty przez: Gryzli
Pią Lis 12, 2010 19:16
05.09 ..:: PGR ::.. THE PIEKARY CITY PGR GRZECH
Autor Wiadomość
exx
Ranga


Marker: każdy możliwy
Team: POLAND
Deska snow: LIB TECH only
Quad: 700 Yamaha
Tel:: 533 004 138
Łyżwy: VAPOR X70
Kij: VAPOR X70
Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Lis 2004
Posty: 6934
Skąd: Łódź

Points: 16394
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 11:31 05.09 ..:: PGR ::.. THE PIEKARY CITY PGR GRZECH


Zapraszamy wszystkich na grę na najlepszym terenie w łódzkim
..:: PGR ::.. - www.battle-arena.pl

Mapa dojazdu, proszę wybrać w spisie PGR Piątek BATTLE-ARENA,
http://www.forumpaintball.pl/googlemap.php

Gra będzie scenariuszowa autorstwa MICHALA który zamieście informacje już za chwilę

Na miejscu: 9:00
Start gry: 10:00

>> Wejście na teren 10 PLN
>> HP darmowe dla osób która dołożyły sie do sprężarki (PAMIĘTAJCIE O IDENTYFIKATORACH!)
Info o SPREŻARCE składkowej graczy
http://www.forumpaintball...spolne-vf20.htm

Ze względu na darmową organizację imprezy potrzebna jest pomoc
1. Transport sprężarki jakiś bus
2. Osoby do załadunku i rozładunku sprężarki 3-4 osoby ( exx, + 3 osoby)
3. Osoby do obsługi HP - 2 osoby
4. Organizacja zbiórki - 2 osoby
5. Pomoc MiCHAŁOWI przy organizacji scenariuszy 2 osoby


ZAPISY


Proszę o zapisywanie się z:
(HP identyfikator )
( HP płatne )
( wypożyczalnia )
( kulki na miejscu )

Bez podziału jeszcze na drużyny, LIMIT 200 miejsc
1. exx (HP identyfikator)

GANG - mile widziane przebranie graczyBANDA - mile widziane przebranie graczy

_________________

 • www.battle-arena.pl - poligon do gry
 • Sklep paintball Łódź - wszystkie produkty do paintballa
 • Wypożyczalnia paintball Łódź - Tippmanny, BT, IONY, ETEKI
 • HP paintball Łódź- ładowanie butli do 4500 PSI, butle matki, małe butle HP
 • Serwis paintball Łódź
 • www.paintball-lodz.pl

Ostatnio zmieniony przez A.dmin Sob Wrz 18, 2010 21:09, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
exx
Ranga


Marker: każdy możliwy
Team: POLAND
Deska snow: LIB TECH only
Quad: 700 Yamaha
Tel:: 533 004 138
Łyżwy: VAPOR X70
Kij: VAPOR X70
Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Lis 2004
Posty: 6934
Skąd: Łódź

Points: 16394
Wysłany: Pon Lip 26, 2010 12:30 


THE PIEKARY CITY – PGR GRZECHU sceno by MICHAL

Na wstępie chcę się przyznać, że po ułożeniu scenariuszy miałem zamiar opatrzyć je zwykłym, krótkim i zwięzłym tłem fabularnym w stylu: „…były sobie dwa gangi…przez jakiś czas biły się o wpływy…ale postanowiły się dogadać…” Jednak chyba poniosła mnie fantazja. Dlatego proszę osoby niepełnoletnie lub wrażliwe na punkcie swoich poglądów o pominięcie tła, bo może wydać się im zbyt obsceniczne, i przejście do samych scenariuszy.


TŁO FABULARNE

Wszelkie podobieństwa, porównania, nawiązania do wydarzeń i osób rzeczywistych są…

Po wygraniu wyborów, nowe władze państwa na terenie którego znajduje się miasteczko Piekary City, postanowiły zrobić coś, czego nigdy nie ważyły się dokonać poprzednie ekipy rządzące. Ku zdumieniu obywateli, nowy rząd postanowił wywiązać się ze swoich wyborczych obietnic. Dlatego też w imię skrajnie rozumianej moralności, cnotliwości, prawa, sprawiedliwości i troski o naród:
- zakazano produkcji, sprowadzania, sprzedaży i konsumpcji artykułów alkoholowych, tytoniowych oraz cukierniczych,
- zakazano wszelkich form hazardu jak gry: w kasynach, na automatach, turniejach pokerowych czy udziału w tak niezwykle pobudzających intelektualnie konkursach audio-tele, prowadzonych przez ładnie roznegliżowane dziewczęta,
- zakazano organizowania wszelkich imprez masowych jak koncerty, festiwale, zawody sportowe (ku przerażeniu obywateli pozwolono na grę narodowej kadrze w piłkę nożną),
- kobietom zakazano depilacji nóg, pach i okolic bikini (nie wspominając już o szparze pośladkowej), a wszyscy pełnoletni mężczyźni musieli zapuścić wąsy i używać tylko mydła „Biały Jeleń”,
- szczególny nacisk i wysiłek skierowano na zlikwidowanie tak popularnych i lubianych gier towarzyskich jak paintball i ASG. W uczestnikach tych zabaw dostrzegano potencjalnie niebezpiecznych, wyszkolonych i pozbawionych skrupułów zamachowców na nowy rząd oraz ład jaki wprowadzają. Zorganizowano nawet pokazowe procesy na których sędziowie grzmieli: „…już nikt, nigdy przez tych ludzi trafiony nie będzie!!!”
Jedyne przyjemności na jakie zezwolono to wiece i akademie ku czci władz. Seks był dozwolony raz w miesiącu tylko parom małżeńskim (para małżeńska to tylko kobieta i mężczyzna), ale bez żadnych zabezpieczeń, dodatkowych zabawek i tylko w pozycji klasycznej. Nad prawidłowym przebiegiem takiego zbliżenia czuwały tzw. moherowe trójki społeczne. Średnia wieku takiej trójki nie mogła być mniejsza niż 80 lat.
Cały kraj na długie miesiące pogrążył się w szarości, smutku, niżu demograficznym, nudzie i co gorsza bolesnej trzeźwości dnia codziennego.
Ponieważ przyroda nie znosi pustki, a pomysłowość ludzka nie zna granic, to znalazło się kilka przedsiębiorczych osób, które postanowiły zaspokoić ludzkie pragnienia. Oczywiście za odpowiednią cenę. Liczne tajne bimbrownie pracowały pełna parą, a przez granicę przemycano wszystko co było zakazane. Powstało wiele ukrytych lokali gdzie można było się napić, zapalić przy pokerku (wszak karta lubi dym) i nacieszyć oko nieowłosionymi ciałami (damskimi lub męskimi wedle upodobań). Pod przykrywką „pielęgnacji szkółek leśnych” organizowano „malowania” i „wymiany kompozytu”. Rodzice znowu mogli dać na święta czy urodziny swoim pociechom słodycze i powiedzieć: „…wszystkiego najlepszego…”, a po chwili konspiracyjnym szeptem dodać: „…tylko nikomu nie mów i nie pokazuj, że masz czekoladę…”.Zyski z takiej działalności były ogromne więc i konkurencja była wielka. „Przedsiębiorcy” najpierw walczyli ze sobą, potem łączyli siły by zwalczyć innych. Eliminowali przeciwników lub sami byli eliminowani. W krótkim czasie na arenie tego podziemnego światka liczyły się tylko dwie organizacje: GANG OLSENA i BANDA BRACI DALTONÓW. Po kilku większych potyczkach między nimi, Bossowie postanowili ustalić strefy swoich wpływów i spokojnie liczyć zyski. Takim swoistym aktem dobrej woli miało być wspólne stworzenie największego w kraju Centrum Zakazanych Uciech. To miało być całe miasto pod ich wyłączną kontrolą. Wybór padł na małe miasteczko Piekary City, gdzie zorganizowano spotkanie „na szczycie” Bossów i ich zastępców.
Olsen i Daltonowie po raz pierwszy patrzyli sobie w oczy i mieli rozmawiać o podziale łupów. Patrzyli sobie w oczy i każdy z osobna liczył, że szybko uda mu się dziś rozwiązać ten największy problem jaki widział tuż przed sobą. Problem polegał na tym, że… żaden nie chciał się dzielić. Każdy chciał mieć wszystko tylko dla siebie.


SCENARIUSZ PIERWSZY – „ELIMINACJE”

Łatwo się domyśleć, że planowane spotkanie i rozmowy miały być pułapką, którą wzajemnie na siebie zastawili Olsen i Daltonowie. Za miastem czekali ich Żołnierze by na dany znak wkroczyć do akcji i wyeliminować konkurencję. Ekipy Ochroniarzy Bossów, które miały być rozbrojone, przed spotkaniem przygotowały sobie ukryte składziki z bronią gotową do użycia. Każdy liczył, że zaskoczy przeciwnika i łatwo się go pozbędzie.

CZAS GRY: 90 minut.

STRONY i PODZIAŁ

GANG OLSENA:
- Olsen, Benny Prawa Ręka Olsena oraz ośmiu Ochroniarzy,
- Dowódca Żołnierzy i Żołnierze.

BANDA BRACI DALTONÓW:
- Dalton Starszy, Dalton Młodszy oraz ośmiu Ochroniarzy,
- Dowódca Żołnierzy i Żołnierze.

Każda ze stron musi wyłonić ze swojego składu Olsena , Bennego, Braci Daltonów oraz po ośmiu ich Ochroniarzy. Najlepiej jak do tej roli zgłoszą się zgrane ekipy. Bossowie zostaną oznakowani taśmą na ramionach. Reszta graczy to Żołnierze gangu lub bandy. Żołnierze mogą podzielić się na „pododdziały” jeżeli uznają to za potrzebne do realizacji zadań w tym scenariuszu.

Podział będzie przeprowadzony na forum, czyli podczas zapisów każdy wybierze za kogo chce się przebrać. Struktura zapisów zostanie podana niebawem.

ILOŚĆ ŻYCIA, TRAFIENIA, LECZENIE W SZPITALU

Gracze będą mieli nieograniczoną ilość żyć. Wyjątkiem są Olsen, Benny i Bracia Daltonowie – ci maja tylko jedno (cenne i ważne przy ustalaniu zwycięzcy) życie. Oznacza to, że gracz będący jedną z tych postaci po trafieniu podchodzi do organizatora i informuje o „śmierci”, zdejmuje taśmy i schodzi do szpitala, ale wraca z niego do gry jako zwykły Żołnierz. Tak więc Ochroniarze muszą się starać.

Trafienie w jakąkolwiek część ciała lub marker oznacza „śmierć”. „Zabity” gracz głośno deklaruje trafienie i schodzi do swojego szpitala.

W szpitalu podczas leczenia obowiązuje zasada „5x5”. Oznacza to, że gracz musi najpierw spędzić w szpitalu minimum 5 minut, a następnie może wyjść na pole gry w minimum 5-cio osobowym składzie.

UBIÓR, STYLIZACJA i OZNACZENIE STRON

Nie będzie żadnego oznaczenia stron w postaci podziału na mundury lub oklejania taśmą.
Moją intencją jest, żeby gracze wczuli się w „gangsterski” klimat i przebrali się oraz odpowiednio wystylizowali według wytycznych:
GANG OLSENA – gracze przebrani elegancko i wystylizowani na gangsterów z lat amerykańskiej prohibicji czyli koszule, krawaty, marynarki, garnitury, kapelusze itp.
BANDA BRACI DALTONÓW – gracze przebrani i wystylizowani na dresiarzy, ruska mafię lub gangsta rap czyli dresy, bandany, złote łańcuchy itp.

Elementy oporządzenia powinny być ukryte pod strojem gracza. Dokładniejszy opis niezbędnego minimum przebrania i stylizacji pojawi się niebawem.

LIMITY AMUNICJI

Nie ma żadnych limitów co do ilości posiadanej amunicji.
Wyjątkiem są Bossowie i ich Ochroniarze w pierwszej fazie scenariusza – dokładne wyjaśnienie jest dalej.


TUŻ PRZED GRĄ

Ochroniarze Bossów dostarczają do organizatora po 10 markerów z załadowanymi magazynkami i po jednym radiu. Następnie organizator ukrywa markery oraz radio w składzikach i informuje lub pokazuje Ochroniarzom gdzie to jest. Ochroniarze mają znać miejsce ukrycia tylko swoich markerów.
W pierwszej fazie scenariusza w trakcie „rozmów” Bossowie i Ochroniarze nie mogą mieć przy sobie żadnej innej broni, magazynków i radia.
Następnie Bossowie i Ochroniarze zostają zaprowadzeni na miejsce „rozmów”. Olsen, Benny i Bracia Daltonowie zasiadają przy stole, a Ochroniarze stoją za nimi w pewnej odległości. Na takich stanowiskach czekają na rozpoczęcie gry.

Kiedy Bossowie i Ochroniarze pójdą na „rozmowy” Żołnierze udają się do odpowiednich szpitali i tam czekają na wezwanie do ataku na miasto.


ROZGRYWKA

Na dany znak/sygnał rozgrywkę rozpoczynają tylko Bossowie i Ochroniarze. Żołnierze czekają w szpitalach na radiowe wezwanie od Ochroniarzy. To jak długo będą czekać, zależy tylko od tego jak szybko zadziałają Ochroniarze.

Ochroniarze powinni (niekoniecznie w takiej kolejności):
- jak najszybciej zabezpieczyć Bossów, czyli zabrać ich od stołu tam gdzie uznają, że nie będą narażeni na trafienie i cały czas ich chronić, ale nie wolno im wyjść poza budynki,
- dostać się do składu i zabrać markery oraz radio,
- wezwać przez radio swoich Żołnierzy i czekać na ich przybycie,
- spróbować wyeliminować Bossów z konkurencji,
W jaki sposób Ochroniarze tego dokonają zależy tylko od nich. Przy Bossach stale musi przebywać dwóch Ochroniarzy. Bossowie po otrzymaniu broni też mogą walczyć, ale niech pamiętają, że mają tylko jedno życie.

Żołnierze po otrzymaniu wezwania ruszają do miasta i muszą:
- odnaleźć Bossów i Ochroniarzy, a następnie przeprowadzić ich do własnego szpitala,
- likwidować wszystkich przeciwników i opanować jak największy teren zdobywając punkty kontroli.
Na terenie gry zostaną ukryte magazyny z kontrabandą np.: beczki, skrzynie, kontenery, worki itp. Takie magazyny można (a nawet trzeba) opróżnić, czyli to co w nich będzie przetransportować do szpitala. Posiadanie takiej kontrabandy w szpitalu może liczyć się przy wyłonieniu zwycięzcy tego scenariusza.

W szpitalu Bossowie i Ochroniarze mogą dozbroić się i uzupełnić magazynki, bo od tej chwili nie obowiązuje ich limit amunicji. Następnie wracają do gry i nie mogą ukrywać się na szpitalu. Czy będą walczyć u boku Żołnierzy, czy koordynować ich poczynania lub ukrywać się na terenie gry, to ich sprawa.

WYŁONIENIE ZWYCIĘŻCY

Wyłonienie zwycięzcy tego scenariusza polega na policzeniu „żywych” Bossów, opanowanych punktów kontroli oraz kontrabandy w szpitalach według punktacji:
- Olsen i Dalton Starszy - po 30 punktów,
- Benny i Dalton Młodszy – po 25 punktów,
- punkt kontroli – 10 punktów,
- za każde „opakowanie” kontrabandy – po 5 punktów.


SCENARIUSZ DRUGI – „VENDETTA”

Pokonani musieli wycofać się z miasteczka. Jednak ten kto myślał, że czuli się przegrani był w błędzie. Jak tylko wypito za poległych i zaleczono rany w sercach ocalałych zaczęło kiełkować miłe i ciepłe uczucie, które przywróciło im uśmiech na twarzy. To miłe i ciepłe uczucie rozlewające się po całym ciele według mędrców było tym uczuciem, które wyróżniało człowieka od innych istot. Było to wszechogarniające pragnienie zemsty i krwawego odwetu.

CZAS GRY: 90 minut.

Strony, podział, ilość żyć, trafienia, leczenie w szpitalach, stylizacja pozostają bez zmian. Jeżeli któryś z Bossów „przeżył” pierwszy scenariusz, to jego status pozostaje bez zmian i obowiązują go te same zasady gry co wcześniej.

ROZGRYWKA

Zwycięzcy pierwszego scenariusza zajmują miasteczko i wszystkie punkty kontrolne. Ich szpital znajduje się za budynkami przy rzece.
Pokonani leczą się w tym samym szpitalu co w pierwszym scenariuszu.

Na dany znak/sygnał wszyscy jednocześnie zaczynają grę ze swoich szpitali.
Ogólnie w tym scenariuszu:
- Zwycięzcy muszą bronić budynków oraz punktów kontroli jednocześnie chroniąc swoich Bossów (jeśli im zostali) i polować na Bossów przeciwników,
- Pokonani mają okazję do rewanżu i muszą zdobywać budynki oraz punkty kontroli jednocześnie chroniąc swoich Bossów (jeśli im zostali) i polować na Bossów przeciwników.

WYŁONIENIE ZWYCIĘŻCY

Wyłonienie zwycięzcy tego scenariusza polega na policzeniu „żywych” Bossów i opanowanych punktów kontroli według punktacji:
- Olsen i Dalton Starszy - po 30 punktów,
- Benny i Dalton Młodszy – po 25 punktów,
- punkt kontroli – 10 punktów.

Następnie punkty ze scenariusza pierwszego i drugiego zostaną zsumowane. Ta strona, która w dwóch scenariuszach zdobędzie więcej punktów w nagrodę będzie mogła wybrać sobie czy w trzecim scenariuszu chce być dalej GANGIEM/BANDĄ lub POLICJĄ.

SCENARIUSZ TRZECI – „BEZPIECZNE MIASTO”

Nadeszły kolejne wybory. Zadufany w swojej nieomylności rząd liczył na następne, łatwe zwycięstwo. Ale się przeliczył. Rozwścieczeni obywatele dokonali „trzeźwego” wyboru i zagłosowali na ugrupowanie „Rządzić po Ludzku”, które zdobyło wszystkie miejsca w parlamencie. Ustępujący premier zaskoczony i zniesmaczony takim wynikiem referendum „strzelił focha” i stwierdził: „…skoro naród mnie nie wybrał, to ja sobie wybiorę naród…”, a następnie wyjechał z kraju. Nowe władze zniosły wszelkie absurdalne zakazy poprzedników, co dość mocno uderzyło po kieszeni gangsterów. Wszystko co robili już nikomu nie było potrzebne. Jedni postanowili zająć się legalną działalnością, a inni przerzucili się na drastyczniejsze formy bezprawia. Po serii spektakularnych napadów, porwań i strzelanin z policją rząd postanowił rozprawić się raz na zawsze z problemem przestępczości. Ustalono, że należy zacząć od samego serca przestępczego podziemia czyli miejsca znanego jako „PGR GRZECHU”. Tak nazywano nieoficjalnie miasteczko Piekary City, którym kilka lat wcześniej w niewyjaśnionych okolicznościach zawładnęła potężna organizacja mafijna.
Rozpoczęto akcję „BEZPIECZNE MIASTO”.
CZAS GRY: 90 minut.

STRONY i PODZIAŁ

GANG OLSENA lub BANDA BRACI DALTONÓW:
- taki sam skład i podział na Bossów, Ochroniarzy i Żołnierzy jak w pierwszym scenariuszu,

POLICJA:
- Dowódca SWAT i Funkcjonariusze SWAT.

UBIÓR, STYLIZACJA I OZNACZENIE STRON

GANG/BANDA – występuje w tym samym przebraniu i stylizacji co wcześniej,
POLICJANCI – mogą przebrać się w swoje „codzienne” mundury, oporządzenie, kamizelki oraz zostaną oznaczeni dodatkowo taśmą na ramionach.

ILOŚĆ ŻYCIA, TRAFIENIA, LECZENIE W SZPITALU

Gracze będą mieli nieograniczoną ilość żyć. Wyjątkiem są Bossowie – ci maja tylko jedno życie. Oznacza to, że gracz będący jedną z tych postaci po trafieniu podchodzi do organizatora i informuje o „śmierci”, zdejmuje taśmy i schodzi do szpitala, ale wraca z niego do gry jako zwykły Żołnierz.

Trafienie w jakąkolwiek część ciała lub marker oznacza „śmierć”. „Zabity” gracz głośno deklaruje trafienie i schodzi do swojego szpitala.

W szpitalu podczas leczenia obowiązuje zasada „5x5”. Oznacza to, że gracz musi najpierw spędzić w szpitalu minimum 5 minut, a następnie może wyjść na pole gry w minimum 5-cio osobowym składzie.

ROZGRYWKA

Na dany znak/sygnał wszyscy jednocześnie rozpoczynają grę.
GANG/BANDA zajmuje miasteczko i z budynków zaczyna grę. Leczenie odbywa się w szpitalu za budynkami przy rzece.
POLICJANCI zaczynają grę ze szpitala, który znajduje się za płotem.

ZADANIA POLICJI:
- poczynania i zachowanie graczy musi być jak najbardziej zbliżone do działań prawdziwej policji czyli: należy używać komend w stylu „OTWIERAĆ POLICJA! PODDAJ SIĘ! STÓJ/RZUĆ BROŃ BO BĘDĘ STRZELAŁ!” itp., ogień mogą otworzyć jeżeli zostaną zaatakowani,
- wejść na teren miasteczka, opanować wszystkie budynki i obszar zielony, uratować zakładników oraz aresztować (a nie wystrzelać) bandytów,
- zakładnicy to określona ilość balonów, które są w rękach bandytów. Bandyci mogą ich przenosić, ukrywać lub użyć jako „żywe tarcze”. POLICJANCI muszą w przypadku zakładników popisać się niezwykle celnym okiem, aby ich ocalić i jednocześnie pozbyć się ich porywaczy (może powinni zrezygnować ze swojej ulubionej taktyki „najpierw strzelaj potem pytaj”). Wszystkie balony które pękną po trafieniu kulką lub innej przyczyny w trakcie gry uznawane są za „zabite”, dlatego należy o nie „dbać”. Jeżeli gracz, który niesie zakładnika zostanie trafiony, to musi on ostrożnie odłożyć balon w miejscu w którym dostał. Balon może zabrać wtedy każdy „zdrowy” gracz. Osoba trafiona nie może przenosić balonów. NIKOMU NIE WOLNO CELOWO NISZCZYĆ BALONÓW ZAKŁADNIKÓW!!
- aresztowanie polega na klepnięciu w ramie „żywego” bandyty i wypowiedzeniu formułki: „JESTEŚ ARESZTOWANY”. Aresztowany odpowiada: „PODDAJE SIĘ”, musi zabezpieczyć marker i trzymając go dwoma rękoma unieść nad głowę. Następnie w eskorcie POLICJANTA zostaje odprowadzony do aresztu w policyjnym szpitalu, gdzie spędza 30 minut. Po upływie tego czasu wraca do swojego szpitala i zaczyna grę.
UWAGA – aresztowanie musi odbyć się w sposób kulturalny, bezpieczny i bez zbędnych spięć z obu stron. Zakazana jest walka wręcz, zakładanie chwytów, dźwigni i kajdanek aresztowanemu. Aresztowany ma stosować się do poleceń eskorty w drodze do aresztu.


ZADANIA GANGU/BANDY:
- utrzymać miasteczko czyli nie wpuścić POLICJI do budynków i „wykorzystując” zakładników nie dać się aresztować,
- bandyci otrzymają też pewne „tajne” zadanie.

Wszelkie ewentualne zmiany i nowe ustalenia będą podawane na bieżąco.

Tak więc Panie i Panowie szybko zajrzyjcie do szafy i sprawdźcie czy macie odpowiednie stroje „wyjściowe” na tę grę :mrgreen:
_________________

 • www.battle-arena.pl - poligon do gry
 • Sklep paintball Łódź - wszystkie produkty do paintballa
 • Wypożyczalnia paintball Łódź - Tippmanny, BT, IONY, ETEKI
 • HP paintball Łódź- ładowanie butli do 4500 PSI, butle matki, małe butle HP
 • Serwis paintball Łódź
 • www.paintball-lodz.pl

 
 
 
Zoltar
Chuck NorrisTeam: MONOLIT LOK
Quad: V-STROM
Tel:: 510198844
Broń: UMYSŁ
Wiek: 48
Dołączył: 21 Lis 2005
Posty: 1034
Skąd: z LASU

Points: 1574
Wysłany: Sro Lip 28, 2010 13:07 


1.Zoltar (HP id )


moge pomóc przy wszystkim :mrgreen: :twisted:
_________________
DO WYPOZYCZENIA MARKER ETEK Z OSPRZETEM-CHCESZ ZAGRAC DAJ ZNAĆ na PW lub tel.

S 3,4,6,8,9,10,11,12,13,14,15,16
U 3,4,5,6,7
MLSIIM 48h
 
 
 
Bartoo
pornoMASKOTKA
Be the one


Marker: Ion
Wiek: 39
Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 62
Skąd: Udź-Widzew

Points: 93
Wysłany: Sro Lip 28, 2010 19:20 


1.Zoltar (HP ID )
2. Barto (HP ID)


moge pomóc przy wszystkim tez.
_________________

 
 
Piraat
Ex Terminator
Będę brał Cię


Marker: Ego 08
Wiek: 33
Dołączył: 13 Kwi 2006
Posty: 352
Skąd: Łęczyca

Points: 453
Wysłany: Sro Lip 28, 2010 21:00 


1.Zoltar (HP ID )
2. Barto (HP ID)
3. Piraat (HP ID)
_________________
To nie jest kwestia zaplecza...
 
 
exx
Ranga


Marker: każdy możliwy
Team: POLAND
Deska snow: LIB TECH only
Quad: 700 Yamaha
Tel:: 533 004 138
Łyżwy: VAPOR X70
Kij: VAPOR X70
Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Lis 2004
Posty: 6934
Skąd: Łódź

Points: 16394
Wysłany: Sro Lip 28, 2010 21:20 


0. exx HP ID byłem zapisany juz wcześniej w poście wyżej:)
1.Zoltar (HP ID )
2. Barto (HP ID)
3. Piraat (HP ID)
_________________

 • www.battle-arena.pl - poligon do gry
 • Sklep paintball Łódź - wszystkie produkty do paintballa
 • Wypożyczalnia paintball Łódź - Tippmanny, BT, IONY, ETEKI
 • HP paintball Łódź- ładowanie butli do 4500 PSI, butle matki, małe butle HP
 • Serwis paintball Łódź
 • www.paintball-lodz.pl

 
 
 
OZI
Lachon

Marker: Ion XE
Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 102
Skąd: Ozorków

Points: 119
Wysłany: Czw Sie 05, 2010 21:41 


0. exx HP ID byłem zapisany juz wcześniej w poście wyżej:)
1.Zoltar (HP ID )
2. Barto (HP ID)
3. Piraat (HP ID)
4.OZI (HP ID Kulki)
 
 
 
Gryzli
DISCOPOLO`wiec

Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 480
Skąd: Przejdź do mapy

Points: 12
Wysłany: Czw Sie 05, 2010 22:34 


PostWysłany: Dzisiaj 20:41 Temat postu:
1. exx HP ID byłem zapisany juz wcześniej w poście wyżej:)
2.Zoltar (HP ID )
3. Barto (HP ID)
4. Piraat (HP ID)
5.OZI (HP ID Kulk
6. Gryzli(hp id)
_________________
Paintball Łódź, Łódź paintball

 
 
exx
Ranga


Marker: każdy możliwy
Team: POLAND
Deska snow: LIB TECH only
Quad: 700 Yamaha
Tel:: 533 004 138
Łyżwy: VAPOR X70
Kij: VAPOR X70
Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Lis 2004
Posty: 6934
Skąd: Łódź

Points: 16394
Wysłany: Czw Sie 05, 2010 23:25 


Ozi miło zobaczyć będzie Cie na grze

Dzięki za dołożenie butli HP do naszego banku powietrza
_________________

 • www.battle-arena.pl - poligon do gry
 • Sklep paintball Łódź - wszystkie produkty do paintballa
 • Wypożyczalnia paintball Łódź - Tippmanny, BT, IONY, ETEKI
 • HP paintball Łódź- ładowanie butli do 4500 PSI, butle matki, małe butle HP
 • Serwis paintball Łódź
 • www.paintball-lodz.pl

 
 
 
Animus
Lachon
Anihilator


Marker: ION
Wiek: 45
Dołączył: 19 Paź 2007
Posty: 138
Skąd: Przejdź do mapy

Points: 189
Wysłany: Pią Sie 06, 2010 09:54 


1. exx (HP ID )
2.Zoltar (HP ID )
3. Barto (HP ID)
4. Piraat (HP ID)
5.OZI (HP ID Kulk
6. Gryzli (hp id)
7 Animus (HP ID EXX druknij mi identyfikator :P )
 
 
ta_dziq
pornoMASKOTKA

Marker: g3se
Tel:: 665306232
Wiek: 35
Dołączył: 30 Wrz 2009
Posty: 14

Points: 14
Wysłany: Pią Sie 06, 2010 20:34 


1. exx (HP ID )
2.Zoltar (HP ID )
3. Barto (HP ID)
4. Piraat (HP ID)
5.OZI (HP ID Kulk
6. Gryzli (hp id)
7 Animus (HP ID EXX druknij mi identyfikator )
8. dziq [HP kasa]
 
 
 
Astacus
Lachon
jestem FACET !


Marker: PMI Black Maxx
Team: TEO Team
Wiek: 42
Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 142
Skąd: *Łódź*Stoki*

Points: 214
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 09:32 


1. exx (HP ID )
2.Zoltar (HP ID )
3. Barto (HP ID)
4. Piraat (HP ID)
5.OZI (HP ID Kulk
6. Gryzli (hp id)
7 Animus (HP ID EXX druknij mi identyfikator )
8. dziq [HP kasa]
9. Astacus (co2)
_________________
pozdr
Astacus
 
 
elpaso
Lachon


Wiek: 38
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 149

Points: 334
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 20:21 


1. exx (HP ID )
2.Zoltar (HP ID )
3. Barto (HP ID)
4. Piraat (HP ID)
5.OZI (HP ID Kulk
6. Gryzli (hp id)
7 Animus (HP ID EXX druknij mi identyfikator )
8. dziq [HP kasa]
9. Astacus (co2)
10. elPaso [HP ID]
 
 
WOLF
Kononowicz
WOLF


Marker: ETEK+rotor
Team: G.R.D.I.
Tel:: 516621299
Wiek: 51
Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 857
Skąd: ŁĘCZYCA

Points: 1219
Wysłany: Sro Sie 11, 2010 09:51 


1. exx (HP ID )
2.Zoltar (HP ID )
3. Barto (HP ID)
4. Piraat (HP ID)
5.OZI (HP ID Kulk
6. Gryzli (hp id)
7 Animus (HP ID EXX druknij mi identyfikator )
8. dziq [HP kasa]
9. Astacus (co2)
10. elPaso [HP ID]
11-13. Rafał +2 kolegów (HP) (częściowo wypożyczalnia-uzgodnione z Exxem)
_________________
"czy świat się wiele zmieni kiedy z młodych gniewnych wyrosną starzy wkurwieni" Jonasz Kofta.
 
 
 
exx
Ranga


Marker: każdy możliwy
Team: POLAND
Deska snow: LIB TECH only
Quad: 700 Yamaha
Tel:: 533 004 138
Łyżwy: VAPOR X70
Kij: VAPOR X70
Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Lis 2004
Posty: 6934
Skąd: Łódź

Points: 16394
Wysłany: Sro Sie 11, 2010 10:31 


Szykuje sie fajna gierka, Płock tez ma byc

Panowie może troszkę podejdziemy do tematu z akcentem scenariusza, przebrania, bez akcentu wojnnego, fajne fotki, z jajem na wesoło

Co wy na to?
_________________

 • www.battle-arena.pl - poligon do gry
 • Sklep paintball Łódź - wszystkie produkty do paintballa
 • Wypożyczalnia paintball Łódź - Tippmanny, BT, IONY, ETEKI
 • HP paintball Łódź- ładowanie butli do 4500 PSI, butle matki, małe butle HP
 • Serwis paintball Łódź
 • www.paintball-lodz.pl

 
 
 
MICHAL
Lachon


Wiek: 43
Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 228
Skąd: Łódź

Points: 763
Wysłany: Sro Sie 11, 2010 18:32 


Tak jak napisał exx, byłoby fajnie jeżeli wczujecie sie w klimat i odpowiednio wystylizujecie:
GANG OLSENA – gracze przebrani elegancko i wystylizowani na gangsterów z lat amerykańskiej prohibicji czyli koszule, krawaty, marynarki, garnitury, kapelusze itp.
BANDA BRACI DALTONÓW – gracze przebrani i wystylizowani na dresiarzy, ruska mafię lub gangsta rap czyli dresy, bandany, złote łańcuchy itp.

Przebranie nie będzie obowiązkowe i jak by co, to okleimy się taśmą.


Dla porządku proponuję abyście zapisywali się według niżej umieszczonego schematu z podaniem informacji o które prosił exx.

Każda ze stron musi wyłonić ze swojego składu Olsena , Bennego, Braci Daltonów po ośmiu ich Ochroniarzy oraz Dowódców. Chętni do tych ról zapisują się w pozycjach od 1 do 11. Najlepiej jak do tej roli zgłoszą się zgrane ekipy. Reszta graczy to Żołnierze gangu lub bandy. Żołnierze mogą podzielić się na „pododdziały” jeżeli uznają to za potrzebne do realizacji zadań w tym scenariuszu.

Limit wynosi 200 osób, czyli po 100 graczy w drużynie.


GANG OLSENA

1. OLSEN:
2. BENNY:
3. OCHRONIARZ:
4. OCHRONIARZ:
5. OCHRONIARZ:
6. OCHRONIARZ:
7. OCHRONIARZ:
8. OCHRONIARZ:
9. OCHRONIARZ:
10. OCHRONIARZ:
11. DOWÓDCA ŻOŁNIERZY:
12.
13.
.
.
.
100.


BANDA BRACI DALTONÓW

1. DALTON STARSZY:
2. DALTON MŁODSZY:
3. OCHRONIARZ:
4. OCHRONIARZ:
5. OCHRONIARZ:
6. OCHRONIARZ:
7. OCHRONIARZ:
8. OCHRONIARZ:
9. OCHRONIARZ:
10. OCHRONIARZ:
11. DOWÓDCA ŻOŁNIERZY:
12.
13.
.
.
.
100.
 
 
elpaso
Lachon


Wiek: 38
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 149

Points: 334
Wysłany: Sro Sie 11, 2010 20:30 


no to jedziemy :]

GANG OLSENA

1. OLSEN:
2. BENNY:
3. OCHRONIARZ:
4. OCHRONIARZ:
5. OCHRONIARZ:
6. OCHRONIARZ:
7. OCHRONIARZ:
8. OCHRONIARZ:
9. OCHRONIARZ:
10. OCHRONIARZ:
11. DOWÓDCA ŻOŁNIERZY:
12. elPaso [HP ID]
13.
.
.
.
100.


BANDA BRACI DALTONÓW

1. DALTON STARSZY:
2. DALTON MŁODSZY:
3. OCHRONIARZ:
4. OCHRONIARZ:
5. OCHRONIARZ:
6. OCHRONIARZ:
7. OCHRONIARZ:
8. OCHRONIARZ:
9. OCHRONIARZ:
10. OCHRONIARZ:
11. DOWÓDCA ŻOŁNIERZY:
12.
13.
.
.
.
100.
 
 
exx
Ranga


Marker: każdy możliwy
Team: POLAND
Deska snow: LIB TECH only
Quad: 700 Yamaha
Tel:: 533 004 138
Łyżwy: VAPOR X70
Kij: VAPOR X70
Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Lis 2004
Posty: 6934
Skąd: Łódź

Points: 16394
Wysłany: Sro Sie 11, 2010 23:37 


GANG OLSENA

1. OLSEN:
2. BENNY:
3. OCHRONIARZ:
4. OCHRONIARZ:
5. OCHRONIARZ:
6. OCHRONIARZ:
7. OCHRONIARZ:
8. OCHRONIARZ:
9. OCHRONIARZ:
10. OCHRONIARZ:
11. DOWÓDCA ŻOŁNIERZY:
12. elPaso [HP ID]
13.
.
.
.
100.


BANDA BRACI DALTONÓW

1. DALTON STARSZY: exx [HP ID] + przebranie
2. DALTON MŁODSZY:
3. OCHRONIARZ:
4. OCHRONIARZ:
5. OCHRONIARZ:
6. OCHRONIARZ:
7. OCHRONIARZ:
8. OCHRONIARZ:
9. OCHRONIARZ:
10. OCHRONIARZ:
11. DOWÓDCA ŻOŁNIERZY:
12.
13.

Panowie kto się przebieżę proszę o dopisek + przebranie

Kupię chętnie fajny jakiś stary dresik lub inne gadżety na wzrost 182 cm
Jak ktoś może polecić fajny lumpeks proszę o namiary
_________________

 • www.battle-arena.pl - poligon do gry
 • Sklep paintball Łódź - wszystkie produkty do paintballa
 • Wypożyczalnia paintball Łódź - Tippmanny, BT, IONY, ETEKI
 • HP paintball Łódź- ładowanie butli do 4500 PSI, butle matki, małe butle HP
 • Serwis paintball Łódź
 • www.paintball-lodz.pl

 
 
 
elpaso
Lachon


Wiek: 38
Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 149

Points: 334
Wysłany: Czw Sie 12, 2010 20:23 


no no, dobry pomysł
następny co sie będzie zapisywał niech przy moim nicku tez dopisze "+przebranie"
 
 
MICHAL
Lachon


Wiek: 43
Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 228
Skąd: Łódź

Points: 763
Wysłany: Czw Sie 12, 2010 21:21 


Słuchajcie, potrzebuję do gry minimum 50 sztuk baniaków, butli lub innych pojemników o pojemności 3-5 litrów - takich po wodzie lub po samochodowym płynie do szyb itp. Jeżeli macie jakiś namiar na takie coś, to poproszę o informację.
 
 
exx
Ranga


Marker: każdy możliwy
Team: POLAND
Deska snow: LIB TECH only
Quad: 700 Yamaha
Tel:: 533 004 138
Łyżwy: VAPOR X70
Kij: VAPOR X70
Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Lis 2004
Posty: 6934
Skąd: Łódź

Points: 16394
Wysłany: Pią Sie 13, 2010 23:40 


Może butelki po wodzie mineralnej?

Szczęka dasz radę skończyć to uprzędzenie co robisz?
_________________

 • www.battle-arena.pl - poligon do gry
 • Sklep paintball Łódź - wszystkie produkty do paintballa
 • Wypożyczalnia paintball Łódź - Tippmanny, BT, IONY, ETEKI
 • HP paintball Łódź- ładowanie butli do 4500 PSI, butle matki, małe butle HP
 • Serwis paintball Łódź
 • www.paintball-lodz.pl

 
 
 
Otosiu
Ex Terminator


Marker: Etek 4
Tel:: 693 666 396
Wiek: 40
Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 376
Skąd: LDZ_Łagiewnicka

Points: 752
Wysłany: Czw Sie 19, 2010 17:58 


Ja już szukam dresu, a tu takie małe zainteresowanie :-(
_________________
os. Jagiełły / Łagiewnicka
 
 
 
exx
Ranga


Marker: każdy możliwy
Team: POLAND
Deska snow: LIB TECH only
Quad: 700 Yamaha
Tel:: 533 004 138
Łyżwy: VAPOR X70
Kij: VAPOR X70
Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Lis 2004
Posty: 6934
Skąd: Łódź

Points: 16394
Wysłany: Czw Sie 19, 2010 18:09 


Zapodaj jakies linki jak cos ogladasz też chętnie się może dołączę do zakupów
_________________

 • www.battle-arena.pl - poligon do gry
 • Sklep paintball Łódź - wszystkie produkty do paintballa
 • Wypożyczalnia paintball Łódź - Tippmanny, BT, IONY, ETEKI
 • HP paintball Łódź- ładowanie butli do 4500 PSI, butle matki, małe butle HP
 • Serwis paintball Łódź
 • www.paintball-lodz.pl

 
 
 
Otosiu
Ex Terminator


Marker: Etek 4
Tel:: 693 666 396
Wiek: 40
Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 376
Skąd: LDZ_Łagiewnicka

Points: 752
Wysłany: Czw Sie 19, 2010 22:17 


Jak kupię to się pochwalę .. a na razie nie zdradzam ;-)
_________________
os. Jagiełły / Łagiewnicka
 
 
 
Cichy
Lachon


Team: Doborowy
Wiek: 38
Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 271
Skąd: Łódź Centrum

Points: 439
Wysłany: Czw Sie 19, 2010 22:21 


1. exx (HP ID )
2.Zoltar (HP ID )
3. Barto (HP ID)
4. Piraat (HP ID)
5.OZI (HP ID Kulk
6. Gryzli (hp id)
7 Animus (HP ID EXX druknij mi identyfikator )
8. dziq [HP kasa]
9. Astacus (co2)
10. elPaso [HP ID]
11-13. Rafał +2 kolegów (HP) (częściowo wypożyczalnia-uzgodnione z Exxem)
14. Cichy (HP ID)
 
 
 
Bartoo
pornoMASKOTKA
Be the one


Marker: Ion
Wiek: 39
Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 62
Skąd: Udź-Widzew

Points: 93
Wysłany: Nie Sie 22, 2010 19:24 


1. exx (HP ID )
2.Zoltar (HP ID )
3.
4. Piraat (HP ID)
5.OZI (HP ID Kulk
6. Gryzli (hp id)
7 Animus (HP ID EXX druknij mi identyfikator )
8. dziq [HP kasa]
9. Astacus (co2)
10. elPaso [HP ID]
11-13. Rafał +2 kolegów (HP) (częściowo wypożyczalnia-uzgodnione z Exxem)
14. Cichy (HP ID)

Panowie nie mogę w Niedziele zagrac. jade do Wa-wy broni Krzyza.
_________________

 
 
exx
Ranga


Marker: każdy możliwy
Team: POLAND
Deska snow: LIB TECH only
Quad: 700 Yamaha
Tel:: 533 004 138
Łyżwy: VAPOR X70
Kij: VAPOR X70
Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Lis 2004
Posty: 6934
Skąd: Łódź

Points: 16394
Wysłany: Pon Sie 23, 2010 10:42 


Bartoo napisał/a:
1. exx (HP ID )

Panowie nie mogę w Niedziele zagrac. jade do Wa-wy broni Krzyza.Bartoo nie podejrzewałem Cię o takie akcje :)
_________________

 • www.battle-arena.pl - poligon do gry
 • Sklep paintball Łódź - wszystkie produkty do paintballa
 • Wypożyczalnia paintball Łódź - Tippmanny, BT, IONY, ETEKI
 • HP paintball Łódź- ładowanie butli do 4500 PSI, butle matki, małe butle HP
 • Serwis paintball Łódź
 • www.paintball-lodz.pl

 
 
 
Otosiu
Ex Terminator


Marker: Etek 4
Tel:: 693 666 396
Wiek: 40
Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 376
Skąd: LDZ_Łagiewnicka

Points: 752
Wysłany: Wto Sie 24, 2010 20:43 


Dres zakupiony na Allegro :-) ...kresz jak się patrzy :-)
...jeszcze tylko w 'złoto' muszę zainwestować :-)
_________________
os. Jagiełły / Łagiewnicka
 
 
 
exx
Ranga


Marker: każdy możliwy
Team: POLAND
Deska snow: LIB TECH only
Quad: 700 Yamaha
Tel:: 533 004 138
Łyżwy: VAPOR X70
Kij: VAPOR X70
Pomógł: 3 razy
Wiek: 41
Dołączył: 12 Lis 2004
Posty: 6934
Skąd: Łódź

Points: 16394
Wysłany: Sro Sie 25, 2010 10:20 


Daj linka na priva
_________________

 • www.battle-arena.pl - poligon do gry
 • Sklep paintball Łódź - wszystkie produkty do paintballa
 • Wypożyczalnia paintball Łódź - Tippmanny, BT, IONY, ETEKI
 • HP paintball Łódź- ładowanie butli do 4500 PSI, butle matki, małe butle HP
 • Serwis paintball Łódź
 • www.paintball-lodz.pl

 
 
 
Ghouscik
pornoMASKOTKA

Wiek: 37
Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 36
Skąd: Łódź - Stoki

Points: 69
Wysłany: Czw Sie 26, 2010 12:07 


1. exx (HP ID )
2.Zoltar (HP ID )
3.
4. Piraat (HP ID)
5.OZI (HP ID Kulk
6. Gryzli (hp id)
7 Animus (HP ID EXX druknij mi identyfikator )
8. dziq [HP kasa]
9. Astacus (co2)
10. elPaso [HP ID]
11-13. Rafał +2 kolegów (HP) (częściowo wypożyczalnia-uzgodnione z Exxem)
14. Cichy (HP ID)
15. Ghouscik ( wypożyczalnia )
16. Tycobb ( wypożyczalnia )
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  Statystyki wizyt z innych stron
Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
powered by PhpBB by Przemo, modified by ixdude.com
.
.